Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Žhavé pleťové novinky Sedmikráska od Manufaktury

26. 05. 2020

Efi92

14.06.2020

Ano, pečuji. Bez pravidelného čištění pleti, používání vhodných krémů, užívání zinku, konzumace zdravé stravy, pravidelného pohybu a kvalitního spánku si už nedokážu ani představit, jak by moje pleť vypadala.

JITA72

14.06.2020

Pleť dobře omývám vodou, použiji odličovací přípravky a krém na zralejší pleť

Dříve jsem se jen odlicila a krémy neřešila , teď nevím co bych na sebe ráno i v noci naplacala :D

O svou pleť se snažím pečovat přes den i přes noc, samozřejmostí je kvalitní krém, večer odličovací mléko, voda. A občas si dám pleťovou masku, nejradši podle nějakých "babských rad", tedy ovoce, vejce, tvaroh atd.

kajinek

14.06.2020

Ano o svoji pleť se starám ve dne i v noci. Používám denní a noční krém, séra a pleťovou vodu.

Ano, o svou pleť pečuji pravidelně a ráda.

evasmel

14.06.2020

O svoji pleť pečuji pravidelným čištěním ráno i večer, dostatkem vitamínů, tekutin, spánku a pohybu

O svoji pleť se snažím pečovat zdravou stravou - jím hodně ovoce, zeleniny, tmavé pečivo a omezuji cukry. Hodně piju pouze vodu. Před spaním si pleť vždy odlíčím, ošetřím tonikem a natřu nočním krémem.

alenab

14.06.2020

vzhledem k mému věku se musím starat o svou pleť jak to jen nejvíce jde......

Pleť si důkladně čistím, používám výživné masky a hydratuji. Večer si dávám sérum a gelový krém. Používám také dermaroller, kterým si pleť masíruji.

jiji

13.06.2020

Snažím se pečovat ve dne denní krem v noci zase noční .plus nějaká hydratační voda..

njana

13.06.2020

ano

Katka31

13.06.2020

snažím se o sebe pečovat co nejvíce,ale s dvěma dětmi jsem ráda když si vzpomenu se alespoň odlíčit 😂

janable

13.06.2020

Ano, doslova - přes den kosmetická péče a zdravá strava a v noci kvalitní a dostatečný spánek.

ano pečuji ve dne i v noci

O svoji 35let starou pleť už se opravdu musím starat, dříve stačilo večer,...dnes je potřeba krém nanášet i ráno...v noci spím....:) a pleť též odpočívá po večerní rutině.

Martia

12.06.2020

Zatím pečuji o pleť čištěním ráno a večer a sem tam olejíčkem. Vzhledem k věku (už po 30) ale cítím, že by to chtělo větší péči. Po sedmikrásce od Manufaktury pokukuju, běžné krémy z drogerie mi často dělali vyrážku již dříve, takže nerada experimentuju kupováním zajíce v pytli. Testování je ideální příležitost, jak vyzkoušet kvalitu složení a zároveň funkčnost.

olly

12.06.2020

Snažím se pečovat, ale občas zapomenu a potom je to na pleti dost vidět. Rozhodně se musím hodně polepšit

peti

11.06.2020

Ano, v mem věku uz je to potreba😄. Pouzivam denni i nocni kremy, 1-2x tydne se snazim plet trosku hydratovat pletovou maskou.

O svou pleť se starám během dne i večer, jelikož je problematická a potřebuje dobrou péči.

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Dietní losos

Dietní losos

23 hlasů
30min 1121 kJ 230 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zelná polévka v chlebu

21 hlasů
50min 293kJ 99 Kč

Polévka se podává jako hlavní chod.

Ryba dušená s jablky

0 hlasů
1h a 15min 395kJ 340 Kč

Skvělý norský recept na přípravu ryby.

Poradny

Mohu kombinovat dobu zaměstnání s péčí o dítě?

Dobrý den, Ivo,ano, pokud jste celou potřebnou dobu pojištění (12 měsíců) nezískala zaměstnáním, ... Více

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více