Diskuse na téma přivýdělek nejen k MD

Snad každý z nás kupuje čaje, kávu, prací prášky,krémy,sirupy apod.? Pokud ano, pak je to možnost pro Vás, jak si díky tomu přivydělat –skuste nakupovat toto zboží přímo z pohodlí domova po internetu, zapojte se do systému firmy Eldorádo a po nějaké době členstvý budete mít zboží zadarmo a také si přilepšíte k platu (či mateřské – hodí se jako přivýdělek nejen pro maminky na MD),je tam i zboží pro děti – čaje, kosmetiku, prací prostředky). Registrace zdarma,pište si nezávazně o více info uvydíte že budete mile překvapeni ( nejedná se o žádný prodej zboží!! ) emailem.....vackovape @seznam.cz :-):-)

Soňa Machová 01.04.2011

Jsem maminka na MD a přesto vydělávám. Dlouho jsem hledala práci nebo přivýdělek z domova, co by mě opravdu bavil,aby mě neomezoval v péči o rodinu a přesto abych si něco vydělala a obohatila náš finanční rozpočet. NAŠLA JSEM! Pracuji v klidu z pohodlí domova, nikdo mě do ničeho nenutí, pracuji kdy chci a jak dlouho chci a dostanu zaplaceno za to co udělám. Vhodné pro maminky na MD, ale i zaměstnané jako přivýdělek. Pokud máte zájem o bližší info, ráda napíšu víc.....pracemnebavi@seznam.cz

Sedláková Klára 29.03.2011

Hledáte manuální práci na doma,kde by jste si vydělali alespoň 5 000 Kč měsíčně?Taky jsem hledala,ale dneska se tomu musím jen smát,žádná taková práce není..Na internetu je toho spousta,ale většinou jsou to jen samé podvody.Pak jsem se rozhodla,že zkusím práci na PC u české firmy a dnes jsem ráda,že jsem to zkusila,je to skvělá práce,která mě baví.S firmou spolupracuji už víc jak rok,pracuji kdy chci a jak dlouho chci,peněz si vydělám kolik chci,jsem maminka na MD,takže času moc není a vše si řídím sama.Chcete to zkusit jako já a konečně si vydělat penízky?Bez práce to určitě nejde,ale věřte,že to stojí za to!

zuzana balintova Sedláková Klára 17.04.2011

Ahoj Klara.Ja by som tiez poprosila o nejake info.Ak sa to da.Ja som tiez na materskej a peniazky popri tom by sa zisli.Neviem ci je v tom nejaky hacik,ale som zo Slovenska.Ak mozes,tak mi prosim napis na zbalintova@zoznam.sk.Dakujem

Verča zuzana balintova 19.04.2011

Zaslala byste mi více informací. Děkuji s pozdravem ver@vanickova@email.cz

dracekdrak Verča 22.04.2011

Dobrý den měla bych taky zájem o nějaký přivýdělek prosím napište mi na můj mejl KVITOVA.J @seznam.cz.budu se těšit na vaši odpověď.;-)

Janisa zuzana balintova 27.04.2011

Sudnos great to me BWTHDIK

Viera zuzana balintova 20.06.2011

Môžem vás poprosiť o viac info na boviam@zoznam.sk Ďakujem

Daniela Viera 20.06.2011

Dobrý den, mohu také poprosit o bližší info. Děkuji a hezký den Daniela

lela Daniela 24.06.2011

ahoj klara, mohla by si viac na lenka687@centrum.sk?

Janca Daniela 25.06.2011

Dobry den, mohla bych vas poprosit o podrobnejsi info o domaci praci, kterou uvadite. Zatim jsem zazila jen podvodniky. Tak se mi prosim ozvete, budu moc rada. Diky Janca janinaczech@seznam.cz:-)

Elís Janca 26.06.2011

Dobrý den, mohla bych taky poprosit o bližší informace?Taky jsem narážela jen na podvody...tak budu moc rada =) Děkuji, Elís (elisha969@seznam.cz)

Dominika Elís 07.07.2011

Dobrý den, mohu požádat o bližší informace?.. Pište prosím na dominika.zvolska@seznam.cz Budu moc vděčná.:-)

Danča Dominika 12.07.2011

Dobrý den, můžu poprosit o více informací? Děkuji Danča email: badly@seznam.cz

Iveta Danča 27.07.2011

Dobrý den, jsem také na mateřské dovolené a hodí se mi každá korunka, prosím pošlete mi bližší informace na email keissy@seznam.cz. Děkuji

Karolína Iveta 30.07.2011

Dobrý den, jestli se ta práce hodí i pro studenty, poprosila bych o bližší info na Kajushka585@seznam.cz Děkuji

Mila Danča 04.08.2011

Dobry den.Chci se zeptat,kolik toh za mesic prodate a vydelate si slusne?

Sedláková Klára 23.03.2011

Mám skvělou práci na doma,pracuji kdy chci a jak dlouho chci,přispívám tak nemalou částkou do rodinného rozpočtu.Jsem maminka na MD se 2dětmi a sehnat práci na doma byl nadlidský výkon,jsem moc vděčná a šťastná,že jsem tuto práci našla.Tato práce mě natolik nadchla,že po mateřské zpět do zaměstnání nenastoupím.Chcete se mít stejně dobře,jako já?Nevěříte,že taková práce existuje?Napište mi,opravdu to stojí za to!

LUCIA Sedláková Klára 25.03.2011

AHOJ KLÁRO PROSÍM NAPIŠ MI PROSÍM VÍCE NA MEIL LUCIA007@EMAIL.CZ VÍCE A JAK ZAČÍT DOMÁCÍ PRÁCI CO MÁŠ DĚKUJU A HEZKÝ DEN LUCIA

Kateřina LUCIA 18.04.2011

Dobrý de Kláro, jsem maminka na mateřské a sháním přivídělek na doma a Tvá nabídka mě moc zaujela a proto prosím o blížší info.. Moc dík KaterinaSkorepova@seznam.cz

Kaczenka Kateřina 21.04.2011

Ahoj, také bych se chtěla dozvědět něco víc. Prosím o info na mail Kaczenka.18@centrum.cz . Díky...:o)

pavla Kaczenka 26.04.2011

ahojky, moc mě zaujalo co inzeruješ a ráda by jsem poprosila o více infa na lipna@centrum.cz

bára Sedláková Klára 27.04.2011

Ahoj Klárko, můžeš mi prosím napsat více info o práci? mail - barcaklimova@seznam.cz Díky

Petra bára 28.04.2011

Ahoj Klarko napsala bys mi o tom vice na muj email mumlinecka@seznam.cz moc dekuju ahojky

sedlakova klara Petra 01.05.2011

ahoj klaro,chtela bych vice informaci o praci o ktere pises na email eva.bolecova@seznam.cz dekuji

Miluška sedlakova klara 01.05.2011

Můžu také poprosit o info k práci? Děkuji e-mail:Kiss.Mi@email.cz

Liba Miluška 02.05.2011

Mužete mi prosím na email rausovalibuse@seznam.cz napsat něco víc ohledně práce nadoma.Děkuju*1*

Zdenka Adamcová Liba 04.05.2011

Můžu poprosit více info o téhle práci na můj mail zdenkaadams@email.cz,díky

Líba Zdenka Adamcová 04.05.2011

Dobrý den, prosím o zaslání informací o možné práci z domu, jsem též na MD. Děkuji info na Liba.1@seznam.cz

Viera bára 20.06.2011

Môžem poprosiť o bližšie info na boviam@zoznam.sk Ďakujem

Eliška Viera 20.06.2011

Ahoj poslala by jsi mi více informaci na BartovaE@seznam.cz

Eliška Viera 20.06.2011

Ahoj poslala by jsi mi vice informaci na Bartova@seznam.cz

Zdenka Eliška 20.06.2011

Ahoj prosím mužu dostat bližší informace o tvém přivýdělku ? zdendulkaa@centrum.cz Děkuji

Soldanova.M Zdenka 22.06.2011

Prosím o zaslání bližších informací na mail Soldanova.M@centrum.cz, díky.

Hana Soldanova.M 24.06.2011

Ahoj Kláro, jsem už dlouho bez práce, protože nikoho před důchodem už nechtějí, ale na počítači jsem celkem v pohodě. Prosím Tě o podrobnějším sdělení, co se týče Tvé práce. Už jsem něco vyzkoušela, ale zatím nic nevydělala.

Hana Hana 24.06.2011

Přidávám adresu: margaretka681@seznam.cz

katka Soldanova.M 08.07.2011

ahoj prosim o blizsi info.dekuji k.olsanova@seznam.cz

zuzka katka 09.07.2011

Ahoj poslala by jsi mi vice informaci na baca.zuza@seznam.cz

Lucie Eliška 07.08.2011

Dobrý den,chtěla bych Vás poprosit o informace na hlavataluci@seznam.cz Děuji

monca Lucie 08.08.2011

Ahoj prosím taky o nějaké info ohledně práce na doma na mail monika.pratova@seznam.cz.Díky moc

Šárka Eliška 01.10.2011

Mohu poprosit o více informací na goddess.of.death@seznam.cz? Předem moc děkuji.

terka Šárka 04.10.2011

prosim o vice informaci :-) tereka14@seznam.cz dekuji!

kikina18 terka 08.10.2011

Dobry den,mohla bych prosim poprosit o podrobnejsi informace ohledne tohoto privydelku?Nejsem na tom moc dobre a urcite by mi i mala castka pomohla,Moc dekuji za odpoved ...eokounova@seznam.cz

Jiřina kikina18 10.11.2011

Dobrý den Klárko, mohu poprosit o bližší informace na jkoska@centrum.cz, také jsem na MD a nějakou tu korunku bych uvítala. Děkuji Jiřina

Petra kikina18 26.11.2011

Prosila bych bližší info.Děkuji Pesoutka@seznam.cz

Iveta Petra 27.11.2011

Dobrý večer mohu poprosit o bližší info na email?. Děkuji Ivet.novakova@volny.cz

šmoulinka Petra 29.11.2011

Dobrý den poslala by jste mi vice informaci na ....vackovape@seznam.cz.........díky Petra

P Soldanova.M 03.03.2016

Ahoj Miri

kamarad. ? Soldanova.M 03.03.2016

Ahoj Mirko,jsi z Podlesi? cernykkk@seznam.cz

Šarek 07.03.2011

Maminky, příspěvek od státu sotva pokryje náklady na dítě? Rádi by jste vyděli nějaké penízky svém účtě navíc? Nemáte možnost obětovat další čas na dojíždění za přivýdělečnou prací? Není Vaše gusto vnucovat dům od domu produkty či služby za minimální doměnu? Udělejte mnohem méně. Tohle může být krásná práce se zajímavým ohodnocením právě vám šitá na míru.:-)Pracujte z domu, buďte si pánem svého času. Stačí vám třeba dvě hodinky denně. Přivýdělek se smlouvou. Pište si o informace, ráda Vám poradím jak na to.Pište na safun@seznam.cz

hana 01.03.2011

Dobry den, dovoluji si zde nabidnout privydelek. Vse je zdarma bez podvodu a poplatku. Osobne vyzkousene. Pro vice informaci si piste na 33hanka@email.cz :-)

LUCYENA 17.01.2011

XD*4*

lucia1 16.01.2011

Absolutně nemáte co ztratit, když to zkusíte = REGISTRACE zdarma, slevy 15-30%, doživotní provize, dárky... Navíc úžasně voňavá domácnost a vydělaný hezký penízky navíc!!! Bytová kosmetika, dekorace a drogerie - EKOLOGICKÁ, ČESKÁ A NETESTOVANÁ NA ZVÍŘATECH!! Vše přímo až k Vám domů, žádné chození na poštu!!! Pošlu Vám veškerá info a opravdovým zájemcům zašlu i úplně nový vánoční katalog!! VĚŘTE MI, ŽE TO STOJÍ ZA TO!!!!! www.lucy-dedra.webnode.cz

lidatr 30.12.2010

:-)JAK VYDĚLÁVAT NA INTERNETU Dobrý den . Každý z nás již určitě několikrát koketoval s myšlenkou vydělávat , nebo si jen alespoň přivydělávat si z domova s pomocí PC a internetu . Samozřejmě , že když otevřete jakýkoliv inzertní server ,vyvalí se na vás hromada inzerátů typu : Nabízím práci z domova ... Většina těchto je ale postavena na principu pravidelné koupě nějakého produktu - čaje , kosmetika , rozhodovací balíčky , vzorkovnice šperků apod . Nechci tím tvrdit , že všechny z těchto inzerátů jsou podvodné a slouží jen k vylákání peněz od lidí , kteří s vidinou rychlého zbohatnutí zapomenou rozumně uvažovat nad tím , zda a jestli vůbec mají nějakou šanci ten daný produkt prodat dál , ale každopádně by si měl každý z nás předem uvědomit , jaká a jestli vůbec je návratnost vkládaných investicí . Další kapitolou je pak naprosto evidentní podvodné jednání typu: pošlete v obálce 50 - 100 ,-Kč a my Vám pošleme nějaký formulář . Je ale až s podivem , kolik lidí je schopno tuto malou částku posílat na různé strany a to třeba několikrát ročně s představou , že tentokrát se již konečně "zadaří" . Je to asi tak rok , kdy jsem si i já začala s myšlenkou vydělávání na internetu pohrávat . Odpověděla jsem na spoustu inzerátů , ale drtivá většina byla ve stylu , který jsem již zmiňovala . Než jsem narazila na jeden , který mne opravdu zaujal . Byla tu možnost pořídit si své vlastní webové stránky ( http://www.nakupujavydelavej.eu), pomocí nichž bych mohla dosáhnout svého cíle - vydělávání přes internet . Cena těchto ( 540,- Kč na rok - tj 45,-Kč měsíčně )se mi zdála opravdu nízká ve srovnání s jinými a to hlavně proto , že stránky jsou již naprogramovány a přednastaveny k výdělku . Jisté je to , že stránky respektive doména se dají pořídit levněji ( 300-350,-Kč ) ale pak by bylo nutno je nechat naprogramovat ( jestliže nejste ovšem programátor ) a to by Vás vyšlo na dalších několik tisíc Kč . Kromě toho , že se mi nyní , po půlroční aktivitě daří velice dobře , ušetřím hodně i tím , že využívám možnosti nákupů přes internet s partnerskými e-shopy a tím ušetřím další a to nemalé peníze . Sami se můžete přesvědčit , jaké úspěšnosti a i návštěvnosti svých stránek http://www.nakupijavydelavej.eu jsem za půl roku práce dosáhl . Závěrem bych chtěla požádat všechny , aby byli při výběru tzv domácí práce opravdu opatrní a nepodporovali podvodníky . Pak bude mnohem snazší sehnat si opravdu kvalitní a fungující domácí práci . Přeji všem hodně štěstí . Lída - www.nakupujavydelavej.eu

Jindřiška 01.11.2010

Ahoj.Zaujala mě nabídka na přivýdělek peněz,jelikož jsem jako samoživitelka ,moc by mi to pomohla.Mohla bych dostat nějaké konkrétní vysvětlení jak a o co se jedná. Děkuji

lidatr 20.10.2010

:-D:-DVydělávej chytře Zde Vám nabízím spolupráci na jednom internetovým projektu, který už slaví světovou úspěšnost.Je to super šance pro každého, kdo má internet, aby si zajistil stálý příjem peněz za minimální čas.Proč nebýt finančně nezávislí??Možná je to právě to, na co čekáte!.Podívejte se na stránku www.nakupujavydelavej.eu Svoji budoucnost si tvoříte sami.Přemýšlejte dopředu! www.nakupujavydelavej.eu *1*

lidatr 09.10.2010

*1*Investujte trochu času do své budoucnosti Už Vás někdy napadlo, že by bylo výborné v době finanční krize mít vedle svých hlavních příjmů také ještě vedlejší příjem? Umožnil by Vám pohodovější životní styl, žádný stres a více radosti. Máte denně alespoň hodinku, nebo dvě a chuť slevit ze své pohodlnosti a vydělávat pomocí PC a internetu? Mám pro Vás činnost, kterou by zvládl i školák, jednoduchá propagace na internetu, nic složitého na pochopení. Slušné ohodnocení . Neváhejte a pojďte si vydělat!www.krasavice.prace112.cz

Capricorn lidatr 09.12.2010

Můžete mi napsat o co jde a jestli musím zaplatit nějaký vstupní poplatek atd.Dík

lidatr 03.10.2010

:-DZde Vám nabízím spolupráci na jednom internetovým projektu, který už slaví světovou úspěšnost.Je to super šance pro každého, kdo má internet, aby si zajistil stálý příjem peněz za minimální čas. www.krasavice.prace112.cz

lidatr 30.09.2010

Vydělávejte , kolik potřebujete ! Vydělávejte si sami!!! Přestaňte platit nesmyslné poplatky za bůhvíjakou domácí práci na PC! Začněte si reálně vydělávat sami a tolik, kolik potřebujete Návody na stránkách : http://www.krasavice.prace112.cz*2*

Milena lidatr 30.09.2010

Moc jsem to nepochopila :-/ . Jak to funguje ?

Fox 30.09.2010

Nemela by byt seriozni nabidka bez viditelnych a do oci bijicich hrubek? :-P

Majka Fox 30.09.2010

:-D asi to bude nějaká výhodná nabídka

Fox Majka 30.09.2010

Mno o tom jsem samo ani na minutu nepochyboval *1*

mhana 26.08.2010

Milé maminky, při své mateřské jsem si přivydělávala prodejem kosmetiky a drogerie. Nyní bydlím na malé vesnici a tato možnost mi odpadla. Hledala jsem proto něco, co je možné dělat i z domu a našla jsem. Jedná se o velmi seriózní a propracovaný projekt a zvládne ho určitě i každá z vás, která ví, že penízky bez práce na účet nenaskáčou. Všem zájemcům odpovím a dám podrobné informace. Pište na H-an.a@seznam.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
78 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat