Diskuse na téma přivýdělek nejen k MD

Snad každý z nás kupuje čaje, kávu, prací prášky,krémy,sirupy apod.? Pokud ano, pak je to možnost pro Vás, jak si díky tomu přivydělat –skuste nakupovat toto zboží přímo z pohodlí domova po internetu, zapojte se do systému firmy Eldorádo a po nějaké době členstvý budete mít zboží zadarmo a také si přilepšíte k platu (či mateřské – hodí se jako přivýdělek nejen pro maminky na MD),je tam i zboží pro děti – čaje, kosmetiku, prací prostředky). Registrace zdarma,pište si nezávazně o více info uvydíte že budete mile překvapeni ( nejedná se o žádný prodej zboží!! ) emailem.....vackovape @seznam.cz :-):-)

Mirka 29.05.2011

Dobrý večer, prosím též o více informací o této práci na mirkafoldes@seznam.cz Děkuji Mirka

Dana 30.05.2011

jsem také na MD a už dlouho a zoufale hledám něco na doma,moc prosím o bližší info předem oc děkuji....email Danuska.79@seznam.cz:-)

Jitka 30.05.2011

Dobrý den, prosím o bližší info. Děkuji. Můj email: kukis27@seznam.cz

Lucie 30.05.2011

Dobrý den, taktéž prosím o více informací :) Děkuji!!!!*1*

Lucie 30.05.2011

....zde ještě dodávám e-mail: luca67@seznam.cz*1*

Lucie Heřmanová 30.05.2011

Dobrý den mohla bych poprosit o info k práci velice děkuji hermanros@seznam.cz díky

lidatr 31.05.2011

*1*Potřebujete peníze a nemůžete najít práci? Mám pro Vás řešení.Tuto práci může vykonávat každý,kdo zná základy na PC.Jedná se o propagaci webových stránek a internetových obchodů.Jednoduchá činnost, zvládne každý. Velmi pěkné provize. www.nakupujavydelavej.eu/novinky/5-druhy-prijmu-provize

Davra 01.06.2011

ahoj, prosím o info na email : arvad@seznam.cz , předem děkuji ;-)

Lucie 02.06.2011

Klárko, prosila bych více info na nemcova.lu@email.cz Děkuji

Verča 02.06.2011

Prosím o více info, napište mi prosím na email nikavolna@centrum.cz. Děkuji

Soňa Machová 02.06.2011

Jsem maminka na MD a přesto vydělávám!Našla jsem skvělou práci pro českou firmou.Pracuji v klidu z pohodlí domova a nikdo mě do ničeho nenutí.Vše si řídím sama,pracuji,kdy mám zrovna čas a dostanu zaplaceno za to,co udělám.Chcete mít stejně skvělou a spolehlivou práci jako já?Neváhejte a napište mi.Taková práce opravdu existuje!

Petra Soňa Machová 09.06.2011

pošlete mi prosím více info: opicka69@seznam.cz :-)

Marie Petra 09.06.2011

prosím také o bližší informace o práci, jsem na MD krskovamarie@seznam.cz

Martina Marie 09.06.2011

Prosím o podrobnější info na můj email martina.carodejka@seznam.cz. Díky.

Lucie Marie 07.08.2011

Prosím o bližší informace na hlavataluci@seznam.cz děkuji

Sedláková Klára 03.06.2011

Mám skvělou práci na doma,pracuji kdy chci a jak dlouho chci,přispívám tak nemalou částkou do rodinného rozpočtu.Jsem maminka na MD se 2dětmi a sehnat práci na doma byl nadlidský výkon,jsem moc vděčná a šťastná,že jsem tuto práci našla.Tato práce mě natolik nadchla,že po mateřské zpět do zaměstnání nenastoupím.Chcete se mít stejně dobře,jako já?Nevěříte,že taková práce existuje?Napište mi,opravdu to stojí za to! email: pracezabavou@seznam.cz

Marta Šlahorková 03.06.2011

Dobrý den,prosím o více info na meilík slahorkova.marta@seznam.cz...děkuji*1*

Zuzka 03.06.2011

Prosím o více informací na meil ste.zu@seznam.cz děkuji Zuzka:-)

Petra 04.06.2011

petraleky@seznam.cz

Petra 04.06.2011

petraleky@seznam.cz

Aluška 05.06.2011

Moc prosím o více informací na mejl: kot.alka@seznam.cz

Renata 06.06.2011

Ptrosím o bližší info,děkuji renatadzurkova@seznam.cz

Papuče 07.06.2011

dobry den mohu poprosit o vetsi info na email? :-) swek1@seznam.cz

PharLap 07.06.2011

I když se mluví o rovnoprávnosti, přeci jen ženy mají problém získat zajímavou, dobře placenou práci. Co vyzdvihnout ženské vlastnosti, tj.komunikace, zvládání více věcí najednou, umění plánovat, sociální cítění atd. a ty uplatnit? Jste na MD? Nebo těsně po ní? Nebo už vám děti vyletěly z hnízda a vy se "nudíte"? Na takové ženy se soustředí nábor jedné světové společnosti...Co nabízí? Časovou flexibilitu, vzdělávání nejen v oboru, možnosti zajímavých příjmů, prestižní úlohu a mnoho aspektů vycházejících z unikátního systému práce. Co vy na to ženy, dívky, slečny, paní?

Fiamová Monika PharLap 08.06.2011

Dobrý den ,mohla bych poprosit o bližší informace? Děkuji a pěkný den Fiamova.M@seznam.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat