Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

04. 06. 2020

V současné době jsem v přechodu a bojuji s častějšími návaly a tím pádem i neunosné pocení. Občas je to hodně silné, že nemohu ani spát ..

Bojuji-se mi zdá moc silné slovo,ale ano začínám mít problémy jako únava,podrážděnost,nespavost-vždy kolem půl 3 ráno,během posledního roku jsem přibrala 4 kg.,ikdyž se stravuji stále stejně a pravidelně sportuji,zatím vše řeším přírodně-hlavně bylinnými čaji,každopádně,ikdyž nebudu vybrána na testování,tak se nevzdám

Coletta

26.06.2020

Hormonální změny se bohužel plíživě podepisují na kůži, vlasech i nehtech. Mám pocit že jsou od někoho jiného 😉 Samozřejmě bojuji, zkouším přírodní kosmetiku.

Toto testování je teď přesně pro mě. Bohužel. Nyní právě prožívám hormonální změny. Je to šílené. Návaly, pocení, motani hlavy... Prostě klasické příznaky. Mám za sebou pět porodů, tak i když mi je 41 let, tak už nejspíš jdu do přechodu. Přesně takovýto přípravek nyní potřebuji a hledám. Přeji si, aby mi ulehčí toto náročné období.

kamilka

25.06.2020

Dobrý den, je mi 50 let a také prožívám návaly ve dne i v noci, bojuji i se stresem. Zkouším to řešit doplňky stravy a vitamíny, ale pomáhá to jen velmi omezeně a dočasně.Na návaly nepomáhá nic. Doplňků mám několik,na vlasy, na stres, na pleť, na hubnutí, na vyrovnání hormonů. Moc si s tím nevím rady. Kdyby byl jeden, který pomůže, ráda bych ho vyzkoušela a určitě i moje kamarádky.Děkuji a všem ženám přeji hezké dny. Kamila

lily

25.06.2020

Letos mi bude 50 a bojuji již pár let. Návaly problém nebyly, ale příšerné zhoršení pleti přibývání na váze a taky únava. Přípravek bych ráda vyzkoušela.

Bohužel, jak se přehoupla 40, tak jsem s tím také začala bojovat a upřímně, jsem docela zděšená, že tak brzo:( Trpím výkyvy nálad, jsem dost unavená, přibírám na váze, zhoršila se mi pleť, vlasy katastrofa. A pravidelnost už netuším co je..

Bojuji a to již několik let.Tak bych docela ráda přípravek vyzkoušela,nebo i koupila.Třeba pomůže

No jeeeeeje. Je mi 43. Mám bolesti podbřišku v době ovulace. Bez Brufenu nefunguju. A menzes mám sice pravidelně , ale jednou 3 dny , jindy až 9 dní. Je to otrava. Jsem slabá , unavená. Pleť mám v době menzes aknozní až vředatou . Vlasy ani nemluvím. Mám husté a suché. Ale v období menzes je mám jako lev . Nezkrotné.

Ano, bojuji. Je mi 40 - trpím bolestmi před menstruací a celkem dost častým akné.

gemini

24.06.2020

Ano bojuji s hormonálními změnami. Což je změna nálad, silná menstruace, akné i na zádech.

Symptomy přechodu mám pocit jsem prošla asi když mi bylo 30-děs, dřív jsem užívala chem.hormony a už nikdy více.špatná plet jde ruku v ruce s mou hormon.nerovnováhou. Na hormonální ose se podílí i epifýza a hypofýza která je zodpovědná aby se dobře tvořily ty hormony a to je mazec největší-protože to mě rozhodilo zdravý spánek, mám pocit že už to lepší nikdy nebude a ráda bych se o tom konečně převědčila díky feminusu, tinktury moc nezabírají je to na dlouho spíš navždy

Je mi 47 a nestydím se za to. Hormonální změny jsou občas vidět na pleti, na vlasech a chování. Trošku mi s tím pomáhá Miréna a občas si koupím červený jetel. Více spím, nechávám si více času pro sebe, dodržují pitný režim.

Je mi 29 let a trpím endometriózou. Tato nemoc souvisí s hormonální nerovnováhou a řeší se operačně nebo hormonální léčbou, která navodí umělý přechod. Ani jedna varianta pro mě není šťastná a velmi ráda bych vyzkoušela přírodní léčbu. Od tohoto produktu, vzhledem k jeho složení, očekávám, že by mohl pomoct. Ráda bych ho vyzkoušela.

sindyy

24.06.2020

Poslední asi rok trpím výkyvy nálad, jsem dost unavená, přibírám na váze. Pomalu se blížím k věku 50let, takže menopauzu mohu očekávat. Nemít HA, tak mám velmi nepravidelnou menstruaci. Proto bych ráda vyzkoušela, jaké jsou možnosti, aby mě bylo lépe.

Poslední dva roky trpím výkyvy nálad, návaly horka. Pozvolným buď přibráním na váze nebo naopak něco shodím. Výrazně se mi zhoršila pleť a připadám si jako puberťák - samý pupínek a to jsem dříve neměla. Nehledě na to, že cyklus mám jako na houpačce - jeden měsíc ano, pak dva měsíce nic...

Doplněk stravy bych chtěla aby otestovala moje maminka. Ta posledních pár měsíců bojuje s hormonálními změnami. Přibírá na váze, trpí náladovosti a častými návaly.

Poslední dobou mne velice trápí únava, podrážděnost a především ztráta chuti na intimní chvilky s partnerem, což příliš nepřispívá k dokonalému vztahu. Potýkám se také s akné jak na obličeji, tak na zádech.. neznám příčinu, ale po přečtení informací o tomto doplňku stravy mi svitla naděje, že bych snad našla řešení na tyto nepříjemnosti..

Sice nesplnuji věkovou hranici, ale o produktu jsem si četla a četla jsem i recenze mladších. Je mi 27 let a několik let bojuji s hormonální nerovnováhou a absencí menstruace. Nyní jsem zlepšila celkově životní styl, přidala na jídle, po letech dietění jím všechny makroživiny a snažím se dát dokupy i hormonálně. Trápí mě hodně vypadávání vlasů, noční pocení, o sex. apetitu ani nemluvě - přijdu si dle příznaků jak v "menopauze".. Hormony jsou dle výsledků nižší, ale jinak jsem prý v pořádku, řešení hormony zatím nechci, ráda bych vše vyřešila za pomocí doplnků stravy, stravou a celkovou pohodou.

kroppi

24.06.2020

Bojuji hodně. Náladovost, nepravidelný cyklus, přibírání na váze...mohla bych vypsat celou stránku.

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Nudle s mákem

Nudle s mákem

20 hlasů
25min 1965 kJ 53 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí paličky s vínem a kokosovým mlékem.

0 hlasů
1h a 30min 454kJ 180 Kč

Marináda s medem je vždycky dobrý nápad . Med během pečen...

Vepřové nudličky se zeleninou

1 hlas
30min 693kJ 230 Kč

Skvělá minutka z vepřové panenky se spoustou zeleniny, př...

Poradny

Mohu kombinovat dobu zaměstnání s péčí o dítě?

Dobrý den, Ivo,ano, pokud jste celou potřebnou dobu pojištění (12 měsíců) nezískala zaměstnáním, ... Více

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více