Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Zdravý oběd do krabičky

15. 06. 2020

helus

24.06.2020

Doma vařím denně obědy.

nea

23.06.2020

kdysi jsem si nosila obědy do práce v krabičkách

Neregistrovaná/ý - aster

22.06.2020

Při práci v terénu by mi taková krabička sice vyhovovala, ale některé ingredience bych nepozřela - viz tofu, tuňák či losos z plechovky, několik dní uvařená zelenina apod. a ještě namíchané tak, jak to doporučujete takže zůstanu u chleba s vejci, šunkou, sýrem...a k večeři si hodím kus masa na pánev. Nízkotučné mléko? Jak takovou obarvenou vodu můžete nazývat mlékem! Jestli toto prezentujete jako zdravou stravu, tak za mně je to FUJ

oběd mám doma a opravdu mi nikdo nebude diktovat co je zdravé a co ne , solím i sladím podle sebe a takzvaní "poradci" mi můžou .......

glady

22.06.2020

nosím si do práce krabičky s obědem...

TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

Karbanátky z quinoi

Karbanátky z quinoi

11 hlasů
60min 758 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Těstovinový salát s chřestem

10 hlasů
45min 573kJ 95 Kč

Salát jako lehký oběd.

Hovězí dušené s houbami

8 hlasů
1h a 10min 501kJ 170 Kč

Jednoduchý recept na dušené hovězí maso.

Poradny

Splácím hypotéku, odešel ode mě partner, dostanu dávky?

Dobrý den,jste-li vlastníkem či nájemcem bytu (domu) a 30% Vašich příjmů nestačí k pokrytí náklad... Více

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více