Diskuse na téma Něco na dodání energie

Poraďte prosím něco na rychlé dodání energie. Poslední dobou s tím docela bojuju, hlavně v práci. Díky

Kiska 28.04.2021

Taky by se mi hodila nějaká rada, nechci být závislá na kafi, který stejně nakonec nemáte takový efekt v jaký doufám, no a energeťáky pít taky nechci, to možná tak jednorázově, to je celkem svinstvo.

Kajka 29.04.2021

Jestli chcete něco zdravýho jako vzpruhu, tak zkuste třeba matchu

Dianadia 30.04.2021

Skvělá je https://www.zazracnaosmicka.cz/ je to přírodní nápoj, kterej vám dodá energii a nastartuje mozek. My si ho s kolegama oblíbili a pijeme ho teď každej den, fakt dělá zázraky ;)

Mnada Dianadia 01.05.2021

To se mi fakt líbí. Dá se koupit i někde v normálním obchodě nebo jde jenom objednat?

Dianadia Dianadia 01.05.2021

Mají ho jenom na tomhle e-shopu, my jsme si ho předplatili takže máme slevu a chodí nám rovnou do kanclu, takže je to nakonec lepší než kdybysme pro něj chodili do obchodu.

Mnada Dianadia 02.05.2021

Aha aha no tak fajn, zkouším objednat, díky za tip :-)

Dianadia Dianadia 03.06.2021

Není zač, když budeš mít náladu tak dej vědět jak na tebe působí :-)

Mnada Dianadia 03.06.2021

Už jí piju a působí fakt zázračně :) jako kdyby mi nastartovala mozek, paráda.

Dianadia Dianadia 03.06.2021

Supr, tak to jsem fakt ráda, že seš taky spokojená :)

Klára 29.02.2024

Chtěla bych zkusit nějaký přírodní doplněk stravy, nejen na energii ale celkově na podporu imunity, můžete něco poradit?

Tana Klára 03.03.2024

Já užívám https://www.houbicky.eu/reishi-ganoderma-lucidum-120-kapsli/ je to medicinální houba v bio kvalitě a speciálně zpracovaná tak, aby z ní tělo získalo všechny cenné látky. Přečti si o ní, je to uctívaná léčivá houba ;-)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat