Diskuse na téma Kde v Brně udělat svatební hostinu?

12. 01. 2012 | Svatba

Zdravím. Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s nějakým dobrým hotelem v brně, kde by se dala uspořádat svatební hostina asi tak pro 70 - 100 lidí ? Chtěla bych pokud možno někde v centru města a hlavně, aby tam byla příjemná obsluha. Děkuji za rady :)

Karolína 12.09.2012

Ahoj. To děláte svatební hostinu v hotelu ? :) To je dobré? Známa se ted rozhoduje, kde udělat hostinu a taky neví. Jen se ptám, pač v hotelu jsem niky na svatební hostine nebla, tak mě to prijde zajímavé, ale treba je to super..ono taky asi zálezi na prostředí no

Andrej.jka 04.04.2012

To máš v poctatě pravdu.souhlasím kupovidu :D. Az ja jednou,jestli jednou, tak to videt vážně nechci. Zajdem se tam podívat. Tak díky za radu .

Jarrka Andrej.jka 04.05.2012

Taky souhlasím s hotelem Avanti. Moc pěkné a příjemné prostředí. Takže určitě neuděláš špatně. Mě se tam moc líbilo.

Marťa 21.03.2012

Super svatba byla ve vile Stiassni.<3 Je to na Hroznové v Pisárkách. Bazén, zahrada obrovská...Nemělo to chybu.:-)

Andrej.jka 14.03.2012

:) Oki zajdu se tam s ní podvíat..díky za radu....snad to bude ok..a uz si budem moc jednu věc škrtnout ze seznamu...a vymýšlet jídlo to bude taky sranda :). Mozná lepší, ze se nevdávám ja..nervy bych měla na dranc :D

Radecek8 Andrej.jka 21.03.2012

zajdi se tam v klidu podívat..a uvidíš /te . No mylsim ze dobrá volba..bude se vám tam libit. No však počkej az ty se budes jednou vdávat :D vy baby to desne resite :) to si uzijes :). Ale uz budes mít praxi, kdyz ted pomáhas zarizovat:)

Veron1ka 05.03.2012

Určitě se tam zajdi podívat!! Já už tam byla tady na tohle doporučení. Měla jsem v záloze ještě dva hotýlky z Brna, co by mohly být, ale jak jsem vešla do Avanti, bylo to jasné :D Takže už máme vše zamluvené a teď už jen doladit detaily. Snad se tam bude všem líbit :)

Radecek8 05.03.2012

Zravím děvčata...tak souhlasím s hotelem Avanti, mají to tam opravdu pěkné..na svatbu jak dělané. Mrkni na jejich stranky http://brno-hotel.hotelavanti.cz/ a tam dolejs je videovizitka hotelu..je to lip videt nez na fotkách.

Andrej.jka 02.03.2012

Jeee ahoj holky, tak tahle diskuze se mi zrovna hodí. Právě pomáhám kamarádce se svatbou a jednou z nevyřešených věci prozatim je svatební hostina...nemáme místo ani jídlo na hostinu vymyšlené.,...prostě nic. A potrebujeme někde v Brně právě. Takže hotel Avanti říkáte jo? Vím kde je, ale nikdy jsem v něm nebyla. Tak se tam asi zajdu podívat a omrknout to s kamarádkou a uvidíme co na to poví...ted se se svatbama nějak roztrhl pytel...jenom já furt nic :D >:(

Veron1ka 11.02.2012

Díky moc. na ty stránky jsem koukala a fakt je to tam krásné. Asi se tam po víkendu půjdu podívat a domluvit se, co a jak :) protože čas letí..oběhnu toho víc, ještě mi pár známých něco doporučilo. tak uvidím, jak to dopadne :)

Přidávám se hotel Avanti znám taky dobře, byla jsem tam už několikrát...jezdim tam hrozně ráda.Můžu jen doporučit...super tam je, ze tam mají i bowling a wellness...takže se to skvěle hodí třeba pro relax, firemní večírky apod...ale i pro svatební hostinu je to super..mají velký prostory a obluha je super :) ostatně tady se dočteš víc http://brno-hotel.hotelavanti.cz/konferencni-prostory/

Lenka 13.01.2012

Ahoj Verčo. No v Brně je spousta pěkných hotelů, je těžký si vybrat. Ale co se týče mě, tak se mi strašně líbí v hotelu Avanti. My tam míváme firemní večírky vždykcy, když jsou Vánoce, ale na svatbu by to tam bylo taky ideální. Prostředí krásné a hlavně příjemná obsluha.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:35
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:04
23 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:37

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat