Diskuse na téma Darování vajíček

Ahooj, darovala jste některá z vás vajíčka? A kde? a šli byste do toho znovu?:-)

Věra 23.05.2022

Čauky. já jsem byla darovat a dokonce dvakrát už :-)

Ellikopecka Věra 24.05.2022

A kde jsi byla darovat?? :-)

Věra 25.05.2022

Já jsem byla na klinice IVF Zlín.. Je to ta nejlepší klinika, pokud se rozhoduješ kam jít, tak tuhle můžu vřele doporučit :-)

Ellikopecka Věra 26.05.2022

Moc děkuju za doporučení :-)

Pavla 26.12.2022

Já jsem byla na klinice na umělém oplodnění a oni nám tam nabídli tohle https://www.ivf-zlin.cz/26413n-vernostni-program

Lenka Pavla 13.01.2023

A podařilo se vám otěhotnět?

Pavla 24.01.2023

Ano, sice na druhý cyklus, ale rozhodně to bylo kratší, než když nám nešlo několik let otěhotnět.

Lenka 27.01.2023

A je to dlouhý proces než jdeš na ten transfer?

Pavla 14.02.2023

Tak musíš mít vyšetření, stimulaci, odběr a potom spojení buněk a následně, jestli se z toho něco začne vyvíjet.

Magda 26.02.2023

Já bych darovala vajíčka, ale mám málo svých. Teď jdeme na umělé oplodnění, tak snad to vyjde z mých a nebudeme muset použít jiné.

Oplatka 12.01.2024

Zdravím, já jsem byla darovat už 3x a byla jsem pokaždé na klinice IVF Zlín. Doporučovala mi je moje kamarádka, které tam pomohli s otěhotněním. A za mě tedy super přístup. :) Určitě jsem neudělala chybu.

Koki Oplatka 22.01.2024

Můžu vědět jak to celé probíhá a jestli samotný ten proces a odběr vajíček není bolestivý?

Oplatka Oplatka 25.01.2024

Na stránkách vyplníte dotazníček a dle toho se Vám pak ozvou a domluví Vám termín u dr. Ten Vás vyšetří, udělá testy a pokud je vše ok, tak začne se stimulací. Následně až je tělo připraveno se odeberou vajíčka. Provádí se to v celkové narkóze, takže se není čeho bát. Maximálně potom po zákroku Vás může pobolívat podbřišek, motat hlava. Záleží na tom jak zvládáte anestézii. :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat