Diskuse na téma Suchá pleť

Chtěla bych se zeptat, jaké přípravky používáte na suchý tip pleti? Vždycky jsem měla plet normální ne-li mastnou a ted běhěm půl roku obrat o 180 a plet mám úplně vysušenou, asi stárnu nebo co :(

Ellen 28.06.2021

Na ty vousy je ta kosmetika od angrybeards.cz machr. Chlap si ji nemůže vynachválit.

Marika 31.05.2021

Poradíte nějakou přírodní kosmetiku?

Irča 30.05.2021

Holky, doporučíte prosím sonický čistič pleti? Díky moc.

Kajka Irča 30.07.2021

Ahoj, já má ultrazvukový. Dala jsem na rady, tipy, recenze a doporučení a koupila jsem si tento https://www.orava.eu/cz/cs/ultrazvukovy-cistic-pleti-venere1. No a musím říct, že jsem s ním spokojená maximálně. Ale jako určitě nezapomínej ani na kvalitní kosmetiku!

Irča Irča 30.08.2021

No, tak ten vypadá supr. Ani jsem nevěděla, že Orava takové přístroje má. Myslela jsem, že dělá jen elektroniku. Jak jsi s ním spokojená?

Erika 27.05.2021

Holky a co kosmetika pro chlapy? Můj chlap si na kvalitní kosmetiku potrpí. Nakupuje prakticky jen na https://www.angrybeards.cz. A to teda komplet vše - vousy, pleť, vlasy…

Beata 26.05.2021

Ahoj, já se taky přidám se svou zkušeností :) Já používám kosmetiku https://www.iuvenio.com. Je to česká kosmetika, vhodná i pro mou citlivou pleť. Tak se zkus podívat i na ni.

Vanda Beata 26.09.2021

Jaký krém na vrásky bys od této kosmetiky doporučila? A pomáhá?

Janina 28.04.2021

Ahojky holky :) Mám dotaz... Jak pečujete o svou pleť? Dbáte na péči nebo prostě jen umyjete a hotovo? Já hledám kvalitní kosmetiku. Koukala jsem se na nabídku a nějak si nemůžu vybrat. Mám hodně citlivou pleť, tak nechci moc experimentovat... Máte osvědčený konkrétní tip?

Lucka Janina 25.05.2021

Mrkni sem https://www.alpik.cz/pece-o-oblicej/ , alpik je bio shop takže veškeré produkty jsou maximálně šetrné. Já každý den o svou pleť poctivě pečuji a pouhé umytí vodou je opravdu málo.

Eliška Janina 28.06.2021

Ahoj Janino, no to rozhodně ne. To už je dávno překonané. Jako umýt mýdle a hotovo fakt nestačí... :/ O pleť se musíš fakt pečlivě starat. Výborná je česká kosmetika iuvenio. S ní mám jen tu nejlepší zkušenost a doporučuju.

Lili Janina 18.11.2021

Já jsem si teď pořídila peeling od iuvenio a jako naprostá paráda. Jsem s ním fakt maximálně spokojená. Na tu pleť mi pomohl.

Lucie 21.01.2021

Holky máte vyzkoušenou konopnou kosmetiku na šupinky a atopák na obličeji?

Denisa 20.01.2021

Za sebe ti Karol můžu doporučit kolagen booster od iuvenia. Je samozřejmě lepší používat těch produktů víc, ale i ten samotný krém je velmi příjemný a pleť zvláční.

Evča 27.12.2020

Kdo má kvalitní kosmetiku, tak je BodyBe. Konkrétně na pleť mají sérum s kyselinou hyaluronovou, koupila jsem si to 7% sérum a na pleti je to znát.

Karolína Evča 17.01.2021

Ten jejich kolagen náhodou vyzkoušený nemáš ? Hrozně o něm přemýšlím, že bych si ho na ty tři měsíce koupila a zkusila ho. Za ty tři měsíce bych měla vidět nějaký efekt ne ?

NinaC 17.11.2020

O pleť je potřeba pečovat celkově, bohužel nanesení krému nestačí, mělo by předcházet pořádné čištění pleti, ošetření a pak nějaká závěrečná péče jako je krém ;)

Lenka NinaC 09.12.2020

Jenže ono není vždy jednoduché najít kosmetiku která člověku vyhovuje hlavně když má citlivou pleť. Většina krémů mě třeba štípe a pak jsem opravdu naštvaná, protože ty krémy co si kupuju a zkouším nejsou levné a co pak s nimi :(

Sára NinaC 15.12.2020

Ty osobně máš s něčím dobrou zkušenost co by si mohla doporučit ?

Dana 04.07.2020

Dostala jsem na něj taky tip a používám jenom ten sprej na oblečení a fakt je to super věc. Používám ho jako nouzovku, když nemám možnost věci vyprat, tak ten sprej je super řešení protože to oblečení pak fakt hezky voní.

Debora Dana 05.07.2020

Fakt to na tom oblečení vydrží vonět ? Taky by se mi to docela hodilo protože dělám v baru a pokaždé směně jsem cítit hrozně cigárama i přes to že nekouřím tak je to docela nepříjemné

Dana Debora 03.10.2020

Jasně je to něco jako osvěžovač, akorát s tím rozdílem, že ti ten sprej apl ten zápach pohltí.

Tyna31 06.05.2020

No kdo dneska nenakupuje přes internet, taky jsem se naučila takhle nakupovat a zvykla jsem si na to. Akorát to poštovné někdy je děs a ne všechno je k dostání na netu, jako třeba léky a mastičky.

Sandra Tyna31 14.05.2020

Někdy mají super akce, že mají při jisté částce poštovné zdarma, alpík to měl tuším nedávno tak jsem to využila na ten jejich pohlcovač pachu a potřebovala jsem doplnit čistící přípravky, tak se mi to hodilo

Lenka Sandra 02.06.2020

Jak na tom ten jejich pohlcovač pachu je ? Neslouží to pouze jako osvěžovač ?

Sandra Lenka 03.06.2020

Nene, neslouží to jako voňka, máme ho v šatně, kde máme boty a kde byla cítit zejméne manželova obuv a teď už cítit nejde.

Alice 25.04.2020

Mně na ekzém pomohly nejvíc bylinkové krémy, hlavně ten co má atop derm. Používám ho vždycky když se mi ekzém zhorší kvůli nedodržení jídelníčku bohužel a naštěstí se mi to s tou mastí hodí vždycky do normálu.

Sandra Alice 01.05.2020

Mají ho normálně v lékárně, že bych se na to poptala nebo případně koupila a vyzkoušela ?

Alice Sandra 05.05.2020

To si nemyslím, ale zkusit to můžeš, hodně věcí objednávám přes toho alpíka. Naučila jsem se vzhledem k situaci nakupovat hodně přes internet, tak toho využívám.

Mália 03.03.2020

Někdy stačí změnit kosmetiku, přecházela jsem z drogérkové parfemované klasiky na bio krémy a to je sto a jedna. Nikdy bych nevěřila, že to složení tolik udělá.

ELiška Mália 05.03.2020

Takže bych ji mohla zkusit i když jsem ekzematik ?

Erika 05.02.2020

No pokud se ti to změnilo takhle o 180 stupňů tak bych pátrala po tom co se v to období stalo, může to být odezva těla na něco co se mi nelíbí, zkus třeba pozměnit jídelníček. Jinak pokud jde o to abys suchou pleť vyřešila hned tak mě na obličej v létě když se loupu pomáhá krém od Happymary, pleť mám po něm jemnou, a je to přírodní takže to tu pleť nebude nijak zatěžovat.

Anežka 23.01.2020

Každému stejně vyhovuje něco jiného, takže je potřeba zkoušet. Taky jsem kolikrát dostala doporučení na něco, co mi vůbec nepomohlo a musela jsem zkoušet dál. Nicméně i tak jsou ty typy super věc, protože se kolikrát člověk dostane k fakt dobrým věcem.

Majki636 05.12.2019

Můžu se zeptat co je to za olejíček a jestli ho mají i normálně v drogérii ?

Magda 04.12.2019

Jojo to znam, mam ted take objednane nejake kremy tak se tesim az je vyzkousim :)

Anna 25.11.2019

Já používám na pleť tady ten krém s arganovým olejem a konečně jsem se zbavila těch suchých šupinek co jsem měla vždycky na čele a nose, takže jsem se neobešla bez podkladové báze, abych se mohla hezky nalíčit a nezvýraznila jsem si tak ty nehezké šupinky www.hristina.cz/prirodni-revitalizujici-krem-na-oblicej-24h-zlate-castice-a-arganovy-olej-50-ml-e101326.htm

Janča 20.07.2019

Já jsem si hodně oblíbila khadi olejíček. Je super na hodně vysušenou pleť, protože tu kůži nechá krásně vláčnou takže ani nemám ráno šupinky jak jsem mívala.

Gabuš Janča 25.07.2019

Můžu se zeptat co je to za olejíček a jestli ho mají i normálně v drogérii ?

Marika Gabuš 13.09.2019

To já jsem si hodně oblíbila olejíček od nuxe. Používám ho komplet na celé tělo a i do konečků vlasů :) www.notino.cz/nuxe/prodigieuse-multifunkcni-suchy-olej-na-oblicej-telo-a-vlasy


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat