Diskuse na téma Balíček se vším do porodnice

Zdravím všechny, holky nemáte tip, kde nakoupit vše potřebné do porodnice? Jsou třeba nějaké už předchystané balíčky?

Mrkněte na porodnický balíček od Bella Happy - je super a je v něm jen to nejdůležitější pro miminko a maminku.

Elininka 08.08.2022

Ahoj, ten balíček od Bella Happy, který doporučuje Havlikovka je super - taky jsem ho měla v porodnici a plenky od nich kupuju dál.

Dankovka 13.08.2022

Ten je super, taky jsem ho v porodnici měla https://sambaby.com/bella-happy-startovaci-set-maxi-vc-kalhotek-do-porodnice-vel-m-l

Vercula 06.11.2022

Brali jste si s sebou do porodnice nějaké vitamíny?

Mirka Vercula 05.12.2022

Brala jsem si s sebou do porodnice Ogestan, který jsem teda užívala i před otěhotněním

Magda 23.05.2023

Já jsem to sháněla teda na internetu na doporučení kamarádky, našla jsem tam stránku kde měli vše od sady do porodnice až po výbavu pro malého, kosmetiku, chůvičky...takže mě to dost usnadnilo práci.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat