Diskuse na téma Nadšení z eshopu

13. 08. 2012 | Oblíbené značky

S manželem jsme doma prováděli rekonstrukcí celého prvního patra. velmi oblíbený se mi stal eshop http://www.luxusni-nabytek-mt.cz/ objednala jsem několik kusů nábytku. Jsem velmi spokojená, jestliže někdo budete také provádět rekonstrukci, nebojte se a určitě využijte jejich široké nabídky nábytku

Nelča 27.01.2017

Za jak dlouho přijdou clip in z hotstyle.cz od objednání?

Helga Nelča 27.02.2017

Nelčo objednávala jsem odtud jen dvakrát ale vždy jsem měla doma do dvou dnů

Lída Helga 11.03.2017

Taky mi vždy dorazí objednávka z hotstyle do 24hodin, přesně jak slibují. V pondělí si tu budu objednávat další sadu, eshop i salon můžu za sebe taky doporučit

StankaHoy 19.11.2016

Já poslední dobou nedám dopustit na server www.ageo.cz, kde nakupuju kosmetiku a čistící prostředky, udělám vždy velký nákup, abych se s tím nemusela tahat z marketu :-)

Tichavka StankaHoy 21.11.2016

Taky nakupuju na Ageo.cz, mají velký výběr zboží, prostě vše na jednom místě :-)

Silva 01.11.2016

Jsem ráda, že se dá nakoupit přes eshop, protože pro tabletky na podporu erekce bych do lékárny asi nešla a manžel už vůbec ne. Objednává si je přímo na stránce www.erectan.cz. Je to diskrétní....;-)

Vero nika 26.10.2016

Ahoj, tak já teda nejsem nadšená z žádného eshopu ale jsem nadšená ze salonu který sídlí v Praze1 a to z Agata Hair :-) Nechávala jsem se tu česat na svatbu a asi už nikdy se nenechám učesat jinde!!!:-)

Monna Vero nika 07.11.2016

Dělají tam i nějaké dětské střihy?

Vero nika Monna 13.11.2016

Dětské střihy tam dělají taky:)

VálkováMarťa 26.10.2016

Jsem přííímo nadšená s tohoto eshopu s příčesky http://www.hotstyle.cz/ Pokud jste někdo takový blázen do příčesků jako já, tak tady není nouze o různé délky, styly a typy k prodloužení... fakt velkej výběr

Diana VálkováMarťa 08.11.2016

Výběr je opravdu velký, za jak dlouho vám chodí příčesky ode dne objednání? A objednáváte clip in nebo jiné příčesky?

VálkováMarťa Diana 14.11.2016

Do dvou dnů mám ty moje lásky většinou u sebe :-)

Diana VálkováMarťa 17.11.2016

A který typ k prodloužení si tedy objednáváte? Já jsem člověk co nemá rád stereotyp,tak nevím jestli nejít do clip in třeba, protože těch můžu nakoupit několik sad a střídat dle libosti kdykoliv se mi zachce

Olga Diana 18.11.2016

Jsem nadšená z eshopu www.erectan.cz, protože si mohu objednat doplněk stravy na podporu erekce pro manžela a lubrikant pro nás oba, aniž by o tom někdo věděl. Je to takové diskrétnější!!!:-)

VálkováMarťa Diana 21.11.2016

V případě že ráda střídáte účesy a nemáte ráda stereotyp tak jsou clip in pro vás nejlepší volba :)

Diana VálkováMarťa 24.11.2016

No právě, taky si myslím že v mém případě to asi bude nejlepší volba.A co jsem se dívala tak si hodně holek ty příčesky odtud fakt chválí tak se už ani jinde dívat nebudu a určitě koupím tady

Rebeka 24.10.2016

Mě potěšilo, že česká značka spodního prádla Andrie otevřela svůj vlastní eshop

Rebeka Rebeka 24.10.2016

www.andrie.cz mají hezký výběr prádla

Romana Rebeka 27.10.2016

Já tu značku mám ráda, ověřila se mi už za posledních několik let, že to prádlo hezky sedne a dlouho vydrží. Není to prostě hadr, jak já říkám, ale pořádná látka. :) :D

vivi11 22.07.2016

určitě se na jejich stránky podívám, díky za tip :-)

Lucion 30.06.2016

Do freeportu ráda chodím nakupovat, hlavně s kmarádkami... občas je dobré zajet někam, kde jsou i jiné obchody a hlavně ty s kvalitnějšími značkami

ada 31.05.2016

Zdravím, já jsme dneska naprosto nadšená z legín od nessisport.cz, byla jsem v nich poprvé běhat a už nic jiného kupovat na běh nebudu :*)

radka ada 31.05.2016

taky právě sháním nějaké legíny nebo tepláky na běh, ale legíny jsou asi lepší že?

ada radka 31.05.2016

za mě jedině legíny, neplandají a nebrání ti v jakémkoli pohybu... :-)

Věra 14.03.2016

Ahojky, já jsem s manželem koupila nábytek od Design Outlet. Vyzkoušeli jsem ho koupit přes internet po doporučení známých, kteří si u nich brali sedačku. Líbila se mi pružná reakce a bezproblémová doprava. Naštěstí si manžel poradil s montáží, tak jsme nemuseli za ni platit.

Verča Věra 16.03.2016

Ahojky, jj, taky je znám a mohu doporučit. Objednali jsme přes internet a dodali nám vše v pořádku. Brali jsme nábytek, ale mají i pěkné doplňky.

Dita 11.03.2016

Tak jsem se rozhodla že také přidám své... nadšení z eshopu :) Nikdy jsem si kosmetiku neobjednávala a vždy nakupovala v klasické droxině např. teta, rossman atd... ale nedávno jsem objevila super obchod s kosmetikou parfums.cz Mívají dobrý akce a není to jen eshop mají i prodejny do kterých je možný zajít, a hlavně ten výýýýýýběr

Adela 08.03.2016

Já jsem před pár dny objevila uzasnej obchod na kabelky a penezenky www.mixone.cz...už mám asi 2 doma a penezenka je na ceste.

Mariana Adela 11.03.2016

A jakej je to materiál je pevný? vydrzí dýl? koupila jsem si nedávno v obchodáku penezenku a to byl des, vydrzela mi tak mesíc :-(

Adela Mariana 14.03.2016

Ano, je to kvalitní materiál, žádnej šunt.

Tichavka 14.07.2015

jj to je ono, nemám s tím obchodem zkušenost, ale už jsem je objednala, tak uvidíme :) Jinak z eshopů objednávám dost často různé věci, není se čeho bát. Takle se mrknu, jaké zkušenosti s obchody lidé mají, a když chválí, objednám...a ještě jsem se nesetkala s něčím negativním. Tak jak příjdou boxerky, tak dám klidně vědět :-P

Tichavka 08.07.2015

Tak tato diskuze se mi hodí holky, snáněla jsem boxerky Calvin Klein pro přítele, černé a na té trenýrkárně je mají :) takže super, objednávám.

Domca Tichavka 10.07.2015

A vy takle věco objednáváte z internetu? I spodní prádlo? Tichavko to už máš osvědčené? A ta trenyrkarna to je co? To je trenyrkarna.cz? Nic jiného mi to nevyhodilo. Taky mám v plánu koupit příteli nějaké boxerky, ale říkala jsem si, že je půjdu osobně někam koupit, eshop mě nenapadl, i když velikost samozřejmě vím. Tak já nevím :/ Není se čeho bát? Já z eshopů hrozně málo objednávám, oblečení vůbec. Toho se docela bojim, i když je fakt, že by člověk kolikrát ušetřil :-/

Katka 01.07.2015

Já si taky kupuji spodní prádlo v obchodě po vyzkoušení. Ten tvůj obchod vypadá dobře. Teď, ale nevím co vybrat, je toho moooc :D

Líba 28.06.2015

Já chodím už jedině na trenyrkarna když chci kalitní značkové spodní prádlo. Víc tam teda beru pro chlapa než pro mě. Já si musím podprsenku vždy vyzkoušet před koupením, všechno mi totiž nesedí :(

Katka 27.06.2015

Já sháním boxerky pro bratra k narozeninám. Chci nějaké značkové a nejlépe pack nebo i namíchat od různých značek. Máte nějaký osvědčený shop?

Pavla7 25.02.2015

přehlédla jsem si tyto strakaté a velmi se mi zalíbilo i dámské tričko, takové bílé s červeným nápisem "Converse Chuck Taylor All star New York- Boston, je to velmi pěkně udělané, tričko na každodení nošení, všimla jsem si že mají i akci ale bohužel ne mou velikost.

ala3 23.02.2015

velmi pěkná taška i cena super. Podobnou tašku jsem měla když jsem ještě chodila do školy a cvičit, velmi dlouho mi vydržela, také byla converse ale o dost dražší.

nela 17.02.2015

krásný slevy a předsezónní výprodej značky converse najdete zde :) co tak nová stylová taška na notebook za pár stovek? www.topshoes.cz/produkt/8537-converse-laptop-sleeve-13-fialova-410326550.html

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat