Diskuse na téma Nadšení z eshopu

13. 08. 2012 | Oblíbené značky

S manželem jsme doma prováděli rekonstrukcí celého prvního patra. velmi oblíbený se mi stal eshop http://www.luxusni-nabytek-mt.cz/ objednala jsem několik kusů nábytku. Jsem velmi spokojená, jestliže někdo budete také provádět rekonstrukci, nebojte se a určitě využijte jejich široké nabídky nábytku

Maruška 14.12.2019

Ahoj, nevíte co na zničené vlasy?

Magda 18.01.2020

Zdravím, znáte dobrý obchod s posilovacími stroji?

Sabina 13.02.2020

Je lepší cestovní kufr objednat na netu nebo koupit někde osobně?

Erika Sabina 17.02.2020

Těžko říct, já sem si třeba objednávala a sem spokojená

Sabina Erika 22.02.2020

A odkud máte?

Dana Velichová 28.02.2020

jsem češka.Všechno mám napsané španělsky..Kdo mě pomůže???

Melisa 06.04.2020

Já mohu doporučit eshop fitham co se cvičení týče.Nakupuji tam vždy ráda.

Renča 30.04.2020

Naposledy jsem objednávala přes different a byla jsem překvapená jak velký výběr mají značkového prádla, takže za mě velká spokojenost.

Andula Renča 04.05.2020

Mám od nich spoustu prádla od calvina a veliká spokojenost.

Leona 21.06.2020

Chtěla bych si domů koupit nějaký stroj na posilování ale váhám jestli objednat nebo koupit osobně?

Holly 21.09.2020

Ahoj máte někdo doma zařízeno fitko? Hrozně ráda chodím cvičit,ale bojím se aby mi to moje milované fitko nezavřeli a tak si chci něco na cvičení koupit domů.Nerada bych přibrala jako v karanténě .

Sabina Holly 23.09.2020

Já jsem začala v karanténě cvičit na veslovacím trenažéru.Pěkně se na tom člověk nadře,ale ta dřina vážně stojí za to.

Holly Sabina 25.09.2020

Kamarádka mi o něm také něco říkala. Uvažuji o tom,že si ho také koupím.

Sabina Holly 28.09.2020

Podívej se na fitham.Mají tam plno věcí na cvičení

Jana 22.09.2020

Když se tu řeší eshopy, tak nemáte i zkušenost s eshopem zoot ?

Dita Jana 15.11.2020

S tím zkušenost nemám, ale kde mají velký výběr značek, tak je different jestli znáš

Gabka 03.12.2020

Different je Dito nějaký nový eshop ?

Denča 04.12.2020

Objednávala jste od nich teď některá něco ? Trvalo to dlouho než došel balík ?

Markéta 19.12.2020

Objednávala jsem balíček v pondělí a přišel mi ve čtvrtek, což je teď před Vánocema super, za normální situace bych ho měla určitě dřív.

Sára 26.12.2020

Odsud si objednávám nejradši oblečení od calvina a příteli tu kupuju hilfigera, protože mají vždycky jako jedni z prvních aktuální kolekci a mají v ní opravdu dost kousků na výběr oproti ostatním eshopům :)

Hanka 27.12.2020

Je to značkové oblečení aspoň kvalitní ? Vždycky jsem chtěla něco od calvina, ale nejsem si jistá jestli to za ty prachy stojí...

Sára Hanka 01.02.2021

No calvin rozhodně za ty peníze stojí, mají kvalitní materiál, který se nevytahá, nedělají se v něm dírky a perfektně sedí.

Karolína 01.03.2021

Neobjednáváte z differentu i dětské oblečení ? Mají tam teď pořád velké akce tak jsem přemýšlela, že bych toho využila a koupila dceři i něco značkového.

Peťa Karolína 16.03.2021

Objednávala jsem pro syna gap a under armour, protože mají kvalitní oblečení a za ty ceny se to fakt vyplatí.

Karolína 04.04.2021

Balíček už mám doma a velká spokojenost ! Dlouho se mi nepovedl tak super kup, povedlo se mi ji kompletně vybavit na léto. Mám fakt radost, protože jsem jí vybrala super kousky, velikosti jsem trefila správně takže super :)

Ella 02.05.2021

Ahoj, máte zkušenosti s nějakými eshopy, kde mají kvalitní značkové oblečení? Momentálně by mě zajímalo jarní, protože to vypadá, že snad už bude jaroooo :)

Inna 22.06.2021

Pěkné a šmrncovní kousky mají na fashion avenue, tam nakupuju ráda.

Alex Inna 23.06.2021

Mají moc hezké džíny, něco takového by se mi líbilo jak mají ty trhané nohavice.

Inna Inna 27.06.2021

Myslíš ty KanCan ? Tak ty jsou super. Mám tady tyto a jsou to nejpohodlnější džíny co mám https://www.fashionavenue.cz/damske-dziny/kancan-damske-dziny-kc9171/

Brigita 09.08.2021

Mám ráda módní doplńky. Olíbila jsem si různé šátky. Ráda bych tip na nějaký originální.

Marta 17.08.2021

Šátků různých velikostí a vzorů nikdy není dost. Natŕazila jsem nedávno na designové šátky od SciCanvas. Mrkněte na jejich stránky.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat