Diskuse na téma eshop

Já Vám musím doporučit nápaditý eshop, kde najdete dětské zboží. Mě tam zaujala dětská odrážedla, nabízí také autíčka, tříkolky a mnoho další. http://www.mt-nabytek.cz/406-detsky-svet/

Lenka 25.11.2015

Já doporučuju eshop klenotmania. Spousta šperkůů a za výborné ceny, což se teď před Vánocema hodííí :)

Nikola Lenka 08.12.2015

Kde ten obchod klenotmania najdu?? Nebo se jedná pouze o eshop?

Lenka Nikola 21.12.2015

Jedná se o eshop, ale po objednání si můžete zboží vyzvednout osobně ale je to v Praze takže pokud nejste odtam tak se to nevyplatí a je lepší si nechat poslat :D Ale jestli chcete aby stihlo cokoliv dojít do vánoc a neobjednala jste ještě doporučuji nejpozději zítra ráno objednat at máte jistotu... jinak nevim nevím

Nikola Lenka 27.12.2015

Objednala jsem včas a dorazit do Vánoc to naštěstí stihlo :-)

Sandriskaa 27.07.2015

Nejčastěji nakupuji na internetu, zvlášť teď v těch vedrech :-S Naposledy to byly botky z urbanluxu, skvěle posloužily na dovolené ;-)

Tichavka Sandriskaa 27.07.2015

Ahoj, jsi s urbanlux.cz spokojená? Chtěla bych si z tama objednat botky a kvůli jejich ceně si chci být jistá, že je opravdu dostanu. Děkuju

Sandriskaa Tichavka 27.07.2015

Ahoj, jsem a moc. Nikdy jsem problém neměla, zásilka během pár dnů v pořádku přijde.

Tichavka Sandriskaa 27.07.2015

Skvělé. A nevíš, jestli se dá někde ta zásilka vyzvednout? Kdybych si ty boty chtěla nejdřív vyzkoušet.

Sandriskaa Tichavka 27.07.2015

Bohužel žádné odběrné místo nemají. Nikdy jsem nic vracet nepotřebovala, ale sestře přišly botky o číslo větší, tak je posílala zpátky na výměnu, bez problémů dostala menší.

lenuškaa31 18.06.2013

ahojky já třeba hodně nakuji tady - www.kuchynky-hracky.cz mají tu dost dorbé hračky a je fakt, že orpavdu vydrží...;-)

karel1278 20.08.2012

už jsem si u nich zakoupila dětskou postýlku a je moc pěkná. Jsem s tímto obchodem opravdu spokojena. Kája


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat