Diskuse na téma Vrásky

Chtěla bych udělat menší anketu, s jakými přípravky proti vráskám jste spokojené? :-) já nedám dopustit na Lasocare Smaragd, dostala jsem ho na Vánoce a i když jsem nevěřila, že mi ještě něco pomůže, byla jsem mile překvapena. Ale zajímaly by mě ještě i jiné, pro mě neobjevené, přípravky :-)

Vilma 17.01.2016

Tak tohle nase mamina resila u pani Páralové na klinice v Praze a byla moc spokojena. Kdyby jste chteli dam vam na ni kontakt

Majda 24.03.2016

ja vsechny kosmeticke zakroky a tak resila na perfect clinic v praze :) skveli doktori a perfektne odvedena prace k nepoznani :)

bludička 26.03.2016

Používám na vrásky tady to sérum a přijde mi že pomáhá alespoň pokud jde o mě :D https://www.ageo.cz/produkt/loreal-omlazujici-serum-revitalift-laser-x3-30ml

Jitka 15.04.2016

Ahoj já používám krémy z Moringy. Dostala jsem se k tomu zvláštně. Babička užívá kapsličky z moringy a tvrdí, že jí pomáhají od bolesti a lečí ji. A mě jednoho krásného dne přinesla i krém. Moringa je prí nějaký strom ceněný pro své čistící schopnosti. Koho to zajímá tak přidávám odkaz http://kvalitnizivot.com/kategorie-produktu/moringa-kosmetika-a-pece/

Petra Jitka 18.05.2016

Ahoj nevíš jaký je rozdíl mezi Moringovým a Behénovým lejem?

Jana 17.04.2016

Holky jaky zakrok a kde nejlepe v Praze by mi to udelali co nejlepe? dekujii

Dana 21.05.2016

Může mi někdo doporučit v blízkosti Brna nějakou dobrou plastickou kliniku kde se vyhlazují vrásky?

Vrabcová Dana 24.05.2016

Ségra tu byla a udělali jí to moc pěkně, já se na to taky chystám http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/51/facelift-smas-lift-omlazeni-obliceje/ Už jsem tu byla na konzultaci a jsem objednána :)

Eli Vrabcová 02.07.2016

Holky než do sebe necháte řezat, vytoušejte nejřív nějaké altenativy, Já třebas používám na vrásky Behénový olej, krásně se vsakuje do kůže a kůže je daleko více vyživená a vypadá mladší.

Alena 24.05.2016

Já si kupuju na proti vráskám niveu Q10plus a jsem spokojená :) Beru to vždycky přes internetovou drogerii ageo, protože mi přijde že finančně to vyjde daleko líp než v nějaké drogerce ve městě :)

Alena 24.05.2016

Já si kupuju na proti vráskám niveu Q10plus a jsem spokojená :) Beru to vždycky přes internetovou drogerii ageo, protože mi přijde že finančně to vyjde daleko líp než v nějaké drogerce ve městě :)

Darka Alena 28.05.2016

Naprosto souhlasím. Ono vůbec na internetu v dnešní době se dá spoustu věcí sehnat výhodněji než v obchodě. Jinak na ageo si kupuju pravidelně kosmetiku,mívají tu skvělý akce!!:)

Nelinka 15.09.2016

Poradte mi nejaky ucinny krem, a plastiku nebo tak se mi jit nechce.

Alena 18.09.2016

Ale kdyz pujdes na plastiku tak mas jistej rychle efekt, je uz z ceho vybirat dermastar.cz a nejsou to velke zakroky

Evina 19.09.2016

Našla jsem na internetu proti vráskám v akci Mixu https://www.ageo.cz/produkt/mixa-krem-proti-vraskam-45

Týna Evina 21.09.2016

Ahoj, v této drogerii nakpuji pravdielně, můžu jen doporučit!! :-):-)

Olča Týna 23.09.2016

Doprava při nákupu nad 1000kč je u ageo zdarma i v případě že nemám registraci?

Týna Olča 25.09.2016

Ano, při nákupu nad tisícovku je doprava zdarma to vůbec nezáleží na tom jestli máte registraci nebo ne, není to podmínka k nákupu.Jen potom máte třeba lepší přehled o různých akcích,apod... když máte registraci ale doprava nad tisícku je zadarmo i bez ní, takže si můžete vklidu nakoupit :)

Market 27.09.2016

Zensky, nasla jsem na netu krem na vrasky, vermione.cz, zda se mi jako dobry, mate ho nekdo doma?

Glor 11.10.2016

Já jsem byla na klinice si nechat píchnout čelo a nádherně se mi vyhladilo. Krémy mi pomohly akorát provětrat peněženku, navíc mi málokterý sedl takže jsem byla celá rudá. Udělala bych to znovu a nelituju peněz.

tonica 12.10.2016

a kde jste byla a kolik za to chtěli ? já našla všechno přemrštěně drahý ale třeba to tak má , nevím právě

Glor tonica 13.10.2016

Měla jsem to v akci za 4000 a zdarma konzultace, měla jsem to celkem blízko a celkem jsem se bála že budu samá modřina a bude to bolet ale ani jedno se nekonalo. Můžu doporučit medikhaus.cz já byla spokojená, ale koukněte sama nebo projděte jiné diskuze , je to v konečné fázi vaše rozhodnutí . zdravíčko :)

tonica Glor 16.10.2016

tak to omrknu a zkusím porovnat , díkec za odpověd

Miládka 14.10.2016

Vyzkoušela jsem hodně přípravků proti vráskám,a možná že jsem divná ale vůbec to na mě nefunguje připadá mi že mi spíše vrásek přibývá jak ubývá a tak začínám uvažovat nad faceliftem, nechával si jej někdo udělat?

Roza Miládka 21.10.2016

Nebyla jsem na faceliftu a asi bych na takový zákrok šla až v pokročilejším věku, ale mohu doporučit skvělého plastického chirurga v případě že by jste se rozhodla facelift podstoupit http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

Miládka Roza 24.10.2016

Mě je 52 takže si myslím že na facelift by mi mohl pan doktor kývnout, mockrát děkuji za doporučení na pana doktora. Jak se k němu můžu objednat abych se zatím alespoň informovala co a jak.. ?

Miládka Roza 24.10.2016

Mě je 52 takže si myslím že na facelift by mi mohl pan doktor kývnout, mockrát děkuji za doporučení na pana doktora. Jak se k němu můžu objednat abych se zatím alespoň informovala co a jak.. ?

Roza Miládka 26.10.2016

Objednat se k panu Justanovi můžete normálně přes online formulář na stránkách http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/#nahoru

Kamča Miláková Roza 07.02.2017

Vrásky jsem řešila hodně dlouho. Levné krémy nezabírají. Na vrásky mi nejvíc pomáhá krém Anti-Aging krém pro normální a smíšenou pleť, který si objednávám na www.luvica.cz

Radana z Heršpic Kamča Miláková 08.03.2017

Miluju kosmetiku Synouvelle Cosmetics. Proti vráskám a omlazení je u nás na trhu velmi osvědčená. Já ji objednávám na luvica.cz

anastaziaa 21.10.2016

Nejúčinnější a dlouhodobé řešení na vrásky je pleť pravidelně masírovat a prokrvovat. Každý den masírujte, nejlepší si pořídit nějaký masážní přístroj, já mám tenhle od Oravy za 200 Kč http://masazni-nastroje.heureka.cz/orava-mp-690/, je to příjemné a uvidíte že účinné a hlavně to má trvalý efekt a nemusíte na žádné zákroky které stejně budete muset každých pár roků podstupovat znovu a znovu...

Alicii 24.10.2016

Mám výborne zkusenosti s kremem na vrásky od Pevonia botanica.Účinkuje ze spodu na povrch pleti a jsem z nej nadšena ;)

ivana 25.10.2016

je pravda že když pleť pravidelně masírujete a tedy prokrvujete tak neztratí pružnost a netvoří se tak vrásky - osobně to taky považuji za nejlepší způsob jak udržovat pleť mladou, žádné invazivní zákroky bych nedoporučovala, stejně je budete muset podstupovat pořád dokola protože efekt je vždy jen dočasný a navíc ten risk...zkuste to i s tím strojkem to je supr věc, stačí se zeptat odborníka na to prokrvování a taky vám to doporučí ;-)

Jitka 16.11.2016

Nedoporucujte kremy a reknete mi zakok ktery mi zabere na 100%, potrebuji uz zmenu, hrozne me stve starnuti :D

Hana 25.11.2016

Holky nebojte se toho a zajdete si na botox a mate po vraskach, mamka se chysta do prahy do dermastar.cz a vim ze tam bude mit uspech!


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat