Diskuse na téma aktovka či batoh

06. 12. 2012 | Školák

Příští rok jdeme do školy , poprvé ... ano je to brzy,ale budou Vánoce a hlavně narozeniny v únoru, takže už přemýšlím dopředu, že bysme dceři koupili nějakou pořádnou aktovku nebo batoh. Ale od dob, co jsem chodila do školy já, se hodně změnilo :-P, takže nevím, jaké typy nebpo značky frčí. Můžete mi poradit?

tamca 10.12.2012

Můj mladej má batoh od herlitzu už 4 rokem a musím zaklepat, že zatím pořád dobrý. Posílám odkaz na článek dle čeho vybrat školní batoh-navíc tam mají dost širkou nabídku, tak se můžeš podívat a třeba vybereš, tak snad ti to pomůže http://www.detskyeshop.cz/index.php?statics_menu=16

bara ja 11.10.2014

Naše dcera šla ted v září a obrečela jsem to *1*, aktovku jsme vybíraly spolu tak, aby se jí líbila a hlavně já se dívala na funkčnost. Máme od Lego http://www.skolnibrasny.cz/detail.php?zbozi=4526778

vlaďka 11.11.2014

nemáte někdo zkušenost s taškou na kolečka? dcerka je dost malá, tak by to pro ní bylo vhodné, kdyby si to z autobusu hodila na kolečka...*1*

Klarisa 21.02.2015

holky, vybírají si vaše dítka aktovku sami nebo jim je kupujete jen pode svého vkusu?

Soofa 23.02.2015

u nás aktovka neprošla,prý je pro prďata, ale taková ta aktovka podobná batohu se líbí.

Dáda 26.02.2015

Taky jsem spíš proto, aby si vybral prcek aktovku sám, přece jenom ji bude nosit on a ne my.

Majka Dáda 27.02.2015

pojali jsme to tak, aby se ještě víc těšil do školy, mohl si ji vybrat sám. vybral si s ovečkou shaun :-D

Klarka 18.09.2015

Ahoj, myslíte, že by tento batoh mohl prvňáčkovi stačit? http://www.urbanlux.cz/deti/design-styl/tasky-a-batohy/kids-duke-backpack-2-0.html?main_att_id=146&main_att_value=1644

Dana K. Klarka 18.09.2015

Podle mě je docela malý, ale nevšimla jsem si nikde napsaných rozměrů.

Klarka Dana K. 25.09.2015

Máme školu asi 5 minut od cestu, pokud se nebude loudat, tak mu nechci pořizovat zbytečně velkou aktovku. Myslíte si tedy, že tento batoh je moc malý? Rozměrů jsem si také nevšimla :(

Pliska Klarka 25.09.2015

Zkuste si o rozměry napsat na e-shop a uvidíte. Kdyby byl moc malý, můžete ho vždycky vrátit nebo používat na výlety apod.

Ivona 01.06.2016

my máme aktovko batoh je to neco mezi tím od topgalu a má to zdravotní záda udelana. Mají dobre kousny, precizne vyresene

Iva 21.06.2016

máme dve aktovky Topgal z Rajhrycky. Jsou vytvarované pro záda, a jsou prostorné

My jsme kupovali aktovku pro syna 6 let, který teď půjde do 1. třídy. Potom si přejdeme na batoh. :-) Jináč jsme vybírali docela dlouho a nakonec vybrali v obchodě v Praze Dětské tašky. Prodavač nám poradil, syn si všechno odzkoušel, takže spokojenost. :-p

Nella Roa Amálka.0987 17.08.2016

Taktéž jsme tam teď vybírali, s dvěma dětmi to sice bylo na 3 hodiny pomalu, ale nakonec už máme vše na září. :-) klukovi jsme koupili obyčejný tmavě modrý McNeil: http://www.detsketasky.cz/detske-batohy-a-tasky/566-detsky-batoh-mcneill-sternschnuppe-navy.html má pevná záda a přitom je pro menší věk. :-)

Amálka.0987 Nella Roa 21.08.2016

McNeil je taky dobrá značka. :-) A to vybírání s dětmi je u všeho na strašně dlouho. :-D

pechova 22.08.2016

My už několik let používáme školní batohy od Topgalu. Veliká spokojenost.*5*

Anet pechova 24.08.2016

No mě se právě od této značky zdají být takové moc "komerční" se superhrdinama kteří za chviličku už nebudou tzv. "IN"...nemáte s tímto problém? Proto jsme koupili spíš klasickou neutrální aktovku od Stilu a jsme spokojení, co se týká kvality tak odpovídá všemu co a jak aktovky mají mít. Každý to má jinak, ale třeba ledové království je chvilku hit a po něm přijde jiný a chodit s aktovkou ledového království už je out...než abych to doma poslouchala...

Nella Roa Anet 25.08.2016

S těmi hity je to trochu těžké, děti to chcou a těžko se jim to vymlouvá... Sama to znám, když byli menší. Ale teď jsme právě vybírali neutrální barvy.

lenuša 16.01.2017

ahojky, já nedávno koupila naší budoucí školačce tento http://www.bagmaster.cz/katalog/batohy/skolni-batohy-pro-1-3-tridu/divci-skolni-batoh-gotschy-0115-b-pinkflowers.html vybíraly jsme společně, je fakt, že jsem ji trochu nasměrovala na neutrálnější motiv :-), abych za chvilku nemusela kupovat nový. Musím říct, že maximální spokojenost. Asi bych už klasickou aktovku nekoupila :-), tyto batohy mají si myslím více místa a lépe tvarovaná záda. <3

Laugher 21.01.2017

Pro mě je lepší batoh

Daniel 26.06.2017

A máte někdo zkušenosti se značkou, která dělá dobré batohy? mě se vždy po čase rozervou

Hanka Daniel 27.06.2017

Ano dobré batohy dělá bagmaster.cz, má to i doporučení od dětského lékaře :-)

Marta Hanka 28.06.2017

Jo? tak to je super, a nejsou batohy moc težké? a vydrží dlouho?

Lenka Marta 29.06.2017

Já od nich mám batoh už hodně dlouho, tahák ho i na fesťáky a drží dlouho :-)

NinaC 04.07.2017

My jsme dcerce koupili tady tento baťůžek www.outdoorbaby.cz/detsky-batoh-do-skolky-affenzahn-8l-zebra-zena-s2443.html.. sama si ho vybrala takže jsem ho tam nemohla nechat :)

vandica 04.07.2017

Našla jsem obchod www.bagmaster.cz znáte ho někdo?

EvaSa 09.07.2017

U nás na vesnici (pět předškoláků) se neřeší nic jiného, takže jsem narazila i na tento článek http://www.modadeti.cz/jak-spravne-vybrat-skolni-aktovku/ , kde je to pěkně shrnuto. Kamarádky nejčastěji řeší, že batohy jsou lehčí, ale myslím, že první věta mluví jasně :). Přijde mi také logické, že taška pro takto malé děti musí mít pevná záda, aby na zádech dobře "seděla"... Nebo máte někdo opačnou zkušenost a pořídili jste batoh už pro prvňáčka?

Adriana 10.07.2017

Jasně od bagmasteru kupujeme tašky pro naše děcka do školy. I pro volný čas, jiné bych už nikde nekupovala…

Vandica 11.07.2017

sortiment pro děti mají pro všechny věkové kategorie?

Adriana 14.07.2017

Samozřejmě, od malých školáčků až po studenty. Mrkni na www.bagmaster.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat