Diskuse na téma aktovka či batoh

06. 12. 2012 | Školák

Příští rok jdeme do školy , poprvé ... ano je to brzy,ale budou Vánoce a hlavně narozeniny v únoru, takže už přemýšlím dopředu, že bysme dceři koupili nějakou pořádnou aktovku nebo batoh. Ale od dob, co jsem chodila do školy já, se hodně změnilo :-P, takže nevím, jaké typy nebpo značky frčí. Můžete mi poradit?

Zina 17.12.2018

Prošla jsem stránky www.thebag.cz, jejich batohy jsou opravdu pefektní. Po všech stránkách.

Majda Zina 19.12.2018

Neznám thebag, ale zjistila jsem si vše na jejich stránkách. Zaujal mě jejich ergobag s propracovaným systémem ergnonomických zad.

Kamila 21.05.2019

Znám ergobag, má ho hodně spolužáků od syna. Děti nosí hodně věcí na zádech, proto je důležité, aby měli kvalitní ergnomická záda.

Dita Kamila 24.05.2019

Naší Aličce jsme koupili tento: https://www.thebag.cz/produkt/skolni-batoh-ergobag-prime-purpurovy-2019. Je opravdu hezký, ale vše co se o něm píše je pravda.

Zinka Dita 26.05.2019

Nám ho doporučil fyzioterapeut, protože syn má probém se zády. Díky nastavitelným popruhům se rovnoměrně rozloží váha na zádech.

Lucka Zinka 07.06.2019

Na stránkách mají hodně popsáno o ergonomickém systému zad. A co je důležité, tak ho doporučují jak fyzioterapeuté tak lékaři ortopedie.

Věrka Lucka 19.06.2019

Tento batoh neznám,ale určitě ho skočíme s dcerkou omrknout do obchodu. Potřebujeme koupit nový.

Lara 21.06.2019

Dcera jde po prázdninách na střední a celou základku odchodila s batohy od thebagu. Takže určit to bude tak i na střední.

Elisa 22.07.2019

Na ergobag od thebagu jsme se s dcerou byly mrknout v obchodš. Barvu kterou chtěla neměli, tak jsme ho objednali na netu.

Hanny Elisa 25.07.2019

My ho taky objednávali na netu, konkrétně pro syna tento:https://www.thebag.cz/produkt/skolni-batoh-ergobag-prime-modry-zig-zag-2019/. Vypadá skvělě.

Zajda 28.07.2019

Syn už má batoh druhý a to půjde teprve do třetí třídy, asi budeme muset pořídit kvalitnější. Mrkneme se v obchodě.

Nelina Zajda 15.08.2019

A nezapomeňte se podívat na https://www.thebag.cz/ergonomicky-koncept/. Mají perfektně propracovaný zádový systém.

Karina Nelina 23.08.2019

Je sice dražší, ale i na první pohled jde poznat, že se jedná o kvalitní batoh.

Andrea Karina 26.08.2019

Syn ho má dva roky a nestěžuje si ani na bolest zád ani na nic jiného.

Ingrid Andrea 23.09.2019

Ergobag jsem taky koupila dcerce do první třídy. Vyhrál jejich propracovaný zádový systém.

Malvína Ingrid 27.09.2019

Je ten ergobag hodně diskutovaný a hlavně doporučovaný. Neodolali jsme a pořídili ho dceři. Je moc hezký a praktický. Nejdůležitější jsou jeho ergonomická záda.

Lucka Malvína 29.09.2019

Patří mezi dražší batohy, ale na takové věci se nemá šetřit.

Barbora 02.09.2019

Já sem budto za klasickou aktovku a nebo když tak takové ty batohy na kolečkách. Děckám sem pořídila ty batohy na kolečkách přes nejkufry. Mají v eshopu moc hezké batohy na výběr

Klára Barbora 02.11.2019

Doma máme taky batohy odtud a maximální spokojenost

Dydy Klára 05.11.2019

Zdravím, má ten eshop i prodejnu?

Klára Dydy 08.11.2019

Ahoj prodejna je v Praze ale není otevřeno každý den, jen v pondělí a ve čtvrtek

Sandra 13.11.2019

Tak to taky řeším dcera jde do první třídy po prázdninách, tak nevím zda jí koupit aktovku nebo batoh, jak jste na tom vy?

Ivana 17.11.2019

Já bych tedy rozhodně zvolila určitě aktovku, batoh jsme pořizovali až teď do třetí třídy!

Klára 20.11.2019

Také jsem rozhodně pro aktovku s ergonomickými zády, opravdu bych na tom nešetřila, jde o zdraví dítěte!

Viky 25.11.2019

Taky je pro nás důležité, aby měl syn kvalitní batoh, který má perfektní ergonomii zad.

Míša 25.04.2020

Na ergo záda jsme se taky hodně koukali a taky hodně na váhu, protože dcera je cvrček.

Andrejka 30.05.2020

Ahoj, u nás jsme vybraly u značky Baagl. Mají na eshopu obrovskej výběr jak aktovek, batohů tak i krásná pouzdra a školní desky.

Zuzka 26.06.2020

Nás čeká výběr batohu letos, syn ho má už dost zničený. Objevuje se tu hodně značek, kouknu na ně jako inspiraci.

Denisa 21.07.2020

Za mě taky Baagl fajn, mají velký výběr motivů a hlavně celé sety.

Lea 06.08.2020

Zkuste se podívat na stránky Pompa. Mají velký výběr školních aktovek a batohů.

Julie Lea 09.08.2020

To jsem překvapená, myslela jsem, že prodávájí jenom hračky.

Lea Lea 16.08.2020

Ne, opravdu si můžete u nich vybrat spoustu školních potřeb.

Týna Lea 18.08.2020

Naše dcerka jde po prázdninách do první třídy a vybrala si baagl panda. Je z něho nadšená.

Johana Týna 21.08.2020

Moc hezký, má sice plyšový povrch, ale všimla jsem si, že pro ochranu aktovky nabízí i pláštěnku.

Mája 28.08.2020

Raději bych výběr aktovky nechala na přímo specializované prodejce nebo samotného výrobce.

Vasti1 29.08.2020

koupili jsme "zdravý batoh". Syn je na svůj věk hodně drobný a tak jsem hledala nějaký, který není těžký, a ani moc velký. Syn miluje dinosaury, tak dostal s dinosaurem.

Anna 27.06.2021

Prosím pěkně jaká značka má ergonomické aktovky ? :)

Gabča Anna 01.07.2021

Podívej se na baagl.cz :). Mají moc hezký výběr aktovek a všechny mají ergonomická záda.

Anna Anna 02.07.2021

Na kolik taková výbava pro školáčka přijde ? :)

Vanda Anna 29.07.2022

Ahoj, tyhle aktovky má v nabídce Baagl. My jsme tam třeba vybrali celý ten set https://www.baagl.cz/skolni-set-zippy-unicorn-universe-kreativ/ a jako dcera je nadšená :)

Karla 29.06.2022

Maminky, ten čas tak letí… Včera jsem měla miminko a dneska už se syn po prázdninách chystá do školy. Achjo, letí to. Měla bych dotaz. Kde mají dobrou nabídku kvalitních aktovek do školy? Děkuji moc.

Marcela Karla 30.06.2022

No, ani mi nemluv. Mám to stejne :) Taky to tak vnímám. Dcera jde po prázninách taky poprvé do školy. A taky už vybíráme potřeby do školy. Aktovku jsem koupila na https://www.baagl.cz a ten shop doporučuju. Mají hezké motivy a jejich aktovky jsou kvalitní :) Tak se koukni tam.

Karla Karla 01.07.2022

Děkuji moc. O tom baagl shopu jsem slyšela a taky jsem četla moc hezké recenze, tak mrknu tam :) Jakou jste s dcerou vybraly?

Vanda Karla 01.07.2022

Dcera miluje jenorožce, takže výběr byl jasný. Koupila jsem jí tuto https://www.baagl.cz/skolni-aktovka-shelly-jednorozec/. Dcera je nadšená :)

Krista Karla 29.07.2022

Ten shop je super, mám s ním tu nejlepší zkušenost. Jakou aktovku jsi dceři vybrala?

Karol 28.08.2022

No, já :D Já jsem ji jen koupila :D Dcera si ji vybrala sama. Měla docela jasno :D Vybrala si tuto https://www.baagl.cz/skolni-aktovka-zippy-unicorn-universe-kreativ/ a musím říct, že je moc hezká, příjemná, kvalitní.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:23
11 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:34

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat