Diskuse na téma nakupování na internetu

15. 11. 2013 | Prosím o radu

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Gábina 16.06.2018

Ahoj kde bych koupila nějaké dobré pěnové puzzle pro naše děti aby mohli lézt po zemi.Chci hlavně kvalitu.

Mařenka Gábina 20.06.2018

Já jsem koupila dobré puzzle na stránce penovepuzzle.Je to česká firma,která vyrábí nezávadné věci.Je to kvalita a né žadná Asie.

Janča 15.06.2018

kupoval někdo z vás po netu krb? Jak vám ho dopravili domu?

Vlasta Janča 15.06.2018

pokud si zvolíš doporavu formou kurýra tak ti to dovezou. Kde ho chceš kupovat?

Zuzka 04.06.2018

kde se dá výhodně koupit něco na odvodnění organizmu? Ted na léto to člověk potřebuje. URGENT!!

Marie Anna 31.05.2018

je tu někdo kdo přes internet-eshop, nakupuje potravinové doplňky, vitamíny a výživu?

Madejová Marie Anna 31.05.2018

v dnešní době je běžná věc, že se všechno možné nakupuje na internetu, dokonce už aji potraviny. Nemáte se čeho bát.

Jolana Madejová 02.06.2018

kupujete tam i nějakou kloubní výživu? Která je nejlepší? Která pomáhá a ihned zabere?

Frederika Jolana 03.06.2018

tohle doporučuji vyzkoušet. Doporučil mi to i ortoped a pani v lekarně taky https://www.alavis.cz/cs/15-pro-kone

Marlen Frederika 10.06.2018

Také mi doporučili v lékárně koupit si www.alavis.cz je sice pro koně,ale zaručeně prej pomůže.Beru ho už dva měsíce a naprostá spokojenost.Kolena už nebolí

Máňa Marlen 12.06.2018

Také ho používám a jsem z něj nadšená.

Sandra Máňa 17.06.2018

Taky jsem ho brala a kolena už mě nebolí.Jenom ta chuť byla hrozná.

Tara Marlen 18.06.2018

Objednala jsem se na konzultaci tak uvidím co mě řeknou... jen se bojím jak budu zvládat nějaký ten jídelníček

Milada Tara 20.06.2018

Taro hubla jsem se světem zdraví také, a zezačátku mi hodně pomáhal poradce ze světa zdraví, motivoval mě ale dalo se to zvládnout, ten jídelníček nebyl nijak drastický :)

Tara Milada 24.06.2018

Vážně ne? a musela jste nějaká jídla úplně vynechat?

Milada Tara 26.06.2018

Vynechat sem úplně nemusela nic:)

Plicková Milada 28.06.2018

Můžu se zeptat co všechno ten hubnoucí program zahrnuje? Mám na mysli co všechno bylo třeba dodržovat kromě toho jídelníčku nějakého?

Kateřina 29.05.2018

někdo se zkušenostmi s eshopem supererekce.com?

stelinka 29.05.2018

když jsme u toho nakupování po netu, kupujete tam někdo i přípravky na podporu mužské erekce? který eshop se v tomto oplatí navštívit

Tara 28.05.2018

Hubli jste s odborníkem někdo? https://www.svet-zdravi.cz/ Kolik se vám podařilo dát kg dolů a za jakou dobu?

Linda Tara 30.05.2018

Ahojky, pokud to nejde samo tak za sebe můžu doporučit.. Zhubla jsem za rok kolem 20kg... já tedy vážila dost.. tři těhotenství kila šla nahoru,nic jsem se sebou nedělala a ejhle... manžel se semnou rozvedl kvůli váze a to už pro mě byla poslední kapka a rozhodla jsem se se sebou něco dělat... ve světě zdraví v Brně mi moc pomohli k tomu abych se mohla opět dívat na svou štíhlou postavu do zrcadla,takže já opravdu vřele doporučuji

Tara Linda 07.06.2018

No problém je, že já se sebou něco dělám ale zatím je to bez efektu a žádné výsledky nevidím tak si říkám jestli nebude lepší obrátit se na odborníka :/ už jsem z toho nešťastná :(

Linda Tara 11.06.2018

V tom případě za sebe můžu určitě doporučit ten svět zdraví, mě moc pomohli

Lara 23.05.2018

Doporučuji k pěnovým kobercům ty zaoblené kraje. Vypadá to moc pěkně.

Hanička 22.05.2018

Zkusím abecedu, ta se neztratí. Lepší než ji mít jen pověšenou na zdi. :) Nebude to naposledy co budu objednávat na eshopu Pěnové puzzle.

Lena 19.05.2018

Ahoj nevím kde mám koupit příteli nějakou kvalitní termosku.Ráda bych aby v ní vydržel dlouho teplý čaj.Chodí hrávat hokej a od ledu je zima.

Ilona Lena 21.05.2018

Hele kup mu inteligenti-termosku.Velice dobrá a kvalitní věc.Se mrkni na netu kde ji mají.Bude spokojenej.

Erorinka 18.05.2018

kde kupujete přípravky na odvodnění organizmu? lékárna, nebo někde a nějak online?

Klára 17.05.2018

holky, nevíte o dobrém eshopu s kvalitním oblečením a zároveň mají výprodeje? Ideálně aji se šperkami. Děkujiiiii

Lucie Klára 17.05.2018

akce ted mají opravdu cca všude. Ovšem záleží na tom co přesně chceš, jaký druh mody a šperku se ti líbí. . Pokud chceš něco originálního tak zkus dedoles.cz

Lucie 17.05.2018

eshopy síce okukují pořád, ale nejradeji chodím nakupovat do klasických obchodů. Oblečení si tam můžu zkusit, různě kombinovat a ještě mi na pokladně dají slevu. No není to super?

Regina Lucie 17.05.2018

kam chodíš nakupovat? Kde jsou dobré akce?

Timea Regina 17.05.2018

akce mají tady, mám tenhle eshop strašně ráda. https://www.bety.cz/diskuse/5393/nakupovani-na-internetu a při nákupu nad 1500Kč dárek:)

lucie Regina 17.05.2018

jenže pokud máš ověřený eshop a odskoušené velikosti, tam není problém. Ne všechny eshopy mají kamenné prodejny. Z eshopu objednávám ,,pravidelně ,, a zatím se mi nestalo, žeby něco nesedělo.

Rihana 13.05.2018

Ty didaktické hračky jsou fajn, máme doma myslím 3 kusy od nich, jedny s číslecemi - ty se teď u nás jely nejvíc, když byl nedávno zápis. :D Takže doporučuji. Lepší jak nějaké pracovní listy.

Andy 10.05.2018

Dámy, je tu některá, co nakupovala pro chlapa košili tady na tomto shopu - https://horky-kosile.cz/? Jak se vám košile zdají? Jsou to kvalitní kousky?

dagmara 06.05.2018

přes 600 obchodů a ještě zpět nějaká ta koruna https://www.tipli.cz/p/35165 aplikace upozornění na akce , slevu, kupony....

Hanička 05.05.2018

Jaké jsou jejich didatické hračky?

Liběna 02.05.2018

Zkoušeli jste někdy oslovit cateringovou firmu při přípravě nějaké velké události? Narazila jsem na internetu na tuto https://www.incatering.cz/

Anet Liběna 17.05.2018

Incatering můžu doporučit, oslovila jsem je při přípravě 70. narozenin babičky a bylo to úžasný, všichni byli nadšení

Liběna Anet 27.05.2018

Vážněěě? Jako mě dost ty jejich stránky zaujaly... s penězi není problém takže je mi jedno kolik to bude stát, hlavně chci aby to stálo za to a aby se na akci dlouho a v dobrém vzpomínalo:) ...Takže vám pomohli s pronájmem prostoru i s jídlem, nebo i třeba s nějakou zábavou?

Anet Liběna 29.05.2018

Tak všechno je o domluvě, nám zajistili i program a výzdobu

Liběna Anet 09.06.2018

aha, a tak to bych byla možná i raději kdybych si od nich nechala udělat i tohle.. a mají někde nějaké ukázky jejich práce?

Anet Liběna 14.06.2018

Jojo koukněte na stránky incatering na videa tam je uvidíte přímo v akci

Liběna Anet 25.06.2018

Děkuji za doporučení, volala jsem tam a už řešíme co je potřeba, zatím spolupráce super

Renata 30.04.2018

Berete při cvičení nějaké doplňky? Dívala jsem se že svět zdraví nějaké nabízí a zaujalo mě že jsou na přírodní bázi..ale nevím kde je můžu koupit?

Gabriela Renata 02.05.2018

Ty doplňky se dají koupit v jejich eshopu http://www.eshop-svet-zdravi.cz/

Elen 28.04.2018

Ano dají. Už jsem jeden měnila. Sice je to fakt kvalitní materiál. Ale když na to děti vezmou nůžky. :D :D Můžeš dokoupit jednotlivé díly i pro rozšíření velikosti.

Simonka Elen 29.04.2018

Vidím, že jsou ty koberce vyrobeny v EU. Takže žádný dovoz z Asie, jak v jiných hračkářstvích.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat