Diskuse na téma nakupování na internetu

15. 11. 2013 | Prosím o radu

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Jolana 11.04.2016

Nevím jestli můžu přispěv zrovna sem, ale chci se zeptat jaký máte kdo názor na obchod parfums.cz ? Objednáváte odtud někdo kosmetiku nebo jiné produkty?

Kopretinka Jolana 14.04.2016

Jsem jejich stááálou zákaznicí a nemůžu si stěžovat.Supr obchod s kvalitními výrobky:)

Kopretinka Jolana 14.04.2016

Jsem jejich stááálou zákaznicí a nemůžu si stěžovat.Supr obchod s kvalitními výrobky:)

Jolana Kopretinka 19.04.2016

Takže jste byla zatím vždycky spokojená? Já se co se týče eshopů snažím být dost opatrná ale tady mají fakt docela dobrý akce na některý věci a je tu i dost velký výběr

Myška 16.04.2016

Ahoj holky našla sem na internetu zajímavou věc. Ráda bych se zeptala co si o tom myslíte? Nejdřív sem se tomu musela smát, ale teď si říkám, že je to vlatsně dobrý nápad. Koukněte na to video co mají na webovkách www.poo-pourri.cz/

Anika Myška 01.05.2016

A co to vůbec je ta Poo Pourri?

Lili Anika 09.05.2016

Koukni na to video www.poo-pourri.cz je to parfém co se stříká do záchodu.

Anička Lili 30.05.2016

Lili parfém do záchodu? tomu nerozumím, proč by někdo stříkal parfém do záchodu, to máš spíš být nějaký osvěžovač ne?

Kiki Anička 31.05.2016

No kvůli image. Já Poo Pouri taky používám. Kamarádka se mi směje že dělám malou záchodovou revoluci. Je to dobrý pocit, když odcháíš třeba v nákupním středisku z toalety a za tebou s eline krásná vůně.

Uzly 18.04.2016

Uz jsem se z toho pomerne otrkala a nakupuji aj detem boticky a sobe ortopedicke vlozky do bot na , cely den jsem na nohou tak je to hned znat

Saša 19.04.2016

Holky, musím se pochlubit s tím, co mi koupily kolegyně k narozeninám. Dostala jsem od nich náhrdelník.....je to bižuterie, ale vypadá opravdu úchvatně! Pátrala jsem po zdroji a prý ji koupily u Tomelisu. Mají tam i jiné krásné a přitom levné kousky. Zkuste se podívat, třeba vyberete i Vy dárkem někomu.

Naďa Saša 23.04.2016

Jééé, to je nápad na dárek pro moji sestru jak dělaný! Dříve si bižuterii kupovala často, tak zkusím něco vybrat.

Sofie Naďa 25.04.2016

Jo, proč kupovat drahou kosmetiku, když taková věc potěší a přijde levně....navíc pokud člověk shání dárek pro holčičku, nic víc nepotěší než právě takový laciný šperk...

Mišina 25.04.2016

Jako dárek potěší i dobrý parfém https://www.ageo.cz/kategorie/damske-parfemy a taky nemusí být nějak extra drahý

Julie 26.04.2016

Nedávno jsme koupili přes internet i nábytek. Tím, že to bylo přes doporučení, tak jsme do toho šli, jinak bychom asi měli obavy. Vše proběhlo podle plánu, tak jsme za to rádi.

Radka 27.04.2016

Ted se na prez net sehnat uplne vse, taky to tak delam, je to aj kolikrat za lepi ceu a v obchodech to maji zbytecne drazsi

Lucie 29.04.2016

Vybrala jsem jako pozornost kolegyni k svátku dárek z bižuterie. Na netu vypadal krásně, snad i originál bude tak pěkný a já potěším...?

Eliška 29.04.2016

Ahoj holky našla jsem tento krásný budík www.orava.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=3172 chtěla bych se zeptat máte s tím někdo zkušenosti? chtěla bych ho dát jako dárek.

milada Eliška 30.04.2016

Ahoj Eliško, my máme od Oravy doma hodně spotřebičů. Je to stará oveřená značka. Myslím že koupí určitě neprohloupíš.

Míša milada 28.05.2016

Orava je perfektní, ráda nakupuju i na jejich eshopu, mají velký výběr. A rozhodně lepší než značky co pořád běží v reklamách v telvizi, které jsou akorád předražené a kvalita pofidérní

Dáša Eliška 31.05.2016

Ahoj přečti si recenzi http://www.allik.cz/uz-nezaspite/ Třeba ti to pomůže vy výběru.

Eliška Dáša 19.06.2016

Děkuji, zdá se mi moc dobrý, už sme si ho objednala.

Věra 05.05.2016

....nemám za co nakupovat...teď nám odešla lednička a museli jsme platit dovču, tak potřebuji tip na společnost, kde nám levně půjčí. Poradíte někdo??

Saša Věra 09.05.2016

Ahoj, já jsem si vzala půjčku od Maxihypo a jsem za to ráda. Vyřízení bylo snadné a podmínky splácení výhodné. Úroky mají nízké a vyřídili mi to z domu!

Petra 31.05.2016

ahoj už ste někdo zkoušely nakupovat kosmetiku z http://www.pevoniaeshop.cz/ Chtěla bych se zeptat jak rychle dodají a jak jsou spolehliví?

dagmar 20.06.2016

Ahoj, nabízím nákup oblečení zn. Puma, licenční dětské oblečky, cukrovinky, šperky, doplňky stravy a to vše při jedné registraci do systému, kde nákupem a prodejem sbíráte body a ty jsou převáděny na provize, více info na levne-cukrovinky@seznam.cz

dagmar 20.06.2016

Ahoj, nabízím nákup oblečení zn. Puma, licenční dětské oblečky, cukrovinky, šperky, doplňky stravy a to vše při jedné registraci do systému, kde nákupem a prodejem sbíráte body a ty jsou převáděny na provize, více info na levne-cukrovinky@seznam.cz

Peťa 20.06.2016

Máte zkušenost s internetovou drogerií ageo??

Jurková Peťa 22.06.2016

Já ne, co to je zač? Můžete poslat nějaký odkaz?

Peťa Jurková 24.06.2016

https://www.ageo.cz/ Já jsem o té drogerii nevěděla, až nedávno náhodou jsem narazila a líbí se mi ty akce co tam jsou

Andulka 20.06.2016

Poradí někdo eshop kde se dají sehnat clip in v akci?

Verča Andulka 22.06.2016

Zkusila bych hotstyle, tam jsou semtam bezva akce!! a jsou i kvalitní vlásky odtud

Andulka Verča 24.06.2016

Vy máte doma nějakou sadu z hotstyle a jste sní teda spokojená po všech stránkách??

Verča Andulka 06.07.2016

Mám odtud doma 4 sady, a spokojená jsem. Navíc dávají ke každé objednávce clip in sady náhradní clip in sponky zdarma což prodlužuje jejich životnost

Sylva Verča 11.07.2016

Objednala jsem teď v akci tak jsem na ně moooc zvědavá http://www.hotstyle.cz/products/clip-in-vlasy-vlnite-100-lidske-remy-50cm-platina/

Lucie 21.06.2016

Já kupuji na netu manželovi doplněk stravy na podporu erekce Erectan. Asi bychom pro něj do lékárny nešli a navíc je na jejich stránce levnější. Jinak se vzhlédneme příležitostně v nějakém voucheru na pobyt přes Amplion. To je vše!

Saša 24.06.2016

Našla jsem levné a krásné věci z bižuterie na stránce tomelis.cz. Vyplatí se promyslet i dárek blízkým. Udělala jsem radost mamince a dceři. Dodání bylo rychlé a bezproblémové!

Monika 29.06.2016

Ráda bych se zeptala zda nemáte někdo tip na nějaký šikovný eshop s elektronikou? Měa bych zájemo něco ozkoušeného o čemm víte že je to kvalitní.

Magda 01.07.2016

Najdu tady nějakého pejskaře? Co dáváte na jídlo? Kupuje někdo odtud http://www.faraonpetfood.cz/ ???

Eliška Magda 07.07.2016

Dobrý den. S krmivem Faraon mám výbornou zkušenost, objednávám odtud už téměř rok

Magda Eliška 11.07.2016

A jaké krmivo konkrétně odtud objednáváte? Já teda hledám něco kde bude vysoký podíl masa

Milada 03.07.2016

Sháním kosmetiku Pevonii Botanicu, nevíte kde se dá koupit?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat