Diskuse na téma nakupování na internetu

15. 11. 2013 | Prosím o radu

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Jindřiška 02.07.2023

Za mě je také nejlepší e-shop na parfémy a kosmetiku notino.Vždycky si tam něco hezkého vyberu.

Svatava 21.07.2023

Já také nakupuji nejraději na shopu notino.Pokaždé si tam vyberu nějaký krásný parfém jak pro sebe tak pro manžela.

Jitka 24.07.2023

Konvičku na Bakly jsem také našla, budu ji kupovat babičce k narozeninám.

Katka 25.07.2023

Jakou konvičku, jakože na čaj?

Dana 09.08.2023

Tyto konvice jsou perfektní https://www.bakly.cz/bredemeijer-konvicka-na-caj-duet-meteor-12l-cerna-111011. Mají dvě stěny.

Katka 24.08.2023

Jak dvě stěny? V čem je to dobrý?

Dana 25.08.2023

Udrží to dlouho horký čaj, je to naprosto skvělý.

Simona 30.09.2023

Já nakupuji kosmetiku jenom na notino.Za mě je to nejlepší obchod na takové věci.

Radka 10.10.2023

V KetoDiet mají i sladké a zdravé věci ;) https://www.ketodiet.cz/vyhledavani/?query=sladk%C3%A9 . Chápu tě! Mám to úplně stejně, ale už nějakou dobu hubnu a tohle mi vážně pomáhá. Není to tak drastické, jak to možná vypadá.

Dorota 22.10.2023

Dobrý den,máte nějaký osvědčený shop na super kosmetiku?

Bára Dorota 29.11.2023

Co je podle vás super kosmetika? Mně třeba vyhovuje neutrogena.

Marie 23.10.2023

Zeptám se mé nejlepší kámošky kde nakupuje takové věci.

Dorota 26.10.2023

Tak to jsem zvědavá co ti kámoška řekne.

Marie 31.10.2023

Mám doporučení od mé kámošky na notino.

Simča 24.11.2023

Zdravím, chtěla bych si prodloužit vlasy, ale nejlépe kdybych to zvládla sama doma. Prodlužovali jste si sami nebo jste šly ke kadeřnici?

Iveta Simča 27.11.2023

Simčo podívej se na clip-in-vlasy.eu, mám od nich vlasy z pravých vlasů a zvolila jsem metodu clip in, takže si v pohodě zvládneš vlasy nasadit sama :-). Pokud si nebudeš vědět rady, tak Ti oni poradí :-).

Simča Simča 30.11.2023

Ivet děkuji, dívala jsem se a dneska jsem tam i volala a tak jsem jim poslala fotku a podle toho mi poslali vhodné barvy. Je jich víc, tak vybírám :-).

Nela 07.12.2023

Mám taky prodloužené vlasy, prodlužovala mě je kadeřnice. Zvolila jsem tuto metodu https://www.vlasy-levne.cz/26-clip-in-100-lidske-vlasy

Laura Nela 14.12.2023

Vlasy-levne mají taky pobočku přímo v Brně. Ráda k nim chodím, vyberu si přímo na místě a hlavně vždycky mě profesionálně poradí.

Julka Nela 18.12.2023

Určitě na jejich pobočku zajdu, ráda bych si vlasy nechala prodloužit a taky zahustit. Budu ráda, když mě poradí přímo na pobočce.

Dana 11.12.2023

Ahoj holky,kde nejčastěji nakupujete nějakou kosmetiku?Musím nakoupit někde dárky na Vánoce,ale nevím kde.

Sandra 13.12.2023

Nakupuji jenom na netu.Skoro v dnešní době už všechno.

Dana 15.12.2023

A máš třeba nějaký oblíbený shop na kosmetiku a parfémy?

Sandra 18.12.2023

Za mě je nejlepší shop notino.Mají tam vždy velice dobrý výběr a super akce.

Mirka 18.12.2023

Ahojky už hodně dlouho přemýšlím, že bych si nechala zahustit vlasy, protože jich bohužel moc nemám. Jen se bojím, aby mi to nezatížilo moc vlasy a nezačaly se mi lámat. Co myslíte?

Iveta Mirka 22.12.2023

Když zvolíš metodu clip in, která je opravdu šetrná k tvým vlasům, tak se nemusíš bát. Sama jsem si je zahušťovala a prodlužovala od Hotstyle a musím říct, že vlasy vypadají skvěle, tak jak kdyby byly opravdu mé.

Mirka Mirka 26.12.2023

Ivetko, děkuji moc za typ dívala jsem se na jejich stránky a musím říct, že se mi tam líbí spoustu vlásků, takže bude obtížné s vybrat. Brouzdala jsem ještě v jiných diskuzích a tam tento eshop také doporučují, tak si je tam zkusím také vybrat a poradit se s nimi :-D.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat