Diskuse na téma Zkušenosti s Ayurvédskou kosmetikou

Ahoj všem, zajímá mě váš názor na ayurvédskou kosmetiku. Slyšela jsem o tom na youtube, ale nemůžu dohledat další zdroje. Chtěla bych info od někoho kdo ji používá. Děkuji :)

Ivis 17.11.2023

Přijde mi, že ayurveda je poslední dobou strašný hit, slyším jak o kuchyni, kosmetice no skoro ze všech stran..

kikinkadob 24.08.2023

To je ten olej https://www.alpik.cz/siddhalepa-oil-7-ml/ , je to záchrana, na vlasy tam střídám pár šampónů, bez chemie, na přírodno :)

kikinkadob 21.08.2023

Mně dost pomohla, taky jsem změnila životní styl. Používám sampon na vlasy a olej, co je snad na všechno. Už se nechci vracet k drogerkovým produktům plným chemie… měla jsem problém s rychle se mastícími vlasy, po 3 měsíci mytí s Ajurvedou je umývám cca 2x týdne.

diana27 kikinkadob 22.08.2023

Jaký olej prosím? Odkud beres? A na ty vlasy by se mi taky hodilo. Mám pocit ze jsou mastný hned večer po umyti ráno.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat