Diskuse na téma Přírodní pohlcovac pachu

Ahoj holky, mate nekdo zkušenost s nějakým neagresivnim pohlcovacem pachů? Vyzkoušela jsem svíčky, vonné tyčinky, nějaké spreje, ale nic moc efekt.

Klarkab 26.11.2023

Používám pohlcovač, vonné svíčky a hodně větráme, koupeme tu naší obludu 1x za 14 dni. A peru vše 1x týdne.

Sandriskaa 25.09.2023

Za mě teda spíš vše vyhodit a začít se o to starat pravidelně. Myslím tím deky, polštáře, apod. Hodně větrat.

Eliskav22 25.09.2023

Jak často doma vše čistíte? Máme psa a kočku a musím celkem denně máknout, aby to u nás vonělo bylo čistý. Určitě nic nezkazíš s aromadifuzerem, pohlcovačem, ale základem je vše udržovat, prát.

Tichavka 20.09.2023

Za mě teda sprej. Dávám trošku i do difuzéru, pak stříknu na plochy doma, gauč, apod. https://www.alpik.cz/likvidator-pachu-alp-zvirata-vanilka/

Janina95 Tichavka 17.02.2024

Anoo, ten jsem před pár měsíci pořídila taky a i když jsem na úklid blázen, tak likvidátor pachu je prostě upgrade. Hlavněě tenhle je netoxický, jsem moc spoko. :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat