Diskuse na téma Dárek pro manžela

17. 05. 2014 | Prosím o radu

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Marcela 23.11.2019

Zdravím, potřebuji nutně nechat udělat testy otcovství. Máte zkušenost s těmi domácími?

Boženka Marcela 29.11.2019

Marcelko zkuste se podívat na dnacenter.cz

Marcy 01.12.2019

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, kde se dá koupit kvalitní pánská taška přes rameno vhodná na každodenní nošení do práce? Ráda bych koupila kvalitu, ale nechci tam nechat zase moc peněz…

Jirino 25.10.2020

Pořídila jsem dárek pro manžela na Vánoce ve velkém předstihu. Koupila jsem mu pánskou tašku přes rameno, kterou si přál z kozena-penezenka .cz

Soňa 19.02.2021

Sháním pro manžela nějakou stylovou bundu proti větru, budu ráda za tipy kam se podívat, zatím mě nikde nic moc nezaujalo...

nikita 28.02.2021

Hledám něco speciálního pro manžela ke kulatým narozeninám. Prosím o inspiraci :)

Dianadia nikita 28.02.2021

Co třeba nějaké hezké hodinky? To je věc, kterou bude mít denně při sobě a zůstanou mu už napořád, když vybereš kvalitní ;-)

nikita nikita 28.02.2021

To není špatný nápad, to se mi líbí. Manžel nosí jedny takové staré hodinky už léta, takže by se mu určitě hodily. Nějaký tip, kde je koupit?

Anonym 28.02.2021

Taky by se mi hodila rada, sháním hodinky pro snoubence, má rád originální věci, hodně si potrpí na to co nosí, takže nechci koupit takové, které má každý druhý..

Mnada 09.03.2021

Já manželovi koupila k našemu výročí krásné hodinky od BeWooden, nechala jsem na ně vygravírovat datum naší svatby :-))

Jaruškaa1 Mnada 10.03.2021

To je krásný nápad ❤ moc díky, už koukám na jejich hodinky a jsou parádní :)

Mnada Mnada 16.03.2021

Jsem ráda, že jsem dobře poradila, věřím, že udělají radost :-))

nikita Mnada 25.03.2021

Díky za skvělou radu, koupila jsem od nich hodinky manželovi k těm kulatinám a měl z nich velikou radost.

Jaruškaa1 26.03.2021

Tak já si je taky objednala, objednala jsem pro sebe i pro manžela a jsou krásný!

Erikoska 01.04.2021

Já když potřebuju sehnat nějaký fajn dárek pro chlapa, tak mu vždycky kupuju něco na sebe. Jemu to udělá radost, já mám radost, že má radost, takže jsme spokojeni všichni. Nejraději nakupujeme na different.cz.

Danča 20.08.2021

Chtěla bych pro chlapa nechat udělat tématické tričko, ale potřebovala bych poradit, kde ho nechat udělat, protože ne všichni mají ty potisky kvalitní.

Eva Danča 21.08.2021

S tím naprosto souhlasím. Mám zkušenost s více firmami a nejlíp je na tom www.fajntricko.cz. Tam ten potisk je opravdu kvalitní a i po nevím kolika vypráních stále drží.

Danča Danča 25.08.2021

To je dobré vědět ! Přesně proto jsem se radši ptala. Jak dlouho to tak trvá než mi ho udělají ?

Eva Danča 25.09.2021

Pokud si vybereš co mají na eshopu, tak do ani ne do týdne, ale pokud budeš chtít vlastní potisk, tak se to odvíjí od rychlosti komunikace :)

Erika 05.10.2021

Mají kvalitní i ta trička nebo mikiny na které se to tiskne ?

Eva Erika 08.10.2021

Materiály mají kvalitní. Trička mám od nich dvě, a to třetím rokem a nápis vůbec nepopraskal.

Milena 23.11.2021

Ahoj, doporučuju kouknout sem https://www.darkoviny.cz/darkac-s-vuni-levandule. Mají tam fakt super dárkový koše. Takový tematický a přitom hodně vtipný. Já jsem tam už pár dárkáčů koupila a spokojenost :)

Anka Milena 03.12.2021

Ten je super :) Já jsem tam vybrala ten balíček s růží z Jerycha. Dám ho babičcě, ona tu růži má moc ráda, tak myslím, že ji udělám radost.

Iva Milena 28.12.2021

Díky moc za inspiraci. Moje babi miluje růži z jerycha. Tak jsem jí ten balíček koupila a hned zalívala a krásně se růže vyloupla :)

Krista Milena 02.01.2022

Tak to máš super. Tos ji určitě potěšila. Ty dárky, co opravdu potěší, to jsou nejlepší dárečky :)

Anička Milena 02.05.2022

Taky se snažím vybírat takové dárečky. U nás se vždy trefím třeba amletem. Ty, co ochraňují nebo dodávají sílu, energii a odvahu.

Endy Milena 31.07.2022

My jsme doma asi víc odvážní :) My si s chlapem dáváme erotické hračky. Nám se tyto dárečky líbí nejvíc :) Moc rádi nakupujeme na e-kondomy. Ten shop je super :)

Deby 20.12.2021

Zkuste dárek na míru, který si sám navrhne. Podívejte se na www.onglazz.cz

Milena Deby 03.03.2022

No, ano, to si myslím taky. Já třeba vybírám na https://spiritobchod.cz/. Tam mají esoterické a ochranitelské věci, které jsou právě vhodné jako osobní dárek.

Gába 21.12.2021

Výborný tip na vánoční dárek. Moc hezky zpracovaná fotografie na míru.

Jitka 23.12.2021

Onglazz nabízí dárkové poukazy, toho jsem využila a daruji ho sestře kvánocům.

Lili 31.01.2022

Ahoj holky, měla bych dotaz, co budete letos dávat k valentýnu. Nebo spíše, kde vybíráte dárečky? :)

Krista Lili 01.02.2022

Tip ještě nemám, ale určitě něco vyberu. My si dárečky dáváme každý rok, takže i letos to nebude vyjímka. :) Ale kdyby měl někdo tip, tak sem s ním :)

Klea Lili 22.02.2022

Já jsem manželovi vybrala a koupila amulet z https://spiritobchod.cz. Byl nadšený. Je to symbol naší lásky. Krásně se to na toho Valentýna hodilo :)

Radka Lili 24.02.2022

My jsme již tradičně zvolili erotiku :) A udělali jsme si radost oba dva a i dohromady. Já jsem si koupila womanizer a dohromady máme návleky na penis.

Citronka Lili 02.04.2022

Jaký ten návlek jsi vybrala? S otevřenou nebo zavřenou špičkou? Já nám ho chci pořídit, ale právě váhám :)

Rachel Lili 04.04.2022

Ahoj, já jsem letos manželovi dala krásný, osobní dárek. Dala jsem mu amulet, aby měl část mě pořád při sobě. Vybrala jsem na https://spiritobchod.cz/. Tam mají krásné věci.

Ilja Lili 02.05.2022

To je krásný :) Hezký nápad :) Musím se ale přiznat, že já u chlapa neuspěju s ničím jiným, než jsou erotické hračky :) Ty si teda užíváme pak oba. Takže je většinou i vybíráme spolu.

Iris Lili 02.06.2022

Já jsem si tam teď udělala radost sama pro sebe. Koupila jsem si tuto hračičku https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/vibratory-na-klitoris/satisfyer-pro-plus-vibration a jsem s ní neskutečně spokojená. Je fakt senzační :) Doporučuju!!!

Olga Lili 30.06.2022

Já si vždycky koupím nějaké erotické prádlo. Můj manžel to miluje :) Teď jsem si od nich koupila tohle prádlo https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/korzety/black-level-vinyl-corsage-2840200 a manžel byl hotový.

Tereza 01.03.2022

Muž je sportovně založený a jelikož ztratil svoje oblíbená sluchátka, tak mi to přišlo do noty a koupila jsem mu ze student-eshopu nové a ještě lepší než měl :)

Ella 30.05.2022

Holky, mohly byste mi prosím dát tip, podle čeho vybrat amulet pro kamarádku? Podle čeho se takový dáreček vybírá? Děkuju moc.

miška4 29.06.2022

Kdo jste z okolí tak určitě zajeďte do https://www.galerieharfa.cz/ je tam spousta skvělých obchodů, určitě vyberete ;)

Zuzka miška4 30.06.2022

Skvělej tip, děkuju :-)

miška4 miška4 26.07.2022

Rádo se stalo ;)

Panella miška4 27.07.2022

Galerie Harfa je můj oblíbený nákupák :)

Kleopatra 22.11.2022

Ahoj, podívej se na dárkoviny, tam určitě vybereš nějaký pěkný dárek, který ho potěší :)

inka Kleopatra 15.12.2022

tenhle eshop znam, taky tam rada nakupuju a doporucuji ho, vzdycky tam vyberu :))


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat