Diskuse na téma Dárek pro manžela

17. 05. 2014 | Prosím o radu

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Paja 19.08.2015

Za mě můžu doporučit samuispa v Letňanech, byla jsem tam jak s manželem v privátním welness, tak jsem tam byla s kamarádkama na dámské jízde :) Pronajali jsem si to tam a dívali se z výřivky na tenis :-) takovy ten klasicky relax. Mají to tam příjemné a moc fajn. Tak můžeš zkusit.

Barbucha26 16.09.2015

Dámskou jízdu v privátním wellness? Tak to je hodně zajímavé, to jsem ještě neslyšela popravdě, ale proč ne, každá dámská jízda nemusí být nutně někde v hospodě nebo v klubu :-) Spíš by mě zajímalo jaké wellness toto umožnuje? Nebo má LCD?

Marobud 26.10.2015

Ahoj, jak jste na tom s thajskými masážemi? Vyhovují vám? Nikdy jsem na takové masáži nebyla, přemýšlím právě, že si tady v Praze nějaké najdu a zkusím to, ale zajímají mě vaše názory.

StankaHoy 20.12.2015

Já bych řekla, že nejdůležitější je mu to říct! Řekněte mu jak jste na něj pyšná, to určitě uslyší rád. A jestli chcete dárek, tak tak bych mu dala drahé hodinky. Pro muže na vysokém postu v práci se to dost hodí. Udělá to dojem. A gratuluji.

Lucie 11.01.2016

Zdravím, nevíte některá o dobré agentuře na zprostředkování adrenalinových zážitků? Ráda bych obdarovala tatínka k narozeninám, tak aby bylo z čeho vybírat. Děkuji za tipy.

Dana Lucie 14.01.2016

Já jsem teď na vánoce kupovala zážitky od adrop. Sice jsem vybírala hlavně z relaxačních. http://www.adrop.cz/relaxace Ale mají tam i spoustu adrenalinových.

Lucie Dana 15.01.2016

Děkuji za tip, určitě tam je z čeho vybírat.

Emily Dana 16.01.2016

Ah, koukám, že tam mají různé sekce a i dokonce auta. To by se líbilo mému synovi. Aspoň mám nápad na narozky. :-)

Romanka Emily 17.01.2016

Zdravíčko, chtěla bych manželovi koupit nějaký kvalitní parfém v pěknym flakonu poradí někdo kde by se daly sehnat nějaký luxusnější kousky?

Váňovka Romanka 19.01.2016

Vyzkoušejte parfums http://www.parfums.cz/parfemy-muzi/ mají některý docela pěkný lahvičky s parfémy,musíte hledat a dá se sehnat i za dobrou cenu

Gabča Lucie 19.01.2016

Já jsem manželovi i tatínkovi vybírala autové zážitky, které měly i úspěch. Mrkni tady. :) http://www.adrop.cz/auto-moto

Nela Gabča 22.01.2016

Souhlasím, minule jsem tam kupovala jízdu hamrem. :-)

Romanka Váňovka 23.01.2016

Zdravíčko, dívala jsem se na stránky parfums, je tam hodně velký výběr tak si myslím že bych si tu mohla vybrat. Mají i nějaké odběrné místo že bych nemusela platit za dopravu?

Váňovka Romanka 25.01.2016

Odběrné místo mají v brně v oc letmo. Je to hned naproti zastávce hlavní nádraží takže paráda:))

Zuzka Nela 25.01.2016

Projíždím diskuzi a koukám, že tipy na dárky tujsou dobré. Asi půjdu donějakého parfémů plus zážitek. z adropu se dá určitě něco vybrat... :-)

Dorris Váňovka 27.01.2016

Teď mají na parfums v akci třeba parfémy, já mám kosmetiky doma plnej šuplík, spoustu z toho je odtud.. od krémů, řasenek až po parfémy tak mám přehled

Renata Zuzka 27.01.2016

taky to tak letos vyřeším, zážitek a drobnost. :-)

Zita Zuzka 29.01.2016

Letos jsem bylla úplně bez nápadu, ale ten nápad se zážitky je super. :-D Pro mého muže teda spíš nějaký auto, než skok. :-)

Ilona Zita 29.01.2016

takky bych to viděla na auto a asi nějaké luxusní. :-)

iveta Ilona 29.01.2016

mně zase zaujala jízda tankem. Manžel se zajímá o historii a tak. :-)

Jana Dorris 01.02.2016

dobrej nápad, to mi pripomnelo, že mi parfém dochází :-)

Zuzka 12.01.2016

S dcerou zase premyslime ze mu koupime nejaky levny ojety auticko co by potreboval na pojezdy do prace, takovy darek by mohl byt dobra napad ne? Mate vyzkouseny nejaky osvedceny autoservis v okolí Brna?

Jana 13.01.2016

Ahojky, mého manžela by zaručeně potěšilo soukromé welness, klidná atmosféra. Byli jsme už párkrát a maximální spokojenost. Přineslo nám to takové uvolnění, že jsme se pak krásně pomilovali. Manžel začal mít problémy s erekcí. Bere na to doplňky stravy.

Klára Jana 20.01.2016

Ahojky, slyšela jsem o doplňcích stravy na erekci. Hodně je zmiňovaný Erectan. Ještě aby ho manžel začal brát.

Simona 23.01.2016

Ahoj holky, já jsem udělala manželovi radost k narozeninám novým nábytkem do kuchyně. Vybrala jsem ho sama a koupila přes net, tak ani netušil, co se na něj chystá. S dopravou nebyl problém a složil si ho sám.

Silva Simona 12.02.2016

Ahojky, já jsem manžela taky potěšila nábytkem. Líbila se mi na netu stránka Design Outlet, tak jsem zkusila i objednat přes internet a spokojenost. Jsou netradiční a originální.

Pavla Silva 19.02.2016

Ahojky, to se přiznám by mě nenapadlo, koupit manželovi nábytek jako dárek. Zrovna mě napadá, že jsme spolu mluvili před časem o nové komodě do ložnice. Jistě by měl radost. Zkusím se podívat na net.

Renata 24.01.2016

Já sem svému manželovi jako dárek k Valentýnu teď ušila polštář do tvaru srdce. Látku mám z látkyprovás.cz, pokud by měla některá podobný nápad moc doporučuji

Dana 26.01.2016

Muj muz si dava darky vyhradne sam a vzdy si sam sobe trefi do noty, ted si poridil ojete auto do prace z aček a ja to mam bez namahy :-D

maja Dana 01.02.2016

a je s nim spokojen? po tech ruznych nazorech co na acka slysim bych se bala tam neco koupit..*14*

petulka 01.02.2016

muj bracha si z acek kupoval uz dve auta a vzdycky rika ze nechape kde se ty stiznosti a spatne zkusenosti berou, vzdy byl spokojena <3

Alena 01.02.2016

ke všem dárkum mu kupuju kvalitní čokoládu Amali, mají hrozně moc příchutí a na Valentýna mají nádherně barevné makronky a bonbonieru s pralinkama ve tvaru srdíček.

Eliza Alena 03.02.2016

Vypadá lákavě, za kolik ji mají? nenašla jsem cenu.

pocahontas 13.02.2016

já jsem zase manželovi koupila novu komplexní sadu oblečení a doplňků na cyklistiku. Je to vášnivý cyklista a teď aspoň bude házet parádu. :-D

Fifi pocahontas 11.03.2016

To ale musí vyjít na trochu větší peníze. Nebo kde by se dalo koupit sportovní oblečení, aby nám to nezruinovalo rodinný rozpočet? :-D

Tichavka 16.02.2016

Ahojky, já jsem koupila manželovi darem k Valentýnovi lubrikační gel. Ten byl teda příjemně překvapen. Ocenil můj nápad a pak i já z toho měla užitek.

Hana Tichavka 16.03.2016

Ahojky, to je nápad! Přítel má mít narozeniny, tak bych mu mohla gel pořídit jako jeden z dárků.

Soňa 19.03.2016

Ahojte, prosím má některá zkušenost s kupováním dárků ve fitness potřebovách? Myslím tím konkrétně doplňky stravy pro sportovce. Chci udělat příteli radost na narozeniny, ale nevyznám se.

Soňa 19.03.2016

Ahojte, prosím má některá zkušenost s kupováním dárků ve fitness potřebovách? Myslím tím konkrétně doplňky stravy pro sportovce. Chci udělat příteli radost na narozeniny, ale nevyznám se.

Soňa 19.03.2016

Ahojte, prosím má některá zkušenost s kupováním dárků ve fitness potřebovách? Myslím tím konkrétně doplňky stravy pro sportovce. Chci udělat příteli radost na narozeniny, ale nevyznám se.

Demi Soňa 22.03.2016

Určitě bude lepší v tomto případě poradit se ve specializovaném obchodě, kde umí poradit. Taky jsem si nechala radši poradit, než abych koupila něco špatně. Byla jsem ve fitness4you ve Zlíně, a trpělivě pomohli.

Soňa Demi 23.03.2016

Do Zlína občas jezdím na služebky, tak tam zkusím kouknout, jak tam příště pojedu. Děkuji moc radu.

Demi Soňa 08.04.2016

Nemáš zač. Pak dej vědět jak si pořídila a jak byl spokojený. :P

Soňa Demi 09.04.2016

Tak jsem tam zajela tento týden. A personál skvěle a ochotně poradil. Pomohli mi vybrat nějaké proteiny a pak ještě vitamíny jsem přibrala http://www.fitness4u.cz/vitaminy-a-mineraly/134-reflex-nexgen-pro-90-kapsli.html Tak děkuji moc radu.

Demi Soňa 12.04.2016

Jo v té prodejně ve Zlíně vždycky dobře poradí.

Nikola 24.03.2016

Pokud chce žena opravdu potěšit, musí zapřemýšlet, čím se muž zabývá ve chvílích volna. Jestli rád sportuje nebo je kutil? Manžel chodí rád do welness nebo na badminton, tak jsem mu tam koupila předplatné. Pak je také trochu kutil, tak jeden rok dostal od nás regály na nářadí. Vždy jsem se zavděčila, protože našla dárek, který ocení.

myška 26.03.2016

Ahoj co třeba nějakou dárkovou sadu? U nás už je to skoro taková tradice že vždy koupím kosmetickou taštičku jako dárek místo bonbošky a k tomu něco většího. Tady je mají za hubičku skoro https://www.ageo.cz/kategorie/panske-sady-1#f&page=1&pageSize=30&sort=countsales

Vanda myška 10.04.2016

Ahojky, děkuji za tip na ageo, docela koukám jakej tam je výběr kosmetiky:)

Anežka 31.03.2016

Co takhle mu nechat vyrýt přívěsěk na klíče nebo řetízek na ruku. Na jednu stranu datum povýčení a na druhou jeho jméno? tady to dělají pekně http://www.ryjemesperky.cz/ nechala sem synovi dělat něco podobného k promoci

Berenika Anežka 01.04.2016

Já sem si tam taky nechávala rýt dárek pro přítele k výročí. Mají pěkné ceny. Za řetízek jsem zaplatila 200 kč *5*

Soňa Berenika 01.04.2016

Ahoj taky mám odtam dárek, tady to srdíčko http://www.ryjemesperky.cz/zlate-privesky-privesky-s-rytim-fota-/privesek-zlate-srdce-male-pravidelne-vcetne-ryti-textu-nebo-fota-s-bez-retizku/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat