Diskuse na téma nákupy v internetových obchodech

26. 10. 2014 | Pro šikovné ruce

Jaké máte zkušenosti s nákupy v e-shopech? Chystám se nakoupit nějaké potřeby na tvoření, ale nerada bych naletěla podvodníkům nebo nakoupila nesmysly na nic :-)

Sandriskaa 28.10.2014

Na internetu nakupuji celkem dost, ale nehledám jen podle cen, myslím tím to nejlevnější. Dívám se i na hodnocení zákazníků, obchodní podmínky a odkud firma, co provozuje daný e-shop, je. Překvapilo mě, kolik zahraničních firem zde obchoduje. Pak musíš třeba reklamaci nebo jen to, co Ti nesedí posílat tam a to se díky poštovnému dost prodraží. Taky spousta e-shopů ve full-textu vybíhá na prvních místech a když se podíváš na hodnocení, je tam spousta nespokojených zákazníků, se kterýma třeba už ani nekomunikují a hledají nové "ovečky".

Kacinka16 27.01.2015

Co holky myslíte pod pojmem tvoření a k tomu nakupování přes e-shop? Osobně si třeba přes e-shop nechávám dovážet komponenty Swarovski na tvorbu naušnic a jsem s tím velice spokojená, nemůžu si vůbec tedy stěžovat, všechno mi vždycky příjde v pořádku. Nevím zda máte nějakou zkušenost právě s tímhle tvořením, ale příjde mi to velice módní mít svuj doplněk, který si sama doma vytvořít.

Našla jsem internetový obchod, kde prodávají řezané květiny dovážené ze zahraničí a píšou tam, že květiny vydrží déle, než z normálního květinářství. Překvapuje mě i cena květin. Nemáte někdo s touto firmou florea.cz nějaké zkušenosti?

Stanka225 Mončičáček 14.03.2015

Taky by mě to docela zajímalo, protože to vypadá velice hezky ty květiny, teda já jsem ujetá na růže a ty se mi velici líbí :D

Leňule 12.03.2015

Taky nakupují v e-shopech jsou to většinou s čím mám zkušenosti.Respektive nakupují pravidelně každý měsíc u některých....Ani jsem neměla špatné zkušenosti ohledně reklamace.Většinou jsou to známé inter.obchody.Jinak taky koukám u cizích i na recenze a podobně. Jelikož jsem vážnějí nemocná,ven se dostanu málo mi tyto obchody vyhovují :-) :-D

Zuzulinka 17.03.2015

Holky, občas z tama nakupuji květiny jen tak do vázičky a vypadají opravdu velice hezky a je pravda to, že vydrží déle než když si je koupíte v květinářství :) Ten obchod Florea, mohu opravdu doporučit :)

A opravdu ta dodací lhůta je těch 48 hodin?

Terulka 26.03.2015

Ano, opravdu taky jsem z tama objednávala a měla jsem to dovezeno za takovou dobu *1* Mi se hrozně květiny hrozně líbí, příjde mi, že to zútulní domov ;-) Je příjemné přijít do obyváku a citit vůni čerstvých květin :-) Já osobně se třeba hned citím být klidnější :-)

Holky já se odhodlala a opravdu jsem si z tama ty květiny objednala a vydržely dýl jak z normálního obchodu a opravdu ta kvalita, krása

konatovka Mončičáček 04.09.2015

To je skvělá zpráva, tomu bych ani nevěřila, pokud bych si to tady nepřečetla.*1*

Stanka225 29.05.2015

Takže do 48 hodin doma? Mi se třeba z tama libí opravdu ty modré růže :D a né jen ty modré, ty rainbow to je něco! :D

Zuzulinka 30.05.2015

Taky jsem si všimla té rainbow a je dokonalá! :) Kdoví jak to vypadá naživo :o

Majki 01.06.2015

A vy jste si už z tama ty květiny objednávali? Opravdu teda vydržely jo?

moniika 17.06.2015

Přes internet objednávám často.

Majki 22.06.2015

A objednáváš i květiny přes internet?

Stanka225 23.06.2015

Objednala jsem si tu rainbow a ještě ty modré a musím říct, že to teda je něco! :D

Zuzulinka 24.06.2015

Opravdu teda vypadala jak na fotce jo? :o závidím! :D

Stanka225 29.06.2015

Opravdu tak vypadala :D a jinak přes internet jsem objednávala květiny poprvé a jsem spokojená, žádné polámané nic! A vydržely dlouho! :)

Zuzulinka 29.06.2015

a jak dlouho teda trvalo než ti přišly? :o

Stanka225 30.06.2015

Ty jo, zdá se mi, že to byly ty dva dny :)

Fantaska 20.07.2015

Holky vy jako vážně objednáváte z e-shopu květiny???? Já jsem vůbec o tom nikdy neslyšela :o

konatovka 20.07.2015

Já nakupuji je v těch osvědčených, tj. známých českých firem.:-P


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat