Diskuse na téma Probiotika

Ahojky chci se s vami poradit jestli pouzivate po antibiotikach nejake probiotika popripade s kterymi jste byli opravdu spokojeni? :) pouizivate i nejake probiotika jen po prodelani chripky a tak, vim ze kdyz uz mate vir v sobe tak je to znacka ze uz neco neni v poradku s telo se potrebuje branit. Poradte prosim diky :)

Niccol 12.01.2015

Ahoj ja jsem byla tedka hodne nemocna nejaky dva mesice za sebou a nemohla jsem se nemoci vubec zbavit. Doktor mi predepsal antibiotika trikrat za sebou a uz citim ze to melo na moje telo velkej napor!!! ale hned po druhym antibiotikach jsem si objednala z nutrashop.cz REVITIN 365 s ActiVinem amuzu rictze fakt super, hned mi to pomohlo jak jsem dobrala posledni prasek a nastartovalo mi to pekne telo! muzu rit ze i eshop mi hodne vyhovel ze jsem na posledni chvili menila adresu dodani, jsou moc hodni :)

olga.polka Niccol 19.01.2015

Ahojky, tyjo tak to uz jsi musela mit to telo poradne ochromeny. *2* ja se uz po jednech antibiotikach citim takova slaba natoz teda ty po trech! mrkla jsem na odkaz co jsi mi napsala a hned jsem si ho objednala. kdyz pomohl tobe tak urcite pomuze i mne. ;-) tak to je dobre ze i eshop tak skvele funguje divala jsem se ze je tam i hezky rozepsane slozeni a obsah produktů, coz je taky super! *4* moc ti dekuji za doporuceni

Jiřina 20.01.2015

Ahoj, já jsem užívala Biopron forte a byla jsem velmi spokojená. Jinak na tyto dlouhodobé problémy bych doporučila k těm probiotikům brát Wobenzym. Jednak podporují léčebné látky v atb a dále skvěle podporují imunitu a pomáhají léčit problémy přímo v místě, kde se v těle nachází. Brala jsem ho minulý rok, když jsem se léčila s opakující se angínou. Good luck:)

gabcapatis 28.01.2015

Já jsem užívala InGel od Světa zdraví a taky jsem byla spokojená... ale mám to už jen jako takovou záchranou brzdu, změnila jsem jídelníček a díky vitamínům a minerálům, které jsou v potravinách, tak nepotřebuji užívat věci navíc :) dřív jsem nevěřila, že to může být všechno hlavně o jídle...ale je...

terezka.maxovicova gabcapatis 19.02.2015

Ten InGel o kterém jsem tu psala prodává přímo svět zdraví? A je možné si ho u nich jen koupit, nebo člověk musí být klientem, aby si ho mohl pořídit? ... a když s ním máš zkušenost... doporučila by jsi ho používat takhle sama od sebe nebo je lepší si o tom promluvit s nimi?

anastaziaa terezka.maxovicova 10.03.2015

Já jsem ten přípravek viděla na stránkách fitdieta.cz, ve článku o detoxikaci organismu :)

Jitka anastaziaa 16.03.2015

Je to možné :-). Přítel si na této stránce objednává proteiny, tak to objednáváme najednou. Když jsem hubla, tak jsem si od nich brala výrobků více, ale teď jsem měla jen ty probiotika.

olga.polka 02.02.2015

ahaa..jeste jednou diky za reakce. Vyzkousim ještě par věci a doufam, ze se jiz budu citit lip ted jsem byla zrovna znova nemocna a chytlo me to stejne uz se z toho potrebuji vyhrabat a byt zase fit! Tak mockrat dekuji ze jste mi napsali vase zkusenosti!

JItka 09.03.2015

Tolik antibiotik ? :-( . Probiotika kupujeme na vitalvibe.eu

Moona JItka 23.03.2015

A které konkrétně máš?

Kvetuska99 22.03.2015

Kdyby si někdo z vás rád početl, tak tady dávám článek, o detoxikaci organismu, jsou tam vyjmenované a popsané probiotika i prebiotika, doporučuji přečíst, je to poučné :) http://www.fitdieta.cz/detoxikace-organismu

gabcapatis Kvetuska99 13.04.2015

Uf...tak jsem si přečetla ten článek a úplně nevím, jestli jsem to měla dělat..vím, že náš organismus se skládá ze všeho možného, ale že probiotika jsou bakterie trávení a prebiotika potravina pro ně..to jsem asi možná ani vědět nemusela :D důležité, že jsou to symbiotika a že to dokupy nějak funguje :D ale teda nic pro mě :D

Kvetuska99 gabcapatis 17.04.2015

Ale no Gaby, to že je náš organismus poskládaný ze všemožných breberek už se ví přece dávno :P ale pokud chceme být zdraví, je třeba vědět, jak mít ty breberky ve správném poměru a třeba tn článek, co jsem sem dávala tak si myslím, že mohl někomu i dát uvědomění, že je něco špatně a pro pročištění se rozhodne a ne sám, ale pomocí poradů :)

Irena 25.04.2015

našim dětem je pravidelně kupujeme a využíváme slev od pojistovny :-)

damsel01 26.10.2015

Dobrý den, pomalu ,ale jistě se blíží zima, ráda bych se zeptala, z Vašich zkušeností, které přírodní metody jsou nejúčinější pro posílení imunity?moc děkuji za Vaše reakce :-)

Tana 26.04.2016

Výborná jsou probiotika Probio C+D. Vitamín D je nedostatkový a spolu s Céčkem jsou výborné pro dobrou imunitu. Já jsem je začala brát kvůli trávení a moc mi pomohla. Jsou volně dostupná v lékárnách nebo jsem našla že se dají koupit i tady http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_11/

Hanka 02.05.2016

Probiotika můžu doporučit Prolacton. Je to novinka. Zvláť teď před dovolenou je dobrý si srovnat zažívání

Vrselková Hanka 04.05.2016

Jo probiotika na dovolenou nejlepší, ale radši začít o něco dřív před odletem ještě

Irena Vrselková 05.05.2016

To není potřeba, stačí tak 14 dnů před dovolenou na srovnání, ale doporučuju Prolacton, ten je na to asi nejlepší

Pajda Irena 06.05.2016

No radši tři týdny, ale myslím, že ten Prolacton je na to fakt nejlepší

Standa Pajda 09.05.2016

Určitě, má to v jedné tobolce 12 miliard těch bakterií. A rozdělených do několika druhů

Alex Standa 10.05.2016

My jsme byli loni na dovoleny v egypte (no ted uz to asi moc nejde) a brali jsme si slivovici. Jasne ze jsme prvni dny behali. Ale kamos co tam byl s nama prave dlabal probiotika. Ze prej lepsi kdyz jsou to ty v tech tobolkach. A byli uplne v pohode

Sandriskaa 10.05.2016

Začala jsem před nějakou dobou brát po každých antibiotikách vagiferm, což jsou vaginální probiotika (pharmaagency.cz). Což je bohužel oblast, která mne po atb nejvíc trápí. Ale slyšela jsem, že je vhodné brát probiotika i preventivně na posílení imunity.

senona Sandriskaa 11.05.2016

díky za tip, mám stejný problém a o tom vagifermu jsem nevěděla

Klára 19.05.2016

Já užívám probiotika Probio C+D, začala jsem po antibiotikách a vše se mi krásně srovnalo a tyhle jsou jako jediný i s tím D a C, to je důležité jako prevence nemocí tlustého střeva, i na imunitu a kosti

Bea 13.06.2016

Před každou dovolenou užíváme asi týden probiotika Probiolact. Pak je vozíme i s sebou. Jistota je jistota. A dovolenou si užíváme se vším všudy.

Milena 21.06.2016

Probiotika jsou super. Jednou jsem brala Probiolact při užívání antibiotik. Pomáhají ale také při různých střevních potížích, při cestování, při různých opakujících se infekcích a posilují imunitu. Co víc si přát.

miška4 21.06.2016

Já teď po antibiotikách začala užívat Colon dophilus probiotika, jsou přírodní a můžou se brát dlouhodobě protože prospívají tlustému střevu a celkově organismu. Vše se mi po těch antibiotikách srovnalo takže je můžu doporučit.

Mnada 22.06.2016

Probiotika jsou dobré i na posílení imunity takže určitě je fajn je brát i proto

Joe Mnada 15.08.2016

Mě dal doktor po užívání antibiotik Prolacton. A už jsem u něj zůstala. Teď spíš kvůli tomu zažívání a imunitě, neplecha po antibiotikách je už zažehnána

Zuzqa Joe 17.08.2016

Tak já myslela, že to je především na trávení

Bery Zuzqa 18.08.2016

Taky na imunitu. Ty buňky co zajišťujou imunitu sídlej ve střevechh právě

Jindra Bery 22.08.2016

Kámoš teď šel na někjaký zubařský zákrok a dostal hromadu silných antibiotik. A k tomu samozřejmě probiotika :-) Právě ten Prolacton

Olina Jindra 24.08.2016

A nevíte jestli mu to pomohlo? Potřebovala bych taky nějaký kvalitní probiotika

Andy Olina 25.08.2016

Mě v těhotenství předepsala doktorka antibiotika na zánět a kdybych se sama nezajímala tak mi o probioticích ani neřekne *21* Fakt hrůza! Sháněla jsem si je sama a celkem si chválí ty od Valosunu, a nakonec i v lékárně mi od nich doporučili Biopron takže zkus tyto. Já jsem byla spokojená

Jindra Olina 26.08.2016

No jasně, že pomohlo. Teď to zobe i mimo léčbu

Soňa Andy 26.08.2016

Mě zase zachránila v době kojení Feminella, která obsahuje lactobacily. Ty jsou taky super na obranu organismu a na dobrou mikroflóru. Navíc mi daly do kupy i bradavky.

KLára 21.07.2016

Já po antibiotikách, respektive lepší je začít užívat hned při léčbě antibiotik, aby se člověk zcela vyhnul střevním potížím, nikoli je pak musel řešit, beru biopron devítku, mám s tím velmi dobré zkušenosti a nasazuji třeba i při jakémkoli jiném oslabení imunity, jak píšeš, takže třeba i při chřipce, probiotika nejsou nic nebezpečného, naopak pro zdraví hodně prospěšná. Během té doby, kdy nic neužívám se snažím je přijímat alespoň přírodní formou třeba z domácího kváskového chleba, který je plný živých bakterií a raw strava je na ně taky hodně bohatá. A mám zkušenost i s probiotiky biopron forte, která beru před dovolenou a během dovolené, abych se vyhnula průjmům nebo jiným střevním potížím. Takže za sebe doporučuju probiotika snad na všechno :D

Majka 19.08.2016

Já mám jen ty nejlepší zkušenosti s probiotiky z Anglie s názevm Bio-Kult. Mají 14 kmenů, nejvíce u nás, takže je větší pravděpodobnost účinku na ty špatné bakterie. Navíc ta firma, která je vyrábí má mnoho klinických studií o jejich účincích. Kromě 14 kmenových mají i probiotika na záněty močových cest, na kandidózu a pro malé dětí. Jsou super!

jankac Majka 07.09.2016

Já mám také dobré zkušenosti s Biokultem - můj vážně nemocný tatínek užívá velké množství léků, měl potíže s trávením a tak jsem mu koupila Biokult Pro Cyan;-). Užívá ho dlouhodobě, protože už po týdnu podávání dvou kapslí se mu výrazně zlepšilo trávení a momentálně mu zcela vymizely záněty močových cest, kterými dlouhodobě trpěl.

Vlaďka jankac 11.10.2016

Také jsem začala používat probiotika Bokult, na doporučení lékařky, která s ním má velmi dobré zkušenosti, používá ho jako doplňkovou léčbu antibiotiky, ale také při projevech atopického ekzému u dětí.

Kamila 23.08.2016

Dobrou službu mi udělala Feminella Hereditum, která obsahuje lactobacily. Zkvalitnila mi mlíčko při kojení a mně upravila trávení! Při druhém miminku po ní zase sáhnu...;-)

Majka 27.09.2016

Mně se osvědčily probiotika Colon Dophilus http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_17/ koukám že je na ně teď zrovna ještě akce. Jsou kvalitní a pomohly mi a jsou dobré i jako prevence nemocí tlustého střeva, dají se brát dlouhodobě, protože co tělo nepotřebuje prostě vyloučí.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat