Diskuse na téma akne

ahoj trpim akne a chtela bych se s vami poradit, jestli by jste mi prosim doporucili nejakou masku a peeling proti akne. neco vhodneho co mate vyzkouseneho :) ja uz jsem toho zkusila opravdu hodne i dermatolozka co mi predepsala mi pomohlo jen na chvili (zlepsilo se to) a pak zase zpatky na nulu. diky moc

Haapka 31.08.2015

Ono opravdu se není čeho bát. Jako pokud máš velké problémy, tak bych se nebála a šla do toho a ani bych neváhala.

dandulka86 21.09.2015

myslíte si, že by tohle mohlo být účinné na akné? http://www.dixo.cz/razzy-3v1-ionty-ultrazvuk-fotony/

Eiska 23.09.2015

Podle mě to chce zkusit, pokud máš opravdu velké problémy s akné, tak si myslím, že je to lepší než chodit ke kosmetičce ;)

Kikča 24.09.2015

Já si myslím, že by to účinné určitě být mohlo, ale popravdě dávám raději přednost salonům, kde se o mě postarají. Ten salon Amarylis nemohu vůbec najít na internetu :(

dandulka86 25.09.2015

Tak jsem si ji objednala a uvidíme zda to zabere!!!!

Haapka 26.09.2015

Pokud zadáváš Amarylis, tak je to špatně, protože je to amaryllis.cz, tak vyzkoušej tohle, třeba ti to už půjde.

Petra 29.09.2015

Jo, tak v tomhle byla ta chyba :) děkuji za opravdu :) jak tady píšete, tak jste už v něm byly jo? :)

Haapka 30.09.2015

Nemáš za co děkovat. Ano, už jsem tam byla.

Denda 04.10.2015

Zensky, to co nato lepsi laser nebo chemicky peeling? Z obojiho mam trochu obavy

LindaP 16.10.2015

Já bych teda osobně raději doporučila nějaký ten kosmetický přístroj než laser nebo ch.peeling :)

Kacinka16 21.10.2015

Já třeba na ty přístroje moc nevěřila a myslela jsem si, že je to podvrch, ale popravdě mám ted trošku jiný názor, protože je opravdu fajn si vyčistit pokožku a opravdu zabírají :)

LindaP 25.10.2015

A jaký přístroj doma máš??? Já mám třeba galvanickou žehličku z dixo.cz a jsem s ní spokojená.

Buru 26.10.2015

Denda:Zalezi jak moc hluboke to akne, respektive jizvy po akne mas. Pokud jsou hodne hluboke, urcite bych do toho sla, plet se ti tim uplne zmeny a nebude nic poznat

Aneta 04.11.2015

Akne me trapilo drive, ted se spise trapim se stale mastnou plet, jak tohle resite zensky?

Zaneta 05.11.2015

Co si takhle zajit za odbornikem pro rychlejsi efekt nez se s nim trapit doma

Denisa 19.11.2015

Ja radeji preferuji prirodnejsi veci, takze kdyz si kupuji nejake krem,y koukam predevsim na slozeni

Petra 23.11.2015

Poradte mi rposim dobrou kliniku kde by me tohohle trapeni zbavili

Danka 14.12.2015

A kde presne ji chces? Ja jsem byla na jedne v Praze a byla jsem spokojena

Petra 17.01.2016

No pokud ta klinika bude orpavdu dobra, nevadi mi ze bych jela do Prahy, das mi nejaky kontakt?

jana 23.02.2016

podle me akne vznika hlavne zivotnim stylem a celkovou dusevni pohodou. :) kosmetika taky hraje velkou roli-vyhledala bych nejaky eshop s prirodnimi produkty

Magda jana 26.02.2016

Naprosto souhlasim, hlavne to jidlo hodne ovlivni plet.. Proto si delam vzdy na jare detoxikacni kury, at se po zime procistim-to jim vzdycky vic nez na jare a v lete. Jinak si dam zalezet i na vyberu kosmetiky, ted pouzivam pevonii a jsem moc spokojena


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat