Diskuse na téma akne

ahoj trpim akne a chtela bych se s vami poradit, jestli by jste mi prosim doporucili nejakou masku a peeling proti akne. neco vhodneho co mate vyzkouseneho :) ja uz jsem toho zkusila opravdu hodne i dermatolozka co mi predepsala mi pomohlo jen na chvili (zlepsilo se to) a pak zase zpatky na nulu. diky moc

Vilma 17.04.2016

Ja jsem zrona vysadila prasky a plet se mi hrozne zhorsila, ted uz je to dobry ale zustali mi potom nepekne pigmentove skvrny, myslite ze me tohohle zbavi chemicky peeling?

benca 18.04.2016

zalezi o style zivota, sladkosti, stres a pod

Martina 15.09.2016

Jim zdrave, nestresuji se a i tak me to trapi :-( je nejaky krem co dokaze opravdu pomoci?

Zuzana 18.09.2016

Krem, spise nejaka odbornejsi pomoc! Me v tom hodne pomohla p.páralová v Praze.

Martina 27.09.2016

Jeden doma mam ale musela jsme si ko koupit na netu, pac v drogerkach clovek nesezene nic dobreho.

Jana Martina 02.10.2016

mrkněte na pevoniaeshop.cz, mají skvělou přírodní kosmetiku a obrovský výběr ;-)

iveta 02.10.2016

objednávám si veškerou kosmetiku přes internet z nuspring.cz, mají tam obrovskou nabídku kvalitní kosmetiky :-)

sára 02.10.2016

já si kosmetiku objednávám přes nuspring.cz, zrovna na vlasy mám kosmetiku od havlíkovi apotheky, ale mají tam výběr kvalitní kosmetiky, tak třeba něco vyberete ;)

kika 02.10.2016

já objednávám z nuspring už celkem dlouho a jsem od nich spokojená snad se vším :)

bia 02.10.2016

taky s nimi mám dobrou zkušenost, a vyplatí se tam objednat

veee bia 02.10.2016

holky, dík moc za tipy, určitě se na to mrknu *15*

kika 02.10.2016

nemáte za co, hlavně aby jste byla spokojená :)

nela4142 12.12.2016

a zkoušela jste pripravky od pevonie? me dceri pomohla a to hodne

Tereza 08.08.2017

Teda me se hodne zhorsi v lete, z toho poceni a tak ale kosmetika mi nato jeste zabira, ale nakupuji ji na internetu.

Alexa Tereza 14.08.2017

To ja take, na notino maji velky vyber, nakupuji tak z kosmetiky takrka vsechno.

Tereza 19.08.2017

Tam se mi taky zamlouva nakupovat, slevy a casto na neco akce :)

Tereza 19.08.2017

Tam se mi taky zamlouva nakupovat, slevy a casto na neco akce :)

Maria 25.08.2017

Me tam vyhovuje jejich vyber, at se to tyce vlasu ci pleti, super

Dana 17.12.2017

Davam ted v posledni dobe prednost prirodni kosmetice

Tereza 20.12.2017

A co s kosmetiky tedy nakupuje? Drogerka nebo eshop?

Dana 22.12.2017

No v drogerce toho nikdy moc nesezenu, ale na notino.cz tam toho maji hodne, takze objednavam od tamtud.

Ilona 17.06.2018

Taky mám s akné problém .. navíc teď v létě se mi to vždycky zhorší, zarudne a je to vidět ještě tak dvakrát tolik než normálně :( nevíte jestli je lepší se objednat na kožní nebo zkusit nějaké kosmetické centrum, kde by mi mohli poradit ?

Jolana 23.06.2018

Já to řeším teď a na doporučení docházím do Amaryllis centra, kde se mi věnují. Chodím k moc milé slečně, která tomu moc dobře rozumí a od té doby co k ní chodím, tak se mi pleť zlepšuje.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat