Diskuse na téma Dobrý tip

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Alice 07.10.2019

Kupujete domů erotické pomůcky? Narazila jsem na e-kondomy na pár věcí co bych chtěla zkusit ale nevím jestli chodí z těch eshopů zásilky opravdu diskrétně..

Edita 29.09.2019

Neznám, ale koukla jsem na něj, dobrý tip a výběr.

Nela Edita 06.10.2019

A kam jste Edito koukala?

Kloe 27.08.2019

Byl někdo v Brně v clipinhair salonu nechat si udělat společenský účes?

Dorka 26.08.2019

Ze zkušenosti vím, že pokud má pes problémy se zažíváním a musí držet speciální dietu, tak je těžké mu dávat nějaké pamlsky. Je prodo bezva, že Brit nabízí pamlsky vhodné i pro pejsky se zdravotními problémy.

Ester 20.08.2019

Ahoj nemáte někdo nějaký dobrý tip proti nadměrnénu pocení?Ráda bych si na to něco koupila,ale nevím co.Chci něco co bude fungovat.

Karolína Ester 22.08.2019

Třeba si zajdi za paní doktorkou a ona ti poradí.

Ester Karolína 25.08.2019

Nerada chodím po doktorech.

Karolína Ester 29.08.2019

Zkus si třeba něco vybrat na notino.

Simona 19.08.2019

Ahoj, máte tip na dobrou metodu kterou si prodloužit vlasy?

Laďka 05.08.2019

Děkuji za tip na clipinhair, je tady prosímvás možnost nějakého poradenství? V prodlužování jsem zatím nováček

Jitka 28.07.2019

konkrétně je to tady toto: https://krmivo-brit.cz/cs/brit-functional-snack

Mary Jitka 22.08.2019

Dobrý tip, díky, vůbec jsem netušila, že nějaké funkční pamlsky existují. Máme pejska na speciální dietě, tak jsme si u Britu snacky vybrali.

Jitka 28.07.2019

pokud některá z Vás dávate pamlsky, tak mohu doporučit od Britu Functional Snack, skvělé je že to sežere každý pes, náš to přímo zbožňuje

Nikča 26.07.2019

Kdo shání kvalitní osobní váhu, tak dávám tip na www.mikrovahy.cz.

Nora Nikča 28.07.2019

A vy od nich nějakou máte? Dejte tip, která se vám osvědčila.

Beáta Nikča 23.08.2019

Aha, super, na web jsem se koukla, dá se vybrat jakákoliv váha.

Anča 17.07.2019

Holky já chodím na prodlužování do Clipinhair už celkem dlouhou dobu a můžu říct že vždycky odtud odcházím stoprocentně spokojená

Ema Anča 22.07.2019

Ančo musí být předem objednaná sada kterou chcete prodloužit?

Anča Ema 24.07.2019

Je možné vybrat si sadu i na místě :)

Jiřka Anča 29.07.2019

Prodlužuji si také sadami z Clipinhair.cz a spokojenější sem nikdy s prodlouženými vlasy nebyla

Aluš Jiřka 31.07.2019

Jiřko mám to stejně... objednávám si tu sady k prodloužení Tape in a vždycky sem moc spokojená

Kely 03.07.2019

Já si prodlužuji pravými 100% lidskými Remy z Hotstyle

Petruš 03.07.2019

Ráda bych si objednala nějakou sadu z Clipinhair, moc se mi líbí jaký mají výběr..ale nevím o kolik vzít delší než jsou moje vlasy? :(

Sylva Petruš 05.07.2019

Petruš normálně si tam napiš oni ti poradí, taky sem si objednávala sadu v clipinhair a pomohli mi s výběrem. Já sem si nevěděla rady jak s barvou, tak sem poslala fotku a moc mi pomohli

Barča Sylva 11.07.2019

Osobně mám zkušenost jak s clip in tak i se salonem Clipinhair a oboje super!

Dáša 01.07.2019

Já jsem si na netu koupila super tabletky H2Out na hubnutí.Byla jsem hodně zavodněná a kila šla po nich krásně dolů.Mohu doporučit.Super výrobek.

Danča 29.06.2019

máte taky někdo zkušenost s obchodem www.happytails.cz ? já tam pro psa najdu vždy vše potřebné

Gábina 28.06.2019

Eny zkuste tady ten eshop, já sem si tu kupovala něco na cvičení už a mají kvalitní věci a hlavně velký výběr strojů včetně jiného vybavení https://www.fitham.cz/

Veruš 28.06.2019

já mohu doporučit ze své vlastní zkušenosti pumpičku, která vás zbaví bolesti při operaci, ale co jsem se dočetla tak i při císařském řezu, stála mě v lékárně 4000 a je na objednání, jelikož ji lékarna pošle do nemocnice

Vavříková 02.06.2019

Ahojky... máte doma nějakou kvalitní sedačku? Moc hezké mají třeba ve scontu, máte odtud?

Míla Vavříková 13.06.2019

Dobrý den, mám odtud vícero nábytku a jsem spokojená

Vavříková Míla 15.06.2019

Ahojky, a dělají výnosy nevíte?

Míla Vavříková 19.06.2019

Jo to dělají, taky sem to měla s výnosem. Když mi volal pracovník přepravní společnosti tak sem se na tomto dohodla přímo sním

Vavříková Míla 27.06.2019

A cenu vám po telefonu nějak předem taky řekl? Na stránkách Sconta sem ceník výnosů nenašla

Barbora 28.05.2019

Eva: já chodila také na Pekařskou, na konzultaci a po absolvovaní hubnoucího programu jsem právě dostala tip na ty jejich recepty, které se u nás osvědčily

Barbora 28.05.2019

já mohu doporučit chutné a zdravé recepty, ze kterých si vždy nějaký najdu když nevím co uvařit www.svet-zdravi.cz/recepty


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat