Diskuse na téma Hubnutí

ahoj holky, potřebovala bych shodit pár kilo, ale nikdy jsem necvičila, nestravovala se zdravě ani tak. Zkrátka s tím nemám žádnou zkušenost. Mám si najmout osobního trenéra? Nebo máte nějakou alternativu?

Avatar
Avatar
Broňa 26.05.2025

Jestli s tím začínáš úplně od nuly, tak bych doporučila nejdřív zkusit změnit jídelníček – pro mě to byl základ, bez kterého se to nepohnulo. Osobního trenéra jsem neřešila, místo toho jsem si pořídila dietní plán Medium od KetoDiet. Pomohlo mi, že jsem nemusela nic vymýšlet – přesně víš, co si dát, kdy a v jakém množství. Jídla jsou připravená, takže i bez zkušeností nebo vaření se do toho dá dobře naskočit. První týdny jsem šla jen podle plánu a výsledky se dostavily i bez cvičení. Až pak jsem přidala trochu pohybu, ale rozhodně to nebyl začátek.

Avatar
Zita 15.02.2025

Jj, to znám... taky jsem chtěla shodit pár kilo, ale neměla jsem vůbec ponětí, kde začít. Nakonec jsem se rozhodla pro KetoDiet a fakt mi to pomohlo. Je to jednoduchý jídelní plán s proteinovými jídly, takže nemusíš složitě počítat kalorie. Kilča šla dolů a hlavně jsem si u toho postupně nastavila lepší stravovací návyky. Trenér určitě může být fajn, pokud potřebuješ motivaci a vedení při cvičení. Ale pokud chceš začít aspoň s jídlem, mrkni na https://www.ketodiet.cz/ – mají tam i poradnu a spoustu tipů, jak začít :)

Avatar
Sandriskaa 26.06.2024

Já osobně mám super zkušenost s bezhladoveni.cz, poradili mi dobře ve stravě. Ve fitku bych si pak asi na začátek trenéra najmula..


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro vás, Berani, plný dynamiky a nových výzev. Vaše energie je na vrcholu a je ideální čas pustit se do projektů, které jste si dlouho plánovali. Přestože jste přirozeně odvážní, zkuste k novým úkolům přistupovat s pečlivějš&... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat