Střelec

Střelec

23.11. - 21.12.

Horoskop na rok 2020

Zrozenci tohoto znamení jsou známí svou přirozenou touhou po informacích, zvídavostí a nadšením pro nové věci i poznatky. Jsou to lidé otevření, snadno navazují kontakty a jejich společenskost je proslulá. A rok 2020 pro ně bude ve všech těchto ohledech rokem velmi uspokojivým! Získají řadu nových zkušeností, poznají mnoho zajímavých lidí a zažijí vzrušující události. Jediné, co by jim mohlo pokazit celkový dojem z nového roku, je nečekaný zvrat k oblasti kariéry.

Vztahy
Července a srpen budou Střelcům v roce 2020 opravdu přát – mohou očekávat radostnou událost, která posílí jejich vztah s partnerem či partnerkou. Ostatně už bylo na čase – dobrou zprávu váš vztah potřeboval jako sůl. Nový impuls vám pak připomene začátky vaší lásky.
Nezadaní zrozenci by se pak měli rozhlédnout okolo sebe především na samém začátku podzimu, možná zjistí, že je v jejich blízkosti člověk, který v jejich životě může být něčím víc, než je nyní.
Střelci k sobě díky své bezprostřednosti a komunikativnosti přitahují spoustu lidí. Snadno získávají přátele, okruh jejich známých se rychle rozrůstá. Proto se občas stává, že mohou zapomínat na ty kamarády, kteří jim byli dříve velmi blízcí. Zkuste se tento rok zaměřit nejen na nové známé, ale nezanedbávejte ty „staré“. Zvedněte telefon a uspořádejte třeba malý sraz s bývalými kolegy či spolužáky! Uvidíte, že taková iniciativa přinese spoustu radosti nejen vám.

Zdraví
Střelci by měli v roce 2020 přestat ignorovat varovné signály, jež k nim vysílá už delší dobu jejich organismus, a pokusit se zatím drobné potíže řešit (a ruku na srdce – k přehlížení vlastního zdraví míváte často tendence). Mohlo by se totiž stát, že neustálé přecházení menších problémů může vyústit v závažnější onemocnění. Myslete více na sebe!
Pozornost věnujte v otázce zdraví i svým nejbližším. Pomáhejte jim v případě potíží, jinak jim jděte příkladem, nejlépe prevencí!

Kariéra
I když budou horké letní měsíce příznivé pro lásku, v práci nebudete během tohoto období zažívat právě nejšťastnější chvíle. Několik turbulencí se vaší kariérou prožene rovněž na podzim (pozor na listopad), ale váš vrozený optimismus vám je pomůže překonat. Nezapomínejte, že ne každá změna musí být k horšímu. Navíc vám vyhrocené situace pomohou odhalit, který z kolegů je skutečně na vaší straně, a který se naopak vždy jen vezl na vlně vašich úspěchů a v případě hrozícího nezdaru rychle řadí zpátečku.
Zbytečně se snažte neriskovat v oblasti financí, snadný zisk není vůbec zaručený!

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:13
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:54
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat