Střelec

Střelec

23.11. - 21.12.

Horoskop na rok 2022

Pro Střelce bude tento rok plný nejrůznějších zvratů, ale v drtivé většině se bude jednat o změny k lepšímu, a pokud se objeví i nějaká negativa, nebudou nijak zásadní. Velký pokrok zaznamenají v oblasti osobních financí, turbulence však přijdou ve vztazích. Především rodina jim dá tento rok zabrat.

Zdraví

Pokud patříte mezi Střelce, nemusíte se bát žádných větších výkyvů ve svém zdravotním stavu. Jestliže trpíte nějakou chronickou chorobou, nedojde u ní ke zhoršení, naopak ve druhé polovině roku se váš stav mírně vylepší. V období od června do září vás čekají vyšší výdaje v souvislosti s vaším zdravím.

Svou pozornost byste letos měli zaměřit i na zdraví svých nejbližších, především rodičů – může se totiž stát, že se ozvou staré zdravotní problémy. I když nepůjde o nic vážného, je lepší tyto potíže nezlehčovat a nezanedbávat.

Peníze

V oblasti financí pro vás bude příznivá především první polovina roku 2022. Budete mít několik zajímavých příležitostí jak trochu vylepšit svůj rozpočet, pokud podnikáte, neodmítejte nabídku na expanzi na zahraniční trhy. Obezřetní ovšem buďte v září a říjnu – mohou přijít finanční problémy, které vás sice nijak zásadně neohrozí, ale život vám znepříjemnit mohou. Poslední měsíce roku by však již opět měly naznačit obrat k lepšímu.

Láska a vztahy

Právě začínající rok vám bude přát i v lásce. Ale nebude to tak úplně bez práce. Řada zrozenců ve znamení Střelce má lehké sklony k sobectví, které jim mohou situaci na poli vztahů poměrně významně ztěžovat. Ale nebojte se, letos si budete lásku užívat, a to ať už patříte k těm, kteří již svého životního partnera našli, i k těm, kteří jej stále hledají.

Také v rodině se urovná řada sporů a budete si s ostatními členy rozumět lépe než kdy dřív (radost vám budou dělat především děti). Zvažte společný výlet nebo dovolenou. Ale vybírejte pečlivě a svou volbu konzultujte se všemi zúčastněnými.

Nezapomínejte ani na přátele. Možná jste na ně neměli poslední dobou moc času, ale to nyní napravíte.

Práce a kariéra

Pokud podnikáte, můžete očekávat velmi příznivý rok. I když se vašemu okolí budou zdát některé vaše projekty rizikové a nejisté, díky svému vrozenému citu správně odhadnete, kterým směrem se ubírat a vytěžíte z nových příležitostí maximum. Žádné nepříznivé zvraty nečekají letos ani Střelci-zaměstnance, právě naopak. Vaše kariéra nabere ten správný směr a přinese vám plné uspokojení. Jestliže si práci hledáte nebo uvažujete o její změně, rozhodně neváhejte přijmout zajímavou nabídku, která se před vámi otevře!

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Poslední dobou neustále přehlížíte svůj organismus a jeho varovné signály v podobě táhnoucích se, i když mírných, zdravotních obtíží. Jenže ty teď čím dál více pronikají do vašeho soukromého i pracovního živ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:54
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat