astrologové

Vyberte si svého odborníka


Anna

Anna

Nejdříve jsem se začala zajímat o klasickou astrologii, ale později i o čínskou, a náboženství různých kmenů. S astrologií úzce souvisí numerologie, která je mi při mých astrologických výpočtech častým pomocníkem. Na základě vašeho data, místa narození a přesné hodiny jsem schopná nahlédnout do života vašeho i druhých, a to jak do minulosti, přítomnosti, tak i do budoucnosti.

detail poradce
Tel.: 906 70 50 30
Stela

Stela

Nabízím seriózní astrologické a psychologické poradenství s pomocí čínské a klasické astrologie, numerologie a Tarotových karet. Západní a čínská astrologie mi pomáhají nacházet více pochopení pro sebe samou i pro své okolí a chápu tyto vědy jako praktické pomocníky v životě. Prostřednictvím numerologie provádím přesné a rychlé analýzy partnerů. Budete překvapeni, jak přesné jsou mé údaje, včetně údajů časových.

detail poradce
Tel.: 906 70 50 30
Ivona

Ivona

Praktikuji výklad Cikánských, Andělských a runových karet, pracuji s numerologií a při zvláště složitých dotazech nebo pro určení časových okamžiků používám také kyvadlo.

detail poradce
Tel.: 906 70 50 30
Elena

Elena

Díky mým jasnovidným schopnostem používám vykládací karty jako symboly, již dopředu však vím co v nich bude zobrazeno. Nejraději používám k výkladu karty tarotové a andělské. Pro citové záležitosti vykládám orákulum lásky.

detail poradce
Tel.: 906 70 50 30
Lucie

Lucie

Moji klienti se mohou spolehnout na diskrétní, citlivé a hlavně přesné poradenství, při němž využívám nejen výklad Mariášových karet, ale i srdce a cit. Pomoci vám mohu i svou znalostí numerologie, která o každém z nás hodně vypovídá.

detail poradce
Tel.: 906 70 50 30
Terezie

Terezie

Mé poradenství je založeno především na výkladu Tarotových a Mariášových karet. Ve složitých situacích nebo při zjišťování přesných časových období si pomáhám numerologickým rozborem.

detail poradce
Tel.: 906 70 50 30
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat