Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jak vrátit prsům po kojení jejich krásu

Miluje přírodu, psy a občas si s nepořádným manželem dopřeje dobré červené víno. Jejím největším snem je vychovat ze svých dvojčat slušné kluky.

Zobrazit další články autorky

5. 5. 2019 | Krása a móda

Každá žena ví, že i když období těhotenství a kojení miminka patří mezi ta nejkrásnější, je to něco za něco. Co patří k těm největším daním? Měkká a povadlá ňadra. Je šance vrátit prsům zpět jejich formu a tvar?

Prsa jsou symbolem ženství i mateřství. A asi není nutné dodávat, že s těhotenstvím a kojením mění svůj tvar. Co se s tím dá dělat? Nepodceňujte tyhle formy péče!

Cvičení jako základ všeho

Cvičení je sice běh na delší trať, ale pro pevné poprsí nezbytností. Zpevněním prsních svalů a prsní tkáně se vzhled vašich ňader určitě vylepší. Jednoduchý cvik, který lze provádět i z gauče u televize, je stlačování dlaní k sobě v místě před hrudním košem. Zkuste si také denně zacvičit několik kliků. Pokud k nim máte odpor, kliky provádějte u zdi. Postavte se k ní čelem, ruce rozpažte na úroveň ramen a pokrčováním loktů se zdi přibližujte. Mějte však zpevněné celé tělo. Dalším vhodným sportem pro pevná prsa je plavání, ale částečně i běh. Nezapomínejte na správné držení těla, které rovněž poprsí přidá na kráse.

I vhodná podprsenka má svůj význam

Ano, i nošení podprsenky může mít vliv na krásu hrudníku. Důležité je, aby tento kus spodního prádla byl vzdušný, pevný a elastický. Kostice musí přiléhat přesně pod ňadro, aby byla podpora ideální. Za nejpohodlnější podprsenky se považují ty, kterým se v češtině říká „braletky“. Jsou to podprsenky nejrůznějších variací, které dají vyniknout přirozené kráse ženy. Jejich výhodou je pohodlnost a dokonalá přilnavost na tělo. Ovšem i masáž má něco do sebe!

Fungují zpevňující krémy?

Stejně jako si každovečerně odličujete pleť, začněte se starat i o svá ňadra. Masírujte je libovolně zakoupeným zpevňujícím krémem, nejlépe s výtažky z mořských řas, bodláku, pískavice řeckého sena nebo známé kyseliny hyaluronové. Masáž provádějte jemnými krouživými pohyby proti gravitaci odspoda směrem nahoru. I kdyby na něco takového nebyl čas, pískavici si obstarejte tak jako tak. Důvod?

Pískavice řecké seno

Semena pískavice obsahují ženské steroidní prekurzory, fytoestrogeny a další látky. Tato rostlina poskytuje mastogenický (zvětšující) efekt a „nabobtnání“ prsní tkáně. Navíc je vhodnou bylinkou pro kojící maminky, protože zvyšuje tvorbu mléka. K tomu je výborným pomocníkem ve snižování hladiny cholesterolu. Doporučuje se užívat 3x denně půl lžičky semene této drogy.

Mandlový olej pomáhá proti akné i ekzémům

Vepřové plátky s oregánem

Vepřové plátky s oregánem

11 hlasů
55min 1090 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Jednoduchý paprikový salát

8 hlasů
15min 266kJ 25 Kč

Salát pro jednoho.

Kuřecí prsa plněná sýrem

13 hlasů
45min 316kJ 230 Kč

Maso plněné sýrem feta a mozzarellou.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více