Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jak vrátit prsům po kojení jejich krásu

Miluje přírodu, psy a občas si s nepořádným manželem dopřeje dobré červené víno. Jejím největším snem je vychovat ze svých dvojčat slušné kluky.

Zobrazit další články autorky

5. 5. 2019 | Krása a móda

Každá žena ví, že i když období těhotenství a kojení miminka patří mezi ta nejkrásnější, je to něco za něco. Co patří k těm největším daním? Měkká a povadlá ňadra. Je šance vrátit prsům zpět jejich formu a tvar?

Prsa jsou symbolem ženství i mateřství. A asi není nutné dodávat, že s těhotenstvím a kojením mění svůj tvar. Co se s tím dá dělat? Nepodceňujte tyhle formy péče!

Cvičení jako základ všeho

Cvičení je sice běh na delší trať, ale pro pevné poprsí nezbytností. Zpevněním prsních svalů a prsní tkáně se vzhled vašich ňader určitě vylepší. Jednoduchý cvik, který lze provádět i z gauče u televize, je stlačování dlaní k sobě v místě před hrudním košem. Zkuste si také denně zacvičit několik kliků. Pokud k nim máte odpor, kliky provádějte u zdi. Postavte se k ní čelem, ruce rozpažte na úroveň ramen a pokrčováním loktů se zdi přibližujte. Mějte však zpevněné celé tělo. Dalším vhodným sportem pro pevná prsa je plavání, ale částečně i běh. Nezapomínejte na správné držení těla, které rovněž poprsí přidá na kráse.

I vhodná podprsenka má svůj význam

Ano, i nošení podprsenky může mít vliv na krásu hrudníku. Důležité je, aby tento kus spodního prádla byl vzdušný, pevný a elastický. Kostice musí přiléhat přesně pod ňadro, aby byla podpora ideální. Za nejpohodlnější podprsenky se považují ty, kterým se v češtině říká „braletky“. Jsou to podprsenky nejrůznějších variací, které dají vyniknout přirozené kráse ženy. Jejich výhodou je pohodlnost a dokonalá přilnavost na tělo. Ovšem i masáž má něco do sebe!

Fungují zpevňující krémy?

Stejně jako si každovečerně odličujete pleť, začněte se starat i o svá ňadra. Masírujte je libovolně zakoupeným zpevňujícím krémem, nejlépe s výtažky z mořských řas, bodláku, pískavice řeckého sena nebo známé kyseliny hyaluronové. Masáž provádějte jemnými krouživými pohyby proti gravitaci odspoda směrem nahoru. I kdyby na něco takového nebyl čas, pískavici si obstarejte tak jako tak. Důvod?

Pískavice řecké seno

Semena pískavice obsahují ženské steroidní prekurzory, fytoestrogeny a další látky. Tato rostlina poskytuje mastogenický (zvětšující) efekt a „nabobtnání“ prsní tkáně. Navíc je vhodnou bylinkou pro kojící maminky, protože zvyšuje tvorbu mléka. K tomu je výborným pomocníkem ve snižování hladiny cholesterolu. Doporučuje se užívat 3x denně půl lžičky semene této drogy.

Největší kosmetické prohřešky, kterých se stále dopouštíme

Pikantní fazolový pekáček

Pikantní fazolový pekáček

53 hlasů
1h a 45min 738 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Ryba s paprikou a pomerančem

4 hlasy
1h a 35min 279kJ 150 Kč

Rybí podkovy dušené s paprikou v římském hrnci.

Rizoto s hlívou

9 hlasů
45min 711kJ 130 Kč

Rizoto s houbami a oříšky.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více