Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Emu olej na vlasy zkrotí i kudrnatou hřívu

Miluje přírodu, psy a občas si s nepořádným manželem dopřeje dobré červené víno. Jejím největším snem je vychovat ze svých dvojčat slušné kluky.

Zobrazit další články autorky

5. 5. 2019 | Krása a móda

Emu olej je stále populárnějším trendem. Že ho ještě neznáte? Nevadí. Tento přírodní olej zastavuje vypadávání vlasů, a dokonce pomáhá vypěstovat vlasy nové. Jak se aplikuje a proč k němu vzhlížejí i majitelky kudrnatých pramenů?

Emu olej představuje jedinečný koktejl živin, který se vyrábí extrahováním z tuku emu, velkého nelétavého ptáku žijícího v Austrálii. Tento olej se používá pro všechny různé kosmetické účely a je zvláště dobře známý pro účinky na růst vlasů a zdraví pokožky hlavy.

Obecně platí, že přípravky obsahující olej z emu hnědého působí úspěšně tím, že olej opravdu proniká kůží. Tato prokázaná a unikátní vlastnost zaručuje, že se do podkoží dostanou navíc i další důležité léčivé látky. Proto je emu zázrak žádanou surovinou a ceněným prostředkem, který má změkčující a zvláčňující schopnosti.

Mnohé protizánětlivé přínosy tohoto oleje jsou připisovány vysokým koncentracím mastných kyselin, jmenovitě nenasyceným tukům, včetně omega-3, omega-6 a omega-9. Tyto nenasycené tuky mohou mít mnoho pozitivních účinků na tělo. Co všechno se stane, když své vlasy s emu olejem seznámíte?

Konec vypadávání

Mastné kyseliny v tomto oleji mohou posílit vlasové folikuly a zabránit zánětu nebo infekci, která se podílí na ztrátě vlasů.

Zkrocení kudrnatých vlasů

Emu olej přirozeně vyhlazuje neposlušné, nepoddajné a kudrnaté vlasy. Jeho další neuvěřitelnou schopností je, že se dobře vstřebá a na vlasech nezanechává mastný film a naopak jim dodává pouze zdravý lesk!

Silné vlasy

Některé zkušenosti poukazují na to, že používání tohoto oleje může stimulovat růst kštice a přispívat k jejímu objemu. Ve skutečnosti si ti, kdo o své vlasy přišli, nemohou vynachválit, že pravidelné používání uvedené kosmetické i farmaceutické nezbytnosti probudilo jejich folikuly k aktivitě.

Pokud to s emu olejem zkusíte i vy, nalijte 5 až 10 kapek do svých dlaní. Prsty pak vetřete požadované množství do pokožky hlavy a vlasů (od kořínků po konečky). Zakryjte si hlavu igelitovým sáčkem a nahřátým ručníkem a nechte působit 5 až 20 minut. Na závěr vlasy umyjte teplou vodou a šamponem. Díky pravidelné aplikaci se výsledky dostaví za několik týdnů, ale účinky se u každého člověka mohou lišit.

Největší kosmetické prohřešky, kterých se stále dopouštíme

Vepřová játra na víně

Vepřová játra na víně

9 hlasů
45min 675 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z hrášku

15 hlasů
20min 313kJ 25 Kč

Rychlý a svěží salátek ze zeleného hrášku.

Brambory zapečené se zelenými olivami

16 hlasů
1h a 25min 429kJ 120 Kč

Zapečené brambory podle italského receptu.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více