Zdravě se Sabčou Ahoj, jmenuji
se Sabina

Jsem certifikovaná výživová poradkyně, fitness trenérka, instruktorka skupinových lekcí.

Sport je mou součástí už od mého dětství. Na 1. stupni gymnázia jsem se začala věnovat atletice, ve které jsem asi 4 roky závodila. Přes crossfit a skupinové lekce různého charakteru jsem se zamilovala do fitness. Moje chuť vzdělávat se dále v oboru mě dovedla k práci fitness trenérky, kterou aktivně vykonávám 3 roky. Jelikož si fitness a zdravá vyvážená strava jdou ruku v ruce, rozhodla jsem se spojit tyto dva ,,elementy‘‘ v jeden. Spolu s využitím psychologie, která v tomto směru hraje také klíčovou roli vznikl tento můj ,,malý projekt‘‘.

Mým cílem je ukázat světu benefity spojení těchto 3 elementů: POHYB – STRAVA – PSYCHIKA. Mé jídelní plány nejsou pouhá DIETA na krátkou dobu – jsou snahou změnit životní styl každého z vás k lepšímu. Chci, abyste se pod mými křídly cítili plní energie, zdravý, fit, netrpěli hlady a mohli si někdy dopřát i svůj oblíbený dortík ke kávě s mlékem. Všechno je možné, stačí jen opravdu chtít, udělat si trochu času ,,navíc‘‘ a najít BALANCE = ROVNOVÁHU.

,,Pokud něco opravdu chceme, celý vesmír se spojí, aby se naše sny vyplnily. Ale nikdy nezapomínejme, že nejdříve musíme projít celou pouští, abychom se dostali k pyramidám.‘‘

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat