Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Netrapte se nesmysly aneb Tyhle věci na vás chlap rozhodně neřeší

Propadla zumbě a harémovým kalhotám. Kdyby mohla, celý den by jedla čokoládu. Vysněná dovolená je v Mexiku po boku přítele Marka. Jako malá chtěla být baletkou.

Zobrazit další články autorky

11.09.2019 | Sex a vztahy

Stojíte před zrcadlem a trápíte se svými nedostatky? Neměla byste si je až tak připouštět. Beztak je většina z nás řeší jenom kvůli chlapům, ale ti si některých drobností zas až tolik nevšímají.

Ruku na srdce, děláme to kvůli nim. Abychom jsme se jim líbily, byly vždy za dokonalé a otáčeli se jen za námi. Své tělo řešíme až příliš, zabýváme se detaily, které si bereme pod drobnohled a trápíme se jimi více, než bychom měly. Máme však pro vás dobrou zprávu, tohle muže zrovna moc nezajímá. Samozřejmě, že mají rádi, když jsme krásné a upravené, ale ty maličkosti zase až tolik neřeší.

Velikost poprsí

Ať je máte menší či větší, tak stejně my ženy nikdy nejsme spokojené. Závidíte ženám, které mají krásné plné poprsí, své „lentilky pod kobercem" schováváte a už jste možná i přemýšlela o plastice? Pokud to děláte jen kvůli chlapům, měla byste popřemýšlet, jestli je to opravdu správná volba. Protože muži milují jakákoliv prsa, velká, malá, to je úplně jedno, hlavě, že je umíte prodat. Buďte na ně hrdé, ať mají jakoukoli velikost. Nakonec mnoho mužů přiznává, že má raději menší prsa než velké umělé bomby.

Faldíky a strie

Každá žena má nějaký ten záhyb, faldík, pomerančovou kůži na stehnech nebo zadečku či strie, které nemusí být ani původem nabytí pár kil navíc. Chlapi tyto věci vědí, a tak nějak jim to přijde normální. Ženy přece nejsou plastové figuríny. A pokud máte o nějaký ten faldík navíc, nahoďte svůdný úsměv. Když budete vystupovat sebevědomě, okouzlíte okolí a prodáte své přednosti. Pak chlapa okouzlíte celkovým dojmem a zapomene na nějaký ten záhyb navíc. A některým mužům se to prostě líbí.

Jizvy

Najít člověka, který by na těle neměl ani jedinou jizvičku, by byl snad hotový zázrak! Proto pokud nějakou máte (i když je třeba větší a na dost viditelném místě), nemějte z ní mindrák. Chlapi jizvy neřeší tak jako ženy a možná právě to na vás pokládá za jedinečné, neboť takovou máte pouze vy. Rozhodně se nemáte za co stydět, každá jizvička je součástí vašeho života.

Hladký klín

Máte kopu práce, nestíháte a večer vás čeká rande, ale na žiletku není čas? Nevadí. Muži mají sice rádi upravené dolní partie, ale svět se z toho nezhroutí. I strniště je dokonce někdy sexy. Jednoduše řekněte, že to byl záměr a chtěla jste ho překvapit něčím novým. Opět se najdou i muži, kterým úplné vyholení přímo vadí.

Konečky vlasů

Prohlížíte si vlasy a nejde si nevšimnout, že je máte suché, polámané a konečky jsou roztřepené. Toto může trápit opravdu jen ženy! Chlap si sotva někdy všimne, že jste byla u kadeřníka. Takže pokud si dáte jen zastřihnout konečky, vězte, že to zřejmě ani nezpozoruje. Zvolte oblíbený účes, ve kterém se cítíte svá, a můžete vyrazit.

Na závěr se zamyslete nad tím, co vše děláte pro sebe a co pro muže. Neměňte sebe za každou cenu, pokud vy sama změnu nechcete. Každá jsme jiná, máme své přednosti i nedostatky. Aspoň mají muži z čeho vybírat. Nám se také nelíbí pouze jeden typ muže, každá máme toho svého „ideála“.

Ženské libido po svatbě klesá, mužské zůstává pořád vysoké

Ryba se sójovou omáčkou

Ryba se sójovou omáčkou

16 hlasů
40min 299 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečená vepřová panenka

16 hlasů
55min 729kJ 168 Kč

Vepřová panenka zapečená se sýrem.

Bůčková roláda

17 hlasů
2h a 0min 1052kJ 155 Kč

Roláda plněná mletým masem a žampióny.

Poradny

Bude mi končit RD a RP, na co mám nárok?

Dobrý den,je zapotřebí rozlišovat mezi rodičovskou dovolenou a čerpáním rodičovksého příspěvku - ... Více

Mohu během neplaceného volna mít jiné zaměstnání?

Dobrý den,ano, během čerpání neplaceného volna můžete začít pracovat pro jiného zaměstnavatele na... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více