Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Rady, jak vrátit vášeň a sex do dlouholetého vztahu

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

11.10.2018 | Sex a vztahy

S příchodem dětí se ve vztahu změní spousta věcí. Z partnerů se stanou rodiče na plný úvazek, a tak se najednou může stát, že pro všechny ty starosti a péči o miminko nezbývá na nic čas. Dokonce ani na milování!

V některých vztazích jsou období, kdy spolu partneři vůbec nespí, důsledkem například vysokého pracovního nasazení jednoho z nich, stresových situací či komunikačních potíží.

Ačkoli je milostný život nezbytnou a velmi důležitou součástí partnerského soužití, není třeba při absenci sexu lámat nad vztahem hůl!

Jak opět navrátit do vztahu vášeň?

Miláčku, máme problém

Pokud si oba z partnerů nepřipustí, že je ve vztahu něco špatně, žádné řešení na obzoru nebude… Navíc oba musejí chtít onen problém řešit! Žít bez sexu se nejspíš nelíbí nikomu, a tak budete mít startovní pozici ulehčenou. Ale stejně vás nejspíš čeká trošku nepříjemný rozhovor na téma „proč už spolu nespíme a jak to změnit“. Nevyhýbejte se mu!

Kam se vlastně poděl sex?

A když už budete v onom rozhovoru, zkuste se společně zamyslet, co vlastně za vaším vztahem bez sexu stojí. Byl to příchod dětí? Zdravotní problémy? Vytížení v práci? Když najdete příčinu, bude se vám lépe odstraňovat.

Nejde jen o postel

Neustálé napětí doma, hádky, málo času na sebe i druhého, to nezní zrovna jako harmonické a láskyplné prostředí. Přitom touha k milování začíná právě u něho. Zkuste proto změnit atmosféru doma – buďte k sobě laskaví, pozorní…

Začněte jemnými doteky

Že vás to hned nežene do ložnice? I to se samozřejmě stává. Obnovte proto fyzickou intimitu doteky, které nemají sexuální podtext. Přitulte se k sobě u televize, nevinně se mazlete, dopřejte si navzájem masáž… Objevte zase, jak je fyzická blízkost příjemná!

O čem jste vždycky snili

Zkuste přilákat touhu tím, že si s partnerem či partnerkou navzájem promluvíte o svých sexuálních fantaziích. A hlavně si je začněte plnit! Milování je hra, a tak se neostýchejte a hrajte si. Vzrušuje vás představa, že vás svádí neposlušná sestřička nebo přísný policista? Tak jen do toho! Ovšem pamatujte, nikdy v sexu nepřistupujte na hry a praktiky, s nimiž se nemůžete vnitřně ztotožnit.

Důvody k oslavě

Jakmile se vám na partnerském milostném poli začne zase dařit, každý malý úspěch pořádně oslavte! Pěkně společně, abyste dále prohloubili vztah.

A kolik jich bylo? Proč se raději neptat na počet předcho...

Zeleninová polévka

Zeleninová polévka

10 hlasů
30min 118 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zapečené brambory

6 hlasů
1h a 15min 482kJ 85 Kč

Letní zapečené brambory s rajčaty.

Salát z brambor a zelených fazolek

6 hlasů
55min 403kJ 55 Kč

Bramborový salát s lehkou zálivkou.

Poradny

Jak dlouho musí být klíště přisáto, aby došlo k nákaze?

Dobrý den, Děkuji za Váš dotaz. K nákaze virem klíšťové encefalitidy může dojít už za dvě hodiny... Více

Jaká jsou rizika v případě očkování dětí?

Dobrý den, Děkuji za Váš dotaz. Očkování proti klíšťové ecefalitidě u dětí je prověřené již desí... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Budete si dělat zálusk na jistou osobu, která je o dost mladší než vy. I když byste rádi vyzkoušeli, jaké by to s dotyčným bylo, nakonec nejspíše poslechnete hlas rozumu a racionality. Uvědomujete si totiž, že vztah by nikdy neměl velkou perspektivu.

Více