Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Rady, jak vrátit vášeň a sex do dlouholetého vztahu

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

11.10.2018 | Sex a vztahy

S příchodem dětí se ve vztahu změní spousta věcí. Z partnerů se stanou rodiče na plný úvazek, a tak se najednou může stát, že pro všechny ty starosti a péči o miminko nezbývá na nic čas. Dokonce ani na milování!

V některých vztazích jsou období, kdy spolu partneři vůbec nespí, důsledkem například vysokého pracovního nasazení jednoho z nich, stresových situací či komunikačních potíží.

Ačkoli je milostný život nezbytnou a velmi důležitou součástí partnerského soužití, není třeba při absenci sexu lámat nad vztahem hůl!

Jak opět navrátit do vztahu vášeň?

Miláčku, máme problém

Pokud si oba z partnerů nepřipustí, že je ve vztahu něco špatně, žádné řešení na obzoru nebude… Navíc oba musejí chtít onen problém řešit! Žít bez sexu se nejspíš nelíbí nikomu, a tak budete mít startovní pozici ulehčenou. Ale stejně vás nejspíš čeká trošku nepříjemný rozhovor na téma „proč už spolu nespíme a jak to změnit“. Nevyhýbejte se mu!

Kam se vlastně poděl sex?

A když už budete v onom rozhovoru, zkuste se společně zamyslet, co vlastně za vaším vztahem bez sexu stojí. Byl to příchod dětí? Zdravotní problémy? Vytížení v práci? Když najdete příčinu, bude se vám lépe odstraňovat.

Nejde jen o postel

Neustálé napětí doma, hádky, málo času na sebe i druhého, to nezní zrovna jako harmonické a láskyplné prostředí. Přitom touha k milování začíná právě u něho. Zkuste proto změnit atmosféru doma – buďte k sobě laskaví, pozorní…

Začněte jemnými doteky

Že vás to hned nežene do ložnice? I to se samozřejmě stává. Obnovte proto fyzickou intimitu doteky, které nemají sexuální podtext. Přitulte se k sobě u televize, nevinně se mazlete, dopřejte si navzájem masáž… Objevte zase, jak je fyzická blízkost příjemná!

O čem jste vždycky snili

Zkuste přilákat touhu tím, že si s partnerem či partnerkou navzájem promluvíte o svých sexuálních fantaziích. A hlavně si je začněte plnit! Milování je hra, a tak se neostýchejte a hrajte si. Vzrušuje vás představa, že vás svádí neposlušná sestřička nebo přísný policista? Tak jen do toho! Ovšem pamatujte, nikdy v sexu nepřistupujte na hry a praktiky, s nimiž se nemůžete vnitřně ztotožnit.

Důvody k oslavě

Jakmile se vám na partnerském milostném poli začne zase dařit, každý malý úspěch pořádně oslavte! Pěkně společně, abyste dále prohloubili vztah.

Slastí k početí. Orgasmus podporuje plodnost ženy

Kapr s celerem

Kapr s celerem

8 hlasů
1h a 5min 452 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřová kapsa se sýrem a tymiánem

18 hlasů
25min 815kJ 105 Kč

Tymián dodá jídlu vynikající chuť a vůni. Až tento rec...

Salát s těstovinou a houbami

17 hlasů
1h a 10min 718kJ 120 Kč

Těstovinový salát s dušenými houbami, rajčaty a paprik...

Poradny

Mám po rodičovské dovolené podepsat výpověď?

Dobrý den,zaměstnavatel je opravdu povinen Vám držet pracovní místo nejdéle do tří let od narozen... Více

Musím v práci doložit rodný list dítěte?

Dobrý den,neuvádíte, komu máte dokládat rodný list a o jakou smlouvu se jedná, ale předpokládám, ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více