Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

5 druhů sexu, které si muži zas tak neužívají

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

12.01.2017 | Sex a vztahy

Že se muži mohou milovat kdykoli a jakkoli, protože stejně na nic jiného nemyslí? Ale kdepak! Tohle přesvědčení, kterému stále některé z nás podléhají, vůbec neplatí. Navíc jsou určité typy milování, ze kterých nejsou naše mužští protějšci tak nadšení, jak se občas tváří nebo jak si myslíme.

Které druhy sexu či polohy si muži příliš neužívají?

1. Misionářská poloha

Ano, je tradiční a většina párů se jí oddává nejčastěji, ale to je právě ten problém – je totiž synonymem pro rutinu a nudu (i když není třeba si nalhávat, že se v ní neskrývá spousta slasti).  A tak pokud se to s ní přehání, velké nadšení u partnera nečekejte. Kromě toho je při misionáři téměř celá aktivita jen na muži, což po namáhavém dni může působit podobně lákavě jako hodina posilování.

2. V posteli na boku

Poloha, při které leží milenci na boku, přičemž žena je k muži přitisknuta zády, je pro muže docela výzva. Nejenže všechna „práce“ spočívá na nich, ale ještě k tomu je průnik penisu do pochvy téměř nadlidský úkol. Navíc když už se „zadaří“, je samotný průnik poměrně mělký, což může pro muže, kteří mají nějaký komplex ze své „velikosti“, znamenat další ránu pro jejich ego.

3. Na stojáka ve sprše

Tedy ne že by měli muži něco proti milování ve stoje, kdy jim partnerka, nejčastěji opřená o zeď, omotá nohy kolem pasu. Jenže přidejte k tomu kluzký povrch sprchového koutu a vodu, která stéká do očí či nosu a úst, a je jasné, že se naši partneři soustředí na spoustu jiných věcí, než je milování samotné.

4. Milování s jídlem

V tomhle jsou si muži i ženy rovni – tak jako některé z nás příliš nevzrušuje představa, že jsme celé ulepené od šlehačky nebo čokoládového sirupu (o těch umazaných peřinách nemluvě), tak ani spousta mužů nejeví ze sexu zahrnujícího jídlo velké nadšení. Navíc studená šlehačka na mužově pýše nemusí mít právě požadovaný efekt…

5. Anální sex

I když se zdá (tedy minimálně podle pornografického průmyslu), že kdo se nevěnuje análnímu sexu, je naprosto „out“, není tahle praktika zas tak běžná, jak si myslíte. A co víc, ne každý muž po ní touží! Spousta z nich má k análnímu sexu poměrně rezervovaný vztah a některým je nepříjemná už jen jeho samotná představa.

V létě rádi experimentujeme v ložnici. Může za to hlavně ...

Jednoduchý salát pro dva

Jednoduchý salát pro dva

12 hlasů
20min 426 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát z rajčat s balkánským sýrem

8 hlasů
20min 375kJ 85 Kč

Rychle, zdravě a hlavně chutně.

Roštěná s houbami

5 hlasů
2h a 10min 988kJ 166 Kč

Výborná roštěná s houbami a vínem Madeira.

Poradny

Vnučka má dítě s Angličanem, dostane sociální dávky?

Dobrý den,porodné i rodičovský příspěvek patří mezi dávky státní sociální podpory. U těchto dávek... Více

Na jak dlouho mohu dát syna do školky?

Dobrý den,dokud pobíráte rodičovský příspěvek, hradí za Vás zdravotní pojištění stát. Jakmile pob... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Na kolegu v práci se budete moci beze zbytku spolehnout. Uleví se vám, neboť si velmi dobře uvědomujete, že vzájemná důvěra je v pracovním kolektivu takřka nezbytná. Spolupracovníci vás naštěstí přesvědčí o tom, že by vás nikdy v ničem nezklamali.

Více