Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Proč je pro nás sex na veřejnosti tak vzrušující

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

09.08.2018 | Sex a vztahy

Pokud člověk není zrovna úzkostná povaha, která se při sebemenším stresu a strachu rozloží na prvočísla, pak dokáže v sexu na veřejnosti vidět něco velmi vzrušujícího. Odborníci souhlasí s tím, že sex je nejvíc excitující, když je v něm trocha adrenalinu. A ta se dostavuje buď na počátku vztahu, když je vše nové, nebo když člověk nemůže podmínky sexu řídit.

Spojení pro silnější orgasmus

Takovou situací je třeba sex na veřejných místech, s otevřenými dveřmi do pokoje či v prostředí, kde mohou milující se dvojici slyšet jiní lidé v okolí. To vše totiž znemožňuje milencům situaci kontrolovat a ovládat a vytváří prostředí pro nečekané situace a reakce okolí.

Tím se zvyšuje nejen hladina adrenalinu, ale také hladina endorfinů. Ve spojení pak produkují mnohem silnější orgasmus.

A to je také důvod, proč lidé, kteří začnou sexuálně riskovat, většinou nedokážou s něčím takovým skončit. Stanou se totiž na tomto adrenalinově endorfinovém rauši závislými.

Pozor na zákony

„Všichni víme, že mít něco zakázaného nebo dělat něco, co se od nás neočekává, je velmi vzrušující, takže je jedno, jak zábavný a uspokojivý sexuální život člověk má, pokud do něj vnesete trochu rizika a nebezpečí, pak bude ještě o něco rajcovnější. Riziko, že vás někdo nachytá při sexu na veřejném místě většinou zvyšuje touhu, ale co nejvíce lidi vzrušuje na sexu na veřejných místech s rizikem, že vás někdo uvidí, je to, že vás to vyvádí z komfortní zóny,“ tvrdí sexuoložka Ema Gautier v rozhovoru pro deník Metro.

Ačkoli je sex na veřejnosti a venku zvláště v létě lákavý a v kombinaci s intenzivním slunečním zářením, které podporuje produkci pohlavních hormonů a posiluje libido, může být o to svůdnější, je třeba myslet na to, že zákony většiny zemí světa takovému chování nepřejí. A vystavovat se na odiv očím, které o to nestojí, může vést k problémům se zákony. V mnoha zemích dokonce k těžkým trestům. Na to je dobré myslet především v zemích Asie.

Proč ženy lžou o svých milencích na jednu noc

Kuskus s mrkví

Kuskus s mrkví

8 hlasů
30min 609 kJ 45 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z kedlubny a jablek

7 hlasů
25min 484kJ 55 Kč

Rychlý salát z kedlubny přijde v létě k chuti.

Kapustová polévka

18 hlasů
50min 325kJ 85 Kč

Polévka typické vůně a chuti, s kapustou, klobásou a bram...

Poradny

Vnučka má dítě s Angličanem, dostane sociální dávky?

Dobrý den,porodné i rodičovský příspěvek patří mezi dávky státní sociální podpory. U těchto dávek... Více

Na jak dlouho mohu dát syna do školky?

Dobrý den,dokud pobíráte rodičovský příspěvek, hradí za Vás zdravotní pojištění stát. Jakmile pob... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Na kolegu v práci se budete moci beze zbytku spolehnout. Uleví se vám, neboť si velmi dobře uvědomujete, že vzájemná důvěra je v pracovním kolektivu takřka nezbytná. Spolupracovníci vás naštěstí přesvědčí o tom, že by vás nikdy v ničem nezklamali.

Více