Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Proč je pro nás sex na veřejnosti tak vzrušující

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

09.08.2018 | Sex a vztahy

Pokud člověk není zrovna úzkostná povaha, která se při sebemenším stresu a strachu rozloží na prvočísla, pak dokáže v sexu na veřejnosti vidět něco velmi vzrušujícího. Odborníci souhlasí s tím, že sex je nejvíc excitující, když je v něm trocha adrenalinu. A ta se dostavuje buď na počátku vztahu, když je vše nové, nebo když člověk nemůže podmínky sexu řídit.

Spojení pro silnější orgasmus

Takovou situací je třeba sex na veřejných místech, s otevřenými dveřmi do pokoje či v prostředí, kde mohou milující se dvojici slyšet jiní lidé v okolí. To vše totiž znemožňuje milencům situaci kontrolovat a ovládat a vytváří prostředí pro nečekané situace a reakce okolí.

Tím se zvyšuje nejen hladina adrenalinu, ale také hladina endorfinů. Ve spojení pak produkují mnohem silnější orgasmus.

A to je také důvod, proč lidé, kteří začnou sexuálně riskovat, většinou nedokážou s něčím takovým skončit. Stanou se totiž na tomto adrenalinově endorfinovém rauši závislými.

Pozor na zákony

„Všichni víme, že mít něco zakázaného nebo dělat něco, co se od nás neočekává, je velmi vzrušující, takže je jedno, jak zábavný a uspokojivý sexuální život člověk má, pokud do něj vnesete trochu rizika a nebezpečí, pak bude ještě o něco rajcovnější. Riziko, že vás někdo nachytá při sexu na veřejném místě většinou zvyšuje touhu, ale co nejvíce lidi vzrušuje na sexu na veřejných místech s rizikem, že vás někdo uvidí, je to, že vás to vyvádí z komfortní zóny,“ tvrdí sexuoložka Ema Gautier v rozhovoru pro deník Metro.

Ačkoli je sex na veřejnosti a venku zvláště v létě lákavý a v kombinaci s intenzivním slunečním zářením, které podporuje produkci pohlavních hormonů a posiluje libido, může být o to svůdnější, je třeba myslet na to, že zákony většiny zemí světa takovému chování nepřejí. A vystavovat se na odiv očím, které o to nestojí, může vést k problémům se zákony. V mnoha zemích dokonce k těžkým trestům. Na to je dobré myslet především v zemích Asie.

Pečlivky versus nepořádnice. Které si užívají více sexu?

Špagety se zeleninovou směsí

Špagety se zeleninovou směsí

0 hlasů
1h a 10min 368 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Těstoviny s uzeným lososem

14 hlasů
35min 1198kJ 110 Kč

Lahodný těstovinový salát s lososem.

Polévka z kysaného zelí

9 hlasů
1h a 15min 248kJ 75 Kč

Zelná polévka se sójovými kostkami.

Poradny

Kdo platí zdravotní pojištění po konci podpůrčí doby?

Dobrý den, jestliže jste po ukončení dočasné pracovní neschopnosti nastoupila zpět do zaměstnání ... Více

Jaký je postup výpočtu příspěvku na bydlení?

Dobrý den,je možné, že problém je ve výši tzv. normativních nákladů na bydlení. Výše příspěvku na... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Budete si dělat zálusk na jistou osobu, která je o dost mladší než vy. I když byste rádi vyzkoušeli, jaké by to s dotyčným bylo, nakonec nejspíše poslechnete hlas rozumu a racionality. Uvědomujete si totiž, že vztah by nikdy neměl velkou perspektivu.

Více