Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Místo ranní kávy si dopřejte sex. Budete mít lepší den a dostanete se do formy

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

15. 9. 2018 | Sex a vztahy

Ne večer, nýbrž ráno představuje tu nejlepší chvíli na propuknutí citového vzplanutí a sex. Proč? Tělo v průběhu dlouhého spánku doplnilo estrogen a testosteron. Hladina těchto hormonů je tak na nejvyšším vrcholu z celého dne! Co to udělá s vaším libidem?

To, že má sex blahodárné účinky na lidský organismus, bylo několikrát potvrzeno i mezi odborníky. Proto odhoďte zábrany a užijte si! Budete mít rázem lepší den! A jaké další výhody přináší milování s východem slunce?

Odbouráte stres

Vzbudíte se a hned jste ve stresu? Okamžitě ho pošlete pryč! Mazlete se a nedovolte stresovému hormonu nabrat na obrátkách. Projevy milostných citů a doteky zmenšují množství kortizolu v lidském těle. Zamáváte-li s ním již se zvukem budíku, vsaďte se, že následujících 24 hodin bude stát za to!

Získáte hormony štěstí

Magické endorfiny! Uvolňují bolest v těle a zlepšují náladu. Přesně z tohoto důvodu obvykle po „vyvrcholení“ cítíte blaženost a spokojenost. Tak proč si tyhle čarovné pocity nedopřát ihned po probuzení? Ostatně vždy, když vám nezbyde čas na cvičení, dá se tak trochu podvádět. Posilujte pod peřinou a získávejte výhody obojího.

Dostanete se do formy

Není to zrovna náhrada každodenního několikakilometrového běhu, nicméně sex se za cvičení považovat dá! Podle výzkumu Harvardovy lékařské univerzity během pěti minut spálí člověk asi 20 kilojoulů! To se rovná jedné kratší procházce. Tak na co tedy ještě čekáte? Zlepšete kondičku!

Omládnete

Pramen mládí? Někteří odborníci tomu věří! Jelikož se při souloži uvolňují beta endorfiny a především protizánětlivé molekuly, můžete díky nim vypadat mladší! Jeden starší výzkum ukazuje, že lidé, kteří mají pravidelný pohlavní styk alespoň třikrát týdně, vypadají mladistvěji než ti, jež ho provozují méně nebo vůbec!

Víc si užijete

Rozkoš, která trvá? Taky žádný problém. Vyšší hladina testosteronu, tedy mužského pohlavního hormonu, zvyšuje chuť k sexu, ale hlavně výdrž! No a to pořád není všechno. Ranní sex je takový malý „párovač“.

Sblížíte se

Při mazlení se uvolňuje oxytocin! O této chemické látce je známo, že řídí pocity lásky a sounáležitosti. Zkrátka a dobře, sbližuje…

Potíže v ložnici. Které bylinky pomohou s unavenou touhou

Hovězí vývar s jablky

Hovězí vývar s jablky

9 hlasů
1h a 15min 243 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Baklažány se smetanou

9 hlasů
40min 607kJ 65 Kč

Recept na jednoduchý levný zeleninový oběd

Rychlá sýrová polévka

14 hlasů
40min 238kJ 70 Kč

Polévka se dvěma druhy sýra.

Poradny

Mám nárok na nemocenskou po vyčerpání ošetřovného?

Dobrý den,to, že jste se ihned po ošetřování dítěte ocitla v dočasné pracovní neschopnosti, by ne... Více

Dostanu nemocenskou, když jsem po RD nepracovala?

Dobrý den,dle mého názoru byste na nemocenskou mít nárok měla, stejěn jako v případě, kdy byste n... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více