Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Místo ranní kávy si dopřejte sex. Budete mít lepší den a dostanete se do formy

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

15.09.2018 | Sex a vztahy

Ne večer, nýbrž ráno představuje tu nejlepší chvíli na propuknutí citového vzplanutí a sex. Proč? Tělo v průběhu dlouhého spánku doplnilo estrogen a testosteron. Hladina těchto hormonů je tak na nejvyšším vrcholu z celého dne! Co to udělá s vaším libidem?

To, že má sex blahodárné účinky na lidský organismus, bylo několikrát potvrzeno i mezi odborníky. Proto odhoďte zábrany a užijte si! Budete mít rázem lepší den! A jaké další výhody přináší milování s východem slunce?

Odbouráte stres

Vzbudíte se a hned jste ve stresu? Okamžitě ho pošlete pryč! Mazlete se a nedovolte stresovému hormonu nabrat na obrátkách. Projevy milostných citů a doteky zmenšují množství kortizolu v lidském těle. Zamáváte-li s ním již se zvukem budíku, vsaďte se, že následujících 24 hodin bude stát za to!

Získáte hormony štěstí

Magické endorfiny! Uvolňují bolest v těle a zlepšují náladu. Přesně z tohoto důvodu obvykle po „vyvrcholení“ cítíte blaženost a spokojenost. Tak proč si tyhle čarovné pocity nedopřát ihned po probuzení? Ostatně vždy, když vám nezbyde čas na cvičení, dá se tak trochu podvádět. Posilujte pod peřinou a získávejte výhody obojího.

Dostanete se do formy

Není to zrovna náhrada každodenního několikakilometrového běhu, nicméně sex se za cvičení považovat dá! Podle výzkumu Harvardovy lékařské univerzity během pěti minut spálí člověk asi 20 kilojoulů! To se rovná jedné kratší procházce. Tak na co tedy ještě čekáte? Zlepšete kondičku!

Omládnete

Pramen mládí? Někteří odborníci tomu věří! Jelikož se při souloži uvolňují beta endorfiny a především protizánětlivé molekuly, můžete díky nim vypadat mladší! Jeden starší výzkum ukazuje, že lidé, kteří mají pravidelný pohlavní styk alespoň třikrát týdně, vypadají mladistvěji než ti, jež ho provozují méně nebo vůbec!

Víc si užijete

Rozkoš, která trvá? Taky žádný problém. Vyšší hladina testosteronu, tedy mužského pohlavního hormonu, zvyšuje chuť k sexu, ale hlavně výdrž! No a to pořád není všechno. Ranní sex je takový malý „párovač“.

Sblížíte se

Při mazlení se uvolňuje oxytocin! O této chemické látce je známo, že řídí pocity lásky a sounáležitosti. Zkrátka a dobře, sbližuje…

Muži cítí, když žena ovuluje. A díky hormonům jim extrémn...

Hovězí hrudi na pivu

Hovězí hrudi na pivu

10 hlasů
4h a 0min 365 kJ 240 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí prsa s mandlemi

20 hlasů
40min 563kJ 140 Kč

Kuřecí plátky s mandlemi a šafránem.

Podzimní ovocný salát

17 hlasů
20min 706kJ 55 Kč

Salát z nektarinek a švestek.

Poradny

existuje prevence hemoroidů?

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Máte pravdu, že změny na žilním systému mají svoje genetické rizi... Více

Pobírám RP a pracuji na HPP, mám nárok na ošetřovné?

Dobrý den,kdybyste pouze pobírala RP bez toho, abyste pracovala pro Vašeho původního zaměstnavate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dáte průchod zamilovanosti a ukážete partnerovi, že vám na něm opravdu záleží. A věřte, že protějšek váš postoj stoprocentně opětuje. Možná to nedá najevo tak vroucně, jak byste si představovali, nicméně se ujistíte o tom, že vztah má budoucnost.

Více