Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Líbání, svlékání nebo styk. Kolik kalorií spálíte během milování?

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

8. 10. 2018 | Sex a vztahy

Sex je skvělý pro váš vztah, ale i postavu. Jak se díky milostné aktivitě dá zhubnout? Nesmíte partnera nechat, aby převzal aktivní roli! Tu si schovávejte pro sebe – a nebojte se do toho opřít. I při striptýzu se můžete zbavit nechtěných špíčků!

Se svými křivkami válčí kdekdo. Taky patříte mezi ty, kdo už si neví rady? Pak se vám může hodit informace, že potit se dá nejen v posilovně. Víte, kolik kalorií spálíte během sexu? Odpověď závisí na mnoha faktorech. Záleží, kolik energie do něj vložíte, a jak dlouho milostné setkání trvá. Ostatně, tady je přehled.

Pohlavní styk: více než 144 kalorií za 30 minut

Ano, díky sexu můžete snadno vypotit tabulku čokolády. Za půl hodiny intimní aktivity se dá spálit zhruba 144 kalorií i víc. Akorát to má háček. Při misionáři to pochopitelně nebude! Je třeba volit polohy, při kterých jsou kopulační pohyby převážně na vás, to znamená, že například takový „koníček“ je to pravé. Platí, že čím namáhavější pozice, tím lépe. (Lze tak spálit asi 207 kalorií za 30 minut.)

Orální sex: více než 100 kalorií za 30 minut

Každý muž má v oblibě orální milování… Tak spojte příjemné s užitečným a otevřete ústa. Zatímco váš partner si bude užívat pohody, vy se za půl hodinky poctivé práce zbavíte 100 kalorií. Jen najděte pozici, ve které vás nebude bolet za krkem. Nebo střídejte hned několik poloh.

Líbání: 90 kalorií za 60 minut

Líbání určitě patří k výborným způsobům, díky kterým projevíte svoji náklonnost, ale málokdo ví, že polibky fungují i jako fitness program. Líbání a doprovodné mazlení se postará o spálení 90 kalorií za hodinu. Opět ale platí, že kdo se fláká, zpláče nad výdělkem. Chce to trochu dravosti a energie!

Svlékání: 170 kalorií za 30 minut

I svlékání věnujte pozornost. Studie ukazují, že při odkládání oblečení se zbavíte více než osmi kalorií. (Vědci dokonce zjistili, že muž, který se snaží odstranit podprsenku ústy, uleví svému tělu až o 80 kalorií.) Podobně to funguje i u striptýzu. (Počítejte se ztrátou 170 kalorií za 30 minut.) Posaďte partnera na židli a nechte ho, aby se na vás díval. Pokud se stydíte, vytvořte přítmí, nebo se schovejte za průsvitné závěsy a rozsviťte lampu. Milenec si užije vaši siluetu.

Ruční práce: 100 kalorií za 60 minut

Jak hubnout rychleji? Používejte ruce a věnujte se opečovávání penisu. Jeho stimulace s pomocí pohybů „nahoru a dolů“ způsobí, že se rozloučíte se stovkou kalorií za hodinku. Pochopitelně, že je vhodné intimní aktivity střídat, aby vás ruka nebolela.

x

Domácí čípky, které zatočí s vaginální mykózou

Kedlubnový salát s jablkem

Kedlubnový salát s jablkem

10 hlasů
20min 693 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát s řepou a pomerančem

26 hlasů
15min 235kJ 71 Kč

Výtečný letní salát, který kombinuje křehký listový sa...

Špenát s fetou

9 hlasů
60min 514kJ 70 Kč

Špenát zapečený se sýrem feta.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více