Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Každý z nás je tak trochu fetišista. Na čem ujíždíte vy?

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

09.10.2018 | Sex a vztahy

Když se řekne fetišismus, téměř každý z nás si pod tímto pojmem představí nějakou těžší sexuální úchylku a jistojistě vás ani nenapadne, že byste se snadno mohli zařadit do kategorie lidí, kteří fetišisty jsou. Jaké jsou naše nejčastější úchylky a co všechno se za fetiš považuje?

Přitažlivost

Už jen tak obyčejná věc jako fakt, že vás přitahuje opačné či stejného pohlaví, se do jisté míry dá považovat za fetiš. Jednostranná fascinace sexuálním objektem z vás v podstatě činí stejného fetišistu, jakým je snad každý z nás.

Oblečení

Co se týče oblečení, nemusí jít nutně o použité ponožky či spodní prádlo, které někteří fetišisti vyhledávají. I takové obyčejné očichávání partnerova trika nebo svetru je v podstatě řazeno do stejné kategorie. Pokud často blaženě nasáváte vůni parfému z límečků vašeho partnera nebo partnerky, jde také o fetiš.

Zahrajeme si na doktora?

Snad každý z nás někdy v životě vyzkoušel v rámci sexuálních aktivit nějaký kostým či rekvizitu, ať už jde o svůdné prádélko, kostým sestřičky nebo pouta. Pokud se vám to líbilo a hra na lékaře, lolitky či zločince, které je nutné potrestat je vaším denním chlebem, jste prostě takoví malí devianti.

Vlasy

I posedlost obyčejnými vlasy se řadí mezi fetiše. Pokud se rádi přehrabujete v partnerově či partnerčině kštici, čicháte k nim a rozplýváte se nad jejich vůní, vítejte v klubu fetišistů.

Sexuální fetiš

Co se týče fetišismu, má největší zastoupení právě v oblasti sexuality. Počínaje oblibou ve sledování pornografie, praktikování análního nebo skupinového sexu, přes využívání erotických pomůcek až po samotné očichávání nohou či voyeurismus.

Když nemáš dost

Formy fetišismu mohou být opravdu pestré. Najdou se i tací, kteří mají úchylky natolik roztodivné, že třeba souloží se stromy, které je neuvěřitelně přitahují. Jiní zase olizují kliky od dveří nebo je uspokojuje pohled na osoby po amputaci různých částí těla. Mezi nejodpornější fetiš (alespoň podle nás) by se jistě mohlo zařadit uspokojení z cizích zvratků na vlastním těle nebo olupování kůže. Ale to už jsou, díky Bohu, nepříliš rozšířené případy.

Sportující muži vydrží dvakrát delší milování

Polévka s klobásou

Polévka s klobásou

14 hlasů
40min 369 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Koprové brambory

9 hlasů
1h a 5min 440kJ 75 Kč

Recept na jednu z možností, jak připravit zapečené bra...

Zapečené kotlety

14 hlasů
2h a 0min 575kJ 165 Kč

Nejlepší jsou druhý den! Takže pokud máte čas a vydrží...

Poradny

Když dám výpověď, bude mi krácen rodičovský příspěvek?

Dobrý den, Jano,při pobírání rodičovského příspěvku můžete pracovat bez omezení, pokud během prác... Více

Dostanu během výpovědi volno na hledání práce?

Dobrý den, zaměstnavatel je povinen Vám během výpovědní doby poskytnout volno na hledání nového z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden si budete připadat přitažliví a docenění. Ovšem pozor, vaše zdání nemusí být založeno na pravdě. Spíše je dáno vaší spokojeností se sebou samými. Proto se nezapomeňte rozhlížet kolem sebe. Myslete i na druhé, ...

Více