Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Každý z nás je tak trochu fetišista. Na čem ujíždíte vy?

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

09.10.2018 | Sex a vztahy

Když se řekne fetišismus, téměř každý z nás si pod tímto pojmem představí nějakou těžší sexuální úchylku a jistojistě vás ani nenapadne, že byste se snadno mohli zařadit do kategorie lidí, kteří fetišisty jsou. Jaké jsou naše nejčastější úchylky a co všechno se za fetiš považuje?

Přitažlivost

Už jen tak obyčejná věc jako fakt, že vás přitahuje opačné či stejného pohlaví, se do jisté míry dá považovat za fetiš. Jednostranná fascinace sexuálním objektem z vás v podstatě činí stejného fetišistu, jakým je snad každý z nás.

Oblečení

Co se týče oblečení, nemusí jít nutně o použité ponožky či spodní prádlo, které někteří fetišisti vyhledávají. I takové obyčejné očichávání partnerova trika nebo svetru je v podstatě řazeno do stejné kategorie. Pokud často blaženě nasáváte vůni parfému z límečků vašeho partnera nebo partnerky, jde také o fetiš.

Zahrajeme si na doktora?

Snad každý z nás někdy v životě vyzkoušel v rámci sexuálních aktivit nějaký kostým či rekvizitu, ať už jde o svůdné prádélko, kostým sestřičky nebo pouta. Pokud se vám to líbilo a hra na lékaře, lolitky či zločince, které je nutné potrestat je vaším denním chlebem, jste prostě takoví malí devianti.

Vlasy

I posedlost obyčejnými vlasy se řadí mezi fetiše. Pokud se rádi přehrabujete v partnerově či partnerčině kštici, čicháte k nim a rozplýváte se nad jejich vůní, vítejte v klubu fetišistů.

Sexuální fetiš

Co se týče fetišismu, má největší zastoupení právě v oblasti sexuality. Počínaje oblibou ve sledování pornografie, praktikování análního nebo skupinového sexu, přes využívání erotických pomůcek až po samotné očichávání nohou či voyeurismus.

Když nemáš dost

Formy fetišismu mohou být opravdu pestré. Najdou se i tací, kteří mají úchylky natolik roztodivné, že třeba souloží se stromy, které je neuvěřitelně přitahují. Jiní zase olizují kliky od dveří nebo je uspokojuje pohled na osoby po amputaci různých částí těla. Mezi nejodpornější fetiš (alespoň podle nás) by se jistě mohlo zařadit uspokojení z cizích zvratků na vlastním těle nebo olupování kůže. Ale to už jsou, díky Bohu, nepříliš rozšířené případy.

Sperma podle vědců omlazuje pleť a chrání před rakovinou

Zimní pomerančový salát

Zimní pomerančový salát

10 hlasů
20min 496 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Polévka s mandlemi

19 hlasů
25min 1111kJ 65 Kč

Smetanová polévka s mandlemi.

Hovězí svíčková na špejli

10 hlasů
35min 642kJ 290 Kč

grilované špízy z hovězí svíčkové

Poradny

Dostanu podporu při výpovědi ze zdravotních důvodů?

Dobrý den, to, zda budete mít nárok na podporu v nezaměstanosti, bude záležet na tom, zda splníte... Více

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více