Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Každý z nás je tak trochu fetišista. Na čem ujíždíte vy?

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

9. 10. 2018 | Sex a vztahy

Když se řekne fetišismus, téměř každý z nás si pod tímto pojmem představí nějakou těžší sexuální úchylku a jistojistě vás ani nenapadne, že byste se snadno mohli zařadit do kategorie lidí, kteří fetišisty jsou. Jaké jsou naše nejčastější úchylky a co všechno se za fetiš považuje?

Přitažlivost

Už jen tak obyčejná věc jako fakt, že vás přitahuje opačné či stejného pohlaví, se do jisté míry dá považovat za fetiš. Jednostranná fascinace sexuálním objektem z vás v podstatě činí stejného fetišistu, jakým je snad každý z nás.

Oblečení

Co se týče oblečení, nemusí jít nutně o použité ponožky či spodní prádlo, které někteří fetišisti vyhledávají. I takové obyčejné očichávání partnerova trika nebo svetru je v podstatě řazeno do stejné kategorie. Pokud často blaženě nasáváte vůni parfému z límečků vašeho partnera nebo partnerky, jde také o fetiš.

Zahrajeme si na doktora?

Snad každý z nás někdy v životě vyzkoušel v rámci sexuálních aktivit nějaký kostým či rekvizitu, ať už jde o svůdné prádélko, kostým sestřičky nebo pouta. Pokud se vám to líbilo a hra na lékaře, lolitky či zločince, které je nutné potrestat je vaším denním chlebem, jste prostě takoví malí devianti.

Vlasy

I posedlost obyčejnými vlasy se řadí mezi fetiše. Pokud se rádi přehrabujete v partnerově či partnerčině kštici, čicháte k nim a rozplýváte se nad jejich vůní, vítejte v klubu fetišistů.

Sexuální fetiš

Co se týče fetišismu, má největší zastoupení právě v oblasti sexuality. Počínaje oblibou ve sledování pornografie, praktikování análního nebo skupinového sexu, přes využívání erotických pomůcek až po samotné očichávání nohou či voyeurismus.

Když nemáš dost

Formy fetišismu mohou být opravdu pestré. Najdou se i tací, kteří mají úchylky natolik roztodivné, že třeba souloží se stromy, které je neuvěřitelně přitahují. Jiní zase olizují kliky od dveří nebo je uspokojuje pohled na osoby po amputaci různých částí těla. Mezi nejodpornější fetiš (alespoň podle nás) by se jistě mohlo zařadit uspokojení z cizích zvratků na vlastním těle nebo olupování kůže. Ale to už jsou, díky Bohu, nepříliš rozšířené případy.

x

Domácí čípky, které zatočí s vaginální mykózou

Pstruh pečený s cuketou

Pstruh pečený s cuketou

10 hlasů
55min 338 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát s vejci

11 hlasů
25min 345kJ 45 Kč

Recept na salát s vejci a rajčaty.

Dušené vepřové nudličky

0 hlasů
1h a 15min 373kJ 120 Kč

Vepřové nudličky s anglickou slaninou.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více