Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nejvýstřednějšími milenci jsou ti ve znameních Štíra, Lva a Blíženců

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

10. 2. 2019 | Sex a vztahy

Planetární postavení podle astrologů ovlivňuje při našem narození zásadní vlastnosti osobnosti, které se promítají do všech aspektů života. Mimo jiné také vztahů a sexuality. Tu přitom ovlivňuje nejen samotné postavení Slunce, ale také Venuše a Marsu. A pokud v nich člověk má znamení Štíra, Lva či Blížence, rozhodně není milencem nudným a povrchním, který se uspokojí rychlovkou.

Podle britské astroložky Kerry Kingové jsou nejvýstřednějšími a také nejnáročnějšími milenci Štíři. Jakmile má člověk toto znamení ve Slunci, Venuši, Marsu či Luně, pak je to člověk velmi citlivý jdoucí do hloubky. A to platí zejména o sexualitě.

Nenasytný Štír

Štíři mají nenasytné libido, jinými slovy sex chtějí pořád a myslí na něj celý den. Nebojí se experimentů, objevování, ale nespokojí se s povrchním sexem, chtějí jít do hloubky. I u náhodných milenců očekávají zapojení emoční stránky.

Štíři jsou intenzivní, mocní a sebevědomí lidé. Jsou posedlí dominancí a submisivitou, nebojí se posunovat fyzické a emoční hranice, chtějí vždy jít do hloubky. Nespokojí se rozhodně s rychlovkou, protože sex je vyjádřením toho, co cítí, myslí si a potřebují,“ tvrdí Kerry v rozhovoru pro deník The Sun.

Intenzivní Lev

Lvi jsou dalším znamením intenzivního milence. I ve vztazích je pro ně sex na prvním místě. A rádi se předvádějí, ukazují milencům, co dovedou, rádi za to také sklízejí pochvalu. Chtějí být nejlepšími milenci. Občas ale kladou větší důraz na okázalost svého výkonu než na jeho kvalitu.

Lvi rádi předvádějí výkon, ukazují se, strhávají pozornost. Chtějí být nejlepší… Sex není pro Lvy součástí života, sex je pro ně život. Žijí jim a dýchají, posuzují jím život, rozhodují se podle něj, je to pro ně hlavní motiv,“ tvrdí Kerry.

Hravý Blíženec

Konečně třetím z výstředních a sexuálních znamení jsou Blíženci. Milují hru, a tudíž neodmítnou převleky, předehry a experimentování. Jsou velmi učenliví a rádi se nechají vést k nepoznanému.

Blíženci nesnášejí nudu a udělají téměř vše pro to, aby vybočili z rutiny… Rodí se s velkou tvořivostí, milují příběhy a dokážou si vymyslet skutečně hříšné scénáře, aby věci okořenili. Extrémní hry na role, kostýmy, vulgárnosti hraničící s nechutností, nic jim není cizí,“ tvrdí Kerry.

Muži vdechující denně výfukové plyny mají problémy s erekcí

Těstovinový salát

Těstovinový salát

15 hlasů
45min 768 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí prsa se sýrovou omáčkou a žampiony

37 hlasů
30min 575kJ 115 Kč

Kuřecí prsa se sýrovou omáčkou a žampiony je rychlé, j...

Fenyklový salát s grepem

11 hlasů
25min 1261kJ 85 Kč

Opomíjený fenykl s červeným grepem.

Poradny

Z jakého účtu mi přijde nemocenská?

Dobrý den,od 4. do 14. dne nemoci Vám vyplácí náhradu mzdy zaměstnavatel, od 15. dne nemoci Vám n... Více

Může být nevyčerpaný RP vyplacený jednorázově?

Dobrý den,v současné době je situace taková, že jednorázové doplacení nevyčerpané částky rodičovs... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více