Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nejvýstřednějšími milenci jsou ti ve znameních Štíra, Lva a Blíženců

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

10. 2. 2019 | Sex a vztahy

Planetární postavení podle astrologů ovlivňuje při našem narození zásadní vlastnosti osobnosti, které se promítají do všech aspektů života. Mimo jiné také vztahů a sexuality. Tu přitom ovlivňuje nejen samotné postavení Slunce, ale také Venuše a Marsu. A pokud v nich člověk má znamení Štíra, Lva či Blížence, rozhodně není milencem nudným a povrchním, který se uspokojí rychlovkou.

Podle britské astroložky Kerry Kingové jsou nejvýstřednějšími a také nejnáročnějšími milenci Štíři. Jakmile má člověk toto znamení ve Slunci, Venuši, Marsu či Luně, pak je to člověk velmi citlivý jdoucí do hloubky. A to platí zejména o sexualitě.

Nenasytný Štír

Štíři mají nenasytné libido, jinými slovy sex chtějí pořád a myslí na něj celý den. Nebojí se experimentů, objevování, ale nespokojí se s povrchním sexem, chtějí jít do hloubky. I u náhodných milenců očekávají zapojení emoční stránky.

Štíři jsou intenzivní, mocní a sebevědomí lidé. Jsou posedlí dominancí a submisivitou, nebojí se posunovat fyzické a emoční hranice, chtějí vždy jít do hloubky. Nespokojí se rozhodně s rychlovkou, protože sex je vyjádřením toho, co cítí, myslí si a potřebují,“ tvrdí Kerry v rozhovoru pro deník The Sun.

Intenzivní Lev

Lvi jsou dalším znamením intenzivního milence. I ve vztazích je pro ně sex na prvním místě. A rádi se předvádějí, ukazují milencům, co dovedou, rádi za to také sklízejí pochvalu. Chtějí být nejlepšími milenci. Občas ale kladou větší důraz na okázalost svého výkonu než na jeho kvalitu.

Lvi rádi předvádějí výkon, ukazují se, strhávají pozornost. Chtějí být nejlepší… Sex není pro Lvy součástí života, sex je pro ně život. Žijí jim a dýchají, posuzují jím život, rozhodují se podle něj, je to pro ně hlavní motiv,“ tvrdí Kerry.

Hravý Blíženec

Konečně třetím z výstředních a sexuálních znamení jsou Blíženci. Milují hru, a tudíž neodmítnou převleky, předehry a experimentování. Jsou velmi učenliví a rádi se nechají vést k nepoznanému.

Blíženci nesnášejí nudu a udělají téměř vše pro to, aby vybočili z rutiny… Rodí se s velkou tvořivostí, milují příběhy a dokážou si vymyslet skutečně hříšné scénáře, aby věci okořenili. Extrémní hry na role, kostýmy, vulgárnosti hraničící s nechutností, nic jim není cizí,“ tvrdí Kerry.

Jak může masturbace ovlivnit váš cvičební plán

Pečená krůtí stehna

Pečená krůtí stehna

0 hlasů
3h a 0min 253 kJ 210 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Candát s olivami

8 hlasů
45min 543kJ 150 Kč

Dušený candát s olivami.

Zelná polévka s mrkví

11 hlasů
50min 311kJ 80 Kč

Polévka z bílého zelí a mrkve.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více