Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Marihuana zlepšuje milostný prožitek. Ženám pomůže i k orgasmu

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

25. 3. 2019 | Sex a vztahy

Průzkumy mezi uživateli marihuany dokazují, že lidé užívající tuto drogu se věnují sexu častěji a také ho hodnotí jako uspokojivější. Existuje však málo studií, které se zabývají přímými účinky na sexuální funkce. Jednou z nich je výzkum doktorky Becky K. Lynnové, která prokázala, že u žen užití drogy souvisí s lepšími sexuálními funkcemi a také větší pravděpodobností dosažení orgasmu.

Studii publikoval odborný časopis Sexual Medicine a Lynn v ní tvrdí, že je marihuana účinným afrodiziakem pro ženy. Nejenže zlepšuje požitek ze sexu u žen, které mají bolesti při souloži, ale také zvyšuje šanci na dosažení orgasmu a zlepšuje libido.

„Pozorovala jsem zlepšení u žen s chronickými bolestmi, které trpěly bolestmi při sexu, u žen s potížemi s dosažením orgasmu či neschopností dosáhnout orgasmu a u žen, které užívaly marihuanu k posílení libida, které bylo výrazně slabší než partnerovo,“ tvrdí doktorka Lynn.

Její výzkum se zabýval přímými účinky po požití drogy, ale nesledoval dlouhodobé působení na sexuální funkce a uspokojení. Jiné výzkumy naznačují, že ženy užívající pravidelně drogu mají uspokojivější orgasmy a dosahují ho dvakrát častěji než ty, které drogu neužívají vůbec.

Jde to i jinak...

Že zrovna nejste nadšené z představy, že byste si musela dávat před milováním konopí, abyste dosáhla orgasmu? Naštěstí existují i jiné způsoby. Ačkoli neexistuje jednotná metoda, která by spolehlivě přivedla k vyvrcholení každou ženu, ale určité postupy tuto šanci zvyšují. Jedním z nich je koupel či sprcha před milováním.

Podle Hildy Hitcherson, autorky knihy o ženském orgasmu Pleasure, totiž právě sprcha či koupel podporují prokrvení genitálií. U mnoha žen je právě nedostatečné prokrvení pánevního dna důvodem, proč se neaktivují dostatečně nervy a orgasmus se nedostaví.

Zvýšený průtok krve genitáliemi je nezbytný nejen pro erekci mužů, ale přivádí živiny a kyslík také do tkání ženského pohlaví, zvyšuje schopnost vzrušit se a zvlhnout a také citlivost a šanci na vyvrcholení.

Pokud má žena čas, měla by si podle Hitcherson dopřát smyslnou lázeň. Ale pokud spěchá, i několikaminutová masáž vnějších genitálií teplou vodou je účinná.

Jak lépe pečovat o tělo během svých dnů

Brokolicový salát

Brokolicový salát

10 hlasů
25min 403 kJ 45 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Brokolice se sýrovou omáčkou

15 hlasů
35min 275kJ 65 Kč

Jednoduchý recept na přípravu brokolice se sýrovou omá...

Zapečené ravioli

14 hlasů
35min 1415kJ 105 Kč

Zapečené plněné ravioli z italské kuchyně.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více