Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Marihuana zlepšuje milostný prožitek. Ženám pomůže i k orgasmu

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

25.03.2019 | Sex a vztahy

Průzkumy mezi uživateli marihuany dokazují, že lidé užívající tuto drogu se věnují sexu častěji a také ho hodnotí jako uspokojivější. Existuje však málo studií, které se zabývají přímými účinky na sexuální funkce. Jednou z nich je výzkum doktorky Becky K. Lynnové, která prokázala, že u žen užití drogy souvisí s lepšími sexuálními funkcemi a také větší pravděpodobností dosažení orgasmu.

Studii publikoval odborný časopis Sexual Medicine a Lynn v ní tvrdí, že je marihuana účinným afrodiziakem pro ženy. Nejenže zlepšuje požitek ze sexu u žen, které mají bolesti při souloži, ale také zvyšuje šanci na dosažení orgasmu a zlepšuje libido.

„Pozorovala jsem zlepšení u žen s chronickými bolestmi, které trpěly bolestmi při sexu, u žen s potížemi s dosažením orgasmu či neschopností dosáhnout orgasmu a u žen, které užívaly marihuanu k posílení libida, které bylo výrazně slabší než partnerovo,“ tvrdí doktorka Lynn.

Její výzkum se zabýval přímými účinky po požití drogy, ale nesledoval dlouhodobé působení na sexuální funkce a uspokojení. Jiné výzkumy naznačují, že ženy užívající pravidelně drogu mají uspokojivější orgasmy a dosahují ho dvakrát častěji než ty, které drogu neužívají vůbec.

Jde to i jinak...

Že zrovna nejste nadšené z představy, že byste si musela dávat před milováním konopí, abyste dosáhla orgasmu? Naštěstí existují i jiné způsoby. Ačkoli neexistuje jednotná metoda, která by spolehlivě přivedla k vyvrcholení každou ženu, ale určité postupy tuto šanci zvyšují. Jedním z nich je koupel či sprcha před milováním.

Podle Hildy Hitcherson, autorky knihy o ženském orgasmu Pleasure, totiž právě sprcha či koupel podporují prokrvení genitálií. U mnoha žen je právě nedostatečné prokrvení pánevního dna důvodem, proč se neaktivují dostatečně nervy a orgasmus se nedostaví.

Zvýšený průtok krve genitáliemi je nezbytný nejen pro erekci mužů, ale přivádí živiny a kyslík také do tkání ženského pohlaví, zvyšuje schopnost vzrušit se a zvlhnout a také citlivost a šanci na vyvrcholení.

Pokud má žena čas, měla by si podle Hitcherson dopřát smyslnou lázeň. Ale pokud spěchá, i několikaminutová masáž vnějších genitálií teplou vodou je účinná.

Věty, které nám prolétnou hlavou, když jsme „nahoře“

Salát s těstovinou a houbami

Salát s těstovinou a houbami

17 hlasů
1h a 10min 718 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Dušená kuřecí stehna

5 hlasů
1h a 35min 395kJ 155 Kč

Kuřecí stehna dušená s olivami.

Sleďový salát

6 hlasů
25min 485kJ 50 Kč

Sleďový salát s brusinkami.

Poradny

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Mám při práci na DPČ nárok na náhradu mzdy?

Dobrý den,odpověď na Váš dotaz záleží na tom, zda dohoda o pracovní činnosti (DPČ) byla ukončena ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více