Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Marihuana zlepšuje milostný prožitek. Ženám pomůže i k orgasmu

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

25.03.2019 | Sex a vztahy

Průzkumy mezi uživateli marihuany dokazují, že lidé užívající tuto drogu se věnují sexu častěji a také ho hodnotí jako uspokojivější. Existuje však málo studií, které se zabývají přímými účinky na sexuální funkce. Jednou z nich je výzkum doktorky Becky K. Lynnové, která prokázala, že u žen užití drogy souvisí s lepšími sexuálními funkcemi a také větší pravděpodobností dosažení orgasmu.

Studii publikoval odborný časopis Sexual Medicine a Lynn v ní tvrdí, že je marihuana účinným afrodiziakem pro ženy. Nejenže zlepšuje požitek ze sexu u žen, které mají bolesti při souloži, ale také zvyšuje šanci na dosažení orgasmu a zlepšuje libido.

„Pozorovala jsem zlepšení u žen s chronickými bolestmi, které trpěly bolestmi při sexu, u žen s potížemi s dosažením orgasmu či neschopností dosáhnout orgasmu a u žen, které užívaly marihuanu k posílení libida, které bylo výrazně slabší než partnerovo,“ tvrdí doktorka Lynn.

Její výzkum se zabýval přímými účinky po požití drogy, ale nesledoval dlouhodobé působení na sexuální funkce a uspokojení. Jiné výzkumy naznačují, že ženy užívající pravidelně drogu mají uspokojivější orgasmy a dosahují ho dvakrát častěji než ty, které drogu neužívají vůbec.

Jde to i jinak...

Že zrovna nejste nadšené z představy, že byste si musela dávat před milováním konopí, abyste dosáhla orgasmu? Naštěstí existují i jiné způsoby. Ačkoli neexistuje jednotná metoda, která by spolehlivě přivedla k vyvrcholení každou ženu, ale určité postupy tuto šanci zvyšují. Jedním z nich je koupel či sprcha před milováním.

Podle Hildy Hitcherson, autorky knihy o ženském orgasmu Pleasure, totiž právě sprcha či koupel podporují prokrvení genitálií. U mnoha žen je právě nedostatečné prokrvení pánevního dna důvodem, proč se neaktivují dostatečně nervy a orgasmus se nedostaví.

Zvýšený průtok krve genitáliemi je nezbytný nejen pro erekci mužů, ale přivádí živiny a kyslík také do tkání ženského pohlaví, zvyšuje schopnost vzrušit se a zvlhnout a také citlivost a šanci na vyvrcholení.

Pokud má žena čas, měla by si podle Hitcherson dopřát smyslnou lázeň. Ale pokud spěchá, i několikaminutová masáž vnějších genitálií teplou vodou je účinná.

Sperma podle vědců omlazuje pleť a chrání před rakovinou

Losos z alobalu

Losos z alobalu

9 hlasů
55min 1103 kJ 231 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí na pivu

9 hlasů
1h a 35min 568kJ 168 Kč

Recept na přípravu hovězího masa naloženého v pivní ma...

Hovězí kostky s bramborovou kaší

0 hlasů
2h a 25min 334kJ 160 Kč

Pomalou přípravou získáte měkoučké maso a skvělou omáčku.

Poradny

hrazení laserové operace křečových žil

Dobrý den, děkuji za dotaz. Úplně optimální by bylo tento dotaz směrovat na pobočku VZP v místě V... Více

První příznaky boreliozy a klíšťové encefalitidy

Dobrý den, tak jednoduché to bohužel není. Testy se provádí až při nástupu prvních příznaků. Po p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více