Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Ideální penis podle žen: Pánové, má přesně tyhle míry!

Miluje přírodu, psy a občas si s nepořádným manželem dopřeje dobré červené víno. Jejím největším snem je vychovat ze svých dvojčat slušné kluky.

Zobrazit další články autorky

14.04.2014 | Sex a vztahy

Americký deník Huffington Post vytvořil tabulku, z níž je možné ihned vyčíst, jak moc se penis muže svými rozměry blíží ideálu žen. Na velikosti pyje záleží především mužům samotným, poměřují se pyjem se soky a majitelé většího přirození se v mužské společnosti – zvláště v pánských sprchách – těší většímu uznání od kolegů. Tabulka bostonského listu je však podložena na tisících výpovědí žen, které uváděly, jaké rozměry má podle nich ideální penis.

Tvar a velikost lidského penisu je variabilní stejně jako tvar a velikost postavy či obličeje. Proto jsou na světě muži s pyji krátkými a dlouhými, tlustými a tenkými a existují miliony různých kombinací od nejmenších po monstrózní.

Grafika publikovaná v deníku Huffington Post přitom vytváří středovou množinu ideálních rozměrů, kolem ní je pak zóna velmi uspokojujících (ale ne ideálních) rozměrů, kolem ní zóna uspokojivých pyjů, dále zóna příjemných pyjů a zbytek grafu mezi osami X a Y tvoří neuspokojivé extrémy.

Do zóny A – ideální a nejlepší rozměry – spadají podle autentických výpovědí žen pyje s rozměry (obvod x délka):

16,5 x 18,5 cm,
16,5 x 19 cm,
16,5 x 19,8 cm,
16,5 x 20,3 cm,
16,5 x 21 cm,
16 x 19 cm,
16 x 19,8 cm,
16 x 20,3 cm,
16 x 21 cm.

Na velikosti penisu záleží v mužské společnosti především mužům. Koukání na penis ve sprchách není zdaleka jen výsadou gayů, na pohlavní úd kolegům a kamarádům koukají i heterosexuálové. Ne proto, že by je to vzrušovalo, ale proto, že se chtějí poměřovat. A čím větší pyj, tím více je dotyčný muž vnímán jako maskulinní borec. A je také oblíbenější.

Vědci z University of Brighton zpovídali sportovce a ptali se jich na vztahy ke kolegům. Kdo je nejoblíbenější a nejuznávanější ve skupině, kdo je dominantní a kdo se těší největší úctě. Pak všem těmto mužům tým doktora Christophera Morrisse-Robertse změřil penisy. A světe div se, vyšlo to dokonale. Muži, které druzí považovali za nejoblíbenější, nejschopnější, nejmaskulinnější a s nimiž se chtěli nejvíc kamarádit, měli pohlavní úd největší.

„Muži, kteří mají větší penisy, jsou svými kolegy idolizováni a jsou považováni za mužnější a také schopnější bez ohledu na skutečné schopnosti,“ tvrdí doktor Morriss-Roberts.

Chce po vás partner anální sex, ale obráceně? Nesuďte ho

Fazolová polévka s ořechy

Fazolová polévka s ořechy

12 hlasů
55min 163 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Restovaná játra

19 hlasů
25min 531kJ 110 Kč

Rychlá příprava telecích jater.

Treska na zelenině

8 hlasů
55min 664kJ 99 Kč

Velmi chutná příprava tresky se zeleninou.

Poradny

nejvhodnější doba na očkování proti klíšť. encefalitidě

Dobrý den, očkování proti klíšťové encefalitidě je možné po celý rok. V době, kdy může být již zv... Více

Vakcíny proti klíšťové encefalitidě

Dobrý den, obě u nás dostupné vakcíny mají porovnatelnou a tedy vysokou účinnost i bezpečnost. Ma... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více