Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Ideální penis podle žen: Pánové, má přesně tyhle míry!

Miluje přírodu, psy a občas si s nepořádným manželem dopřeje dobré červené víno. Jejím největším snem je vychovat ze svých dvojčat slušné kluky.

Zobrazit další články autorky

14.04.2014 | Sex a vztahy

Americký deník Huffington Post vytvořil tabulku, z níž je možné ihned vyčíst, jak moc se penis muže svými rozměry blíží ideálu žen. Na velikosti pyje záleží především mužům samotným, poměřují se pyjem se soky a majitelé většího přirození se v mužské společnosti – zvláště v pánských sprchách – těší většímu uznání od kolegů. Tabulka bostonského listu je však podložena na tisících výpovědí žen, které uváděly, jaké rozměry má podle nich ideální penis.

Tvar a velikost lidského penisu je variabilní stejně jako tvar a velikost postavy či obličeje. Proto jsou na světě muži s pyji krátkými a dlouhými, tlustými a tenkými a existují miliony různých kombinací od nejmenších po monstrózní.

Grafika publikovaná v deníku Huffington Post přitom vytváří středovou množinu ideálních rozměrů, kolem ní je pak zóna velmi uspokojujících (ale ne ideálních) rozměrů, kolem ní zóna uspokojivých pyjů, dále zóna příjemných pyjů a zbytek grafu mezi osami X a Y tvoří neuspokojivé extrémy.

Do zóny A – ideální a nejlepší rozměry – spadají podle autentických výpovědí žen pyje s rozměry (obvod x délka):

16,5 x 18,5 cm,
16,5 x 19 cm,
16,5 x 19,8 cm,
16,5 x 20,3 cm,
16,5 x 21 cm,
16 x 19 cm,
16 x 19,8 cm,
16 x 20,3 cm,
16 x 21 cm.

Na velikosti penisu záleží v mužské společnosti především mužům. Koukání na penis ve sprchách není zdaleka jen výsadou gayů, na pohlavní úd kolegům a kamarádům koukají i heterosexuálové. Ne proto, že by je to vzrušovalo, ale proto, že se chtějí poměřovat. A čím větší pyj, tím více je dotyčný muž vnímán jako maskulinní borec. A je také oblíbenější.

Vědci z University of Brighton zpovídali sportovce a ptali se jich na vztahy ke kolegům. Kdo je nejoblíbenější a nejuznávanější ve skupině, kdo je dominantní a kdo se těší největší úctě. Pak všem těmto mužům tým doktora Christophera Morrisse-Robertse změřil penisy. A světe div se, vyšlo to dokonale. Muži, které druzí považovali za nejoblíbenější, nejschopnější, nejmaskulinnější a s nimiž se chtěli nejvíc kamarádit, měli pohlavní úd největší.

„Muži, kteří mají větší penisy, jsou svými kolegy idolizováni a jsou považováni za mužnější a také schopnější bez ohledu na skutečné schopnosti,“ tvrdí doktor Morriss-Roberts.

Léto bez vaginálních mykóz: Pomohou i esenciální oleje

Kuřecí plátek s červeným pepřem

Kuřecí plátek s červeným pepřem

10 hlasů
1h a 5min 565 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Květák s ředkvičkovým máslem

11 hlasů
35min 291kJ 120 Kč

Rychlovka, kterou zvládne každý. Velmi rychlý recept n...

Kuřecí maso s kukuřicí a fazolemi

6 hlasů
1h a 30min 530kJ 150 Kč

Vydatné jídlo s kuřecím masem, bílými fazolemi a kukuřicí.

Poradny

Pobírám nízký příspěvek na bydlení, co mám dělat?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více