Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Líbání podle znamení. Kdo to s pusou umí a komu se obloukem vyhnout?!

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

30. 1. 2015 | Sex a vztahy

14. únor, tedy svátek všech zamilovaných, se nezadržitelně blíží. Je spojován s dárky, přáníčky, romantickými schůzkami a hlavně polibky. Kdo je jejich vládcem? Jak líbají zrozenci jednotlivých slunečních znamení? Jen někteří to umí rozbalit!

Beran (21. 3.–20. 4.)

O Beranovi se říká, že líbání se nevyhýbá, ale na druhou stranu ho moc nepreferuje. Jeho polibky jsou takové nijaké, rychlé a „málo prožité“. Jako by Beran spěchal za dalšími, důležitějšími cíly a úkoly. Přesvědčíte ho, že se má zastavit a věnovat pozornost vašim ústům?

Býk (21. 4.–21. 5.)

Býk je na polibky trochu opatrný, ale když pozná, že jeho protějšek stojí za to, dá do nich svoji vášeň i upřímnost. Býk se líbá rád, a pokud možno, i často. Baví ho to. Ostatně jako všechno, do čeho se pustí s vervou sobě vlastní.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Blíženec ví, že když chce, líbáním, potažmo svým stylem, ohromí. Je si tak jistý, až si myslí cosi o své vlastní nedotknutelnosti a situaci trochu zlehčuje. Sem tam něco poznamená, mezi polibky se usměje nebo se šibalsky začne soustředit úplně na něco jiného. Taktika to není špatná, ale občas je nutné Blížence trochu usměrnit.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Povaha Raka mu nedovolí, aby polibky jen tak ledabyle přešel. Pokud vroucně miluje, nedokáže si bez nich představit svůj život. Jeho „ústomluva“ je něžná i vášnivá zároveň a dost špatně se jí člověk vzdává.

Lev (23. 7.– 22. 8.)

Požitkářský Lev by si nenechal ujít příležitost, aby před svým milostným partnerem mohl zabodovat. Rád projevuje svoji divokost, a to klidně i kousnutím do rtů. Hlavně když není nuda!

Panna (23. 8.–22. 9. )

Opatrná Panna se často drží při zemi. Líbá se jen, když ví, že dotyčného buď už nikdy neuvidí (nemá co ztratit), nebo ho naopak doopravdy miluje. Pak je něžná a čistá, často v polibcích vidí jediný způsob předehry.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Zrozence ve znamení Vah charakterizuje komplikovanost. Neradi odhalují, co skrývá jejich duše, neradi prostřednictvím polibků prozrazují svoje myšlenky, plány a pocity. A když už se k líbání odhodlají, procítěnost a vroucnost nehledejte. Není tam.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Štír? Ten se toho nebojí! Pokud chce, polibky daruje i krade. Rád zkouší škádlení jazykem a líbání považuje za přirozenou součást intimity. Že jeho protějšek na to moc není? Tak to asi bude problém…

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Střelec je tak trochu experimentátor. Líbá se rád, ale ne s kde kým a ne všude. Jen jeho životní partneři mohou poznat sílu jeho měkkých polštářků. Ale pak to stojí za to! Není to žádný ňouma!

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Optimismus Kozoroha se leckdy promítne i v jeho způsobu líbání. Je pravda, že často podléhá emocím a skrz polibky druhý prohlédne, co se mu honí hlavou, ale na druhou stranu, je-li zamilovaný, není to na škodu. Silná láska, silné ústní spojení.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Vodnář patří mezi ty, kdo chtějí mít všechno pod kontrolou. Když se nedíváte, pootevře oči a sleduje, jak si jeho líbání užíváte. Umí pružně reagovat na situaci, ale obvykle svoji taktiku moc nemění. Když pořádný polibek, tak vlhký!

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Romantika, zamilovanost, okouzlení. Copak tohle se dá sdílet bez polibků? Pro Rybu nepředstavitelné! Miluje, když se může líbat dlouho a často. A v tomto umění nadmíru vyniká.

Vize budoucnosti

A co vy? Jak to máte s polibky? Nezapomínáte na ně? Jistý výzkumník Onur Güntürkün z německé univerzity Ruhr sídlící ve městě Bochum tvrdí, že líbání vymírá. Jak na to přišel?

Pro jeden ze svých experimentů si zaletěl do amerického Chicaga, protože na tamním letišti chtěl sledovat, jak často a jakým způsobem se vítají partneři, kteří se nějaký čas neviděli. Čekal 5 hodin (!), než uviděl dva páry, které si věnovaly polibek na přivítanou! Smutná pravda….

Sex při rozchodu. Proč ho tolik vyhledáváme

Filé na zelenině

Filé na zelenině

11 hlasů
60min 361 kJ 165 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí stehna s omáčkou Tamarind

11 hlasů
1h a 5min 557kJ 135 Kč

Skvělá křupavá pečená kuřecí stehýnka.

Polévka z krůtího masa

2 hlasy
1h a 10min 135kJ 99 Kč

Krémová polévka s krůtím masem a zeleninou.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více