Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Líbání podle znamení. Kdo to s pusou umí a komu se obloukem vyhnout?!

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

30. 1. 2015 | Sex a vztahy

14. únor, tedy svátek všech zamilovaných, se nezadržitelně blíží. Je spojován s dárky, přáníčky, romantickými schůzkami a hlavně polibky. Kdo je jejich vládcem? Jak líbají zrozenci jednotlivých slunečních znamení? Jen někteří to umí rozbalit!

Beran (21. 3.–20. 4.)

O Beranovi se říká, že líbání se nevyhýbá, ale na druhou stranu ho moc nepreferuje. Jeho polibky jsou takové nijaké, rychlé a „málo prožité“. Jako by Beran spěchal za dalšími, důležitějšími cíly a úkoly. Přesvědčíte ho, že se má zastavit a věnovat pozornost vašim ústům?

Býk (21. 4.–21. 5.)

Býk je na polibky trochu opatrný, ale když pozná, že jeho protějšek stojí za to, dá do nich svoji vášeň i upřímnost. Býk se líbá rád, a pokud možno, i často. Baví ho to. Ostatně jako všechno, do čeho se pustí s vervou sobě vlastní.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Blíženec ví, že když chce, líbáním, potažmo svým stylem, ohromí. Je si tak jistý, až si myslí cosi o své vlastní nedotknutelnosti a situaci trochu zlehčuje. Sem tam něco poznamená, mezi polibky se usměje nebo se šibalsky začne soustředit úplně na něco jiného. Taktika to není špatná, ale občas je nutné Blížence trochu usměrnit.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Povaha Raka mu nedovolí, aby polibky jen tak ledabyle přešel. Pokud vroucně miluje, nedokáže si bez nich představit svůj život. Jeho „ústomluva“ je něžná i vášnivá zároveň a dost špatně se jí člověk vzdává.

Lev (23. 7.– 22. 8.)

Požitkářský Lev by si nenechal ujít příležitost, aby před svým milostným partnerem mohl zabodovat. Rád projevuje svoji divokost, a to klidně i kousnutím do rtů. Hlavně když není nuda!

Panna (23. 8.–22. 9. )

Opatrná Panna se často drží při zemi. Líbá se jen, když ví, že dotyčného buď už nikdy neuvidí (nemá co ztratit), nebo ho naopak doopravdy miluje. Pak je něžná a čistá, často v polibcích vidí jediný způsob předehry.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Zrozence ve znamení Vah charakterizuje komplikovanost. Neradi odhalují, co skrývá jejich duše, neradi prostřednictvím polibků prozrazují svoje myšlenky, plány a pocity. A když už se k líbání odhodlají, procítěnost a vroucnost nehledejte. Není tam.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Štír? Ten se toho nebojí! Pokud chce, polibky daruje i krade. Rád zkouší škádlení jazykem a líbání považuje za přirozenou součást intimity. Že jeho protějšek na to moc není? Tak to asi bude problém…

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Střelec je tak trochu experimentátor. Líbá se rád, ale ne s kde kým a ne všude. Jen jeho životní partneři mohou poznat sílu jeho měkkých polštářků. Ale pak to stojí za to! Není to žádný ňouma!

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Optimismus Kozoroha se leckdy promítne i v jeho způsobu líbání. Je pravda, že často podléhá emocím a skrz polibky druhý prohlédne, co se mu honí hlavou, ale na druhou stranu, je-li zamilovaný, není to na škodu. Silná láska, silné ústní spojení.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Vodnář patří mezi ty, kdo chtějí mít všechno pod kontrolou. Když se nedíváte, pootevře oči a sleduje, jak si jeho líbání užíváte. Umí pružně reagovat na situaci, ale obvykle svoji taktiku moc nemění. Když pořádný polibek, tak vlhký!

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Romantika, zamilovanost, okouzlení. Copak tohle se dá sdílet bez polibků? Pro Rybu nepředstavitelné! Miluje, když se může líbat dlouho a často. A v tomto umění nadmíru vyniká.

Vize budoucnosti

A co vy? Jak to máte s polibky? Nezapomínáte na ně? Jistý výzkumník Onur Güntürkün z německé univerzity Ruhr sídlící ve městě Bochum tvrdí, že líbání vymírá. Jak na to přišel?

Pro jeden ze svých experimentů si zaletěl do amerického Chicaga, protože na tamním letišti chtěl sledovat, jak často a jakým způsobem se vítají partneři, kteří se nějaký čas neviděli. Čekal 5 hodin (!), než uviděl dva páry, které si věnovaly polibek na přivítanou! Smutná pravda….

x

Domácí čípky, které zatočí s vaginální mykózou

Brambory s čedarem

Brambory s čedarem

6 hlasů
1h a 30min 678 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát z cibule a fazolek

9 hlasů
35min 434kJ 90 Kč

Recept na cibulový salát s fazolkami.

Houbové lečo

6 hlasů
40min 222kJ 99 Kč

Máte rádi houby? Vyzkoušejte recept na lečo z hub se z...

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více