Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

DEN S TESTOVÁNÍM: Vyzkoušejte s námi vysavače Rowenta a vyhrajte robotický vysavač

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

25.09.2018 | Testování

Hledáme 20 testerek, které s námi otestují vysavače značky Rowenta. Přijďte si se svým partnerem, kamarádkou, kamarádem nebo třeba někým z rodiny vyzkoušet vysavače a kromě testování, skvělého jídla, pití a dárku pro všechny na vás čeká i soutěž o jeden z úžasných testovaných robotických vysavačů! Přihlaste se ještě dnes!

Vysavače značky Rowenta patří k nejkvalitnějším na českém trhu. Ostatně se o tom bude moci přesvědčit 20 z našich testerek a jejich doprovod. Tak pozvěte partnera či partnerku, kamaráda nebo kamarádku či jiného blízkého a přijďte společně na naše Zážitkové testování!

Co budeme společně testovat

Chytré vysavače Rowenta Smart Force Cyclonic a Rowenta Smart Force Cyclonic Animal Care

Zažijte nevídané pohodlí se smart technologiemi pro automatické vysávání se skvělými výsledky a mimořádně účinnou cyklonovou technologií. Vysoce výkonná cyklonová technologie v kombinaci s aktivním motorizovaným turbokartáčem u vysavačů  Rowenta Smart Force Cyclonic RR8021WH a Rowenta Smart Force Cyclonic Animal Care RR8043WH zajišťuje účinný úklid všech typů povrchů, dokonce i koberců.

Technologie Robart kombinující kameru s laserovým paprskem zajišťuje vysoce přesnou navigaci v reálném čase, extrémní pokrytí všech typů povrchu, bezpečný pohyb a šetrné zacházení s nábytkem. K robotickému vysavači se můžete připojit pomocí pokročilé aplikace pro chytrý telefon, která poskytuje vysokou úroveň interakce a kontroly, včetně reportů o činnosti, nastaveném týdenním provozu a informací o údržbě. Úklidové cykly lze naprogramovat pomocí chytrého telefonu a do paměti lze uložit až 7 programů na celý týden.

Vysoce výkonná lithiová baterie v odolném designu zajišťuje dobu chodu až 60 minut a je vybavena technologií chytrého nabíjení s funkcí rychlého nabití, která umožňuje dobít baterii jen tolik, aby se vysavač mohl rychle vrátit k nedokončenému úklidu.

Robotické vysavače Rowenta Smart Force a Robotický vysavač Rowenta Smart Force Extreme

Objevte dokonale bezpracný úklid – nechte snadno použitelné robotické vysavače Rowenta Smart Force RR7145WH a Rowenta Smart Force Extreme RR7126WH, ať všechnu práci udělají za vás. Uživatelsky přívětivé rozhraní nabízí snadný úklid dle vašich potřeb, spolehlivý výkon a absolutně praktické použití. Díky automatickému vysávání již udržování čistoty v domácnosti nebude nepříjemnou povinností. Tato praktická technologie uklidí za vás, a to bez námahy a se skvělými výsledky.

Aktivní motorizovaný kartáč zajišťuje účinnost na každém povrchu, dokonce i na kobercích. Boční kartáč dosáhne do všech rohů a prach přemístí tak, aby jej mohl vysát středový kartáč. S tímto vysavačem lze vysávat také pod nábytkem, takže uklidíte opravdu všude. Čtyři režimy úklidu zajistí kompletní úklid nejrůznějších prostorů, včetně úklidu kolem rohů nebo rozsypaného nepořádku.

Infračervená technologie a senzory proti pádu v kombinaci s vyšší ochranou díky nárazníku zajišťují navigaci kolem stěn a nábytku a brání pádu ze schodů. To vše pro bezproblémový a bezpečný úklid.

Bezdrátový tyčový vysavač Rowenta Dual Force 2v1

Dopřejte si dokonale praktický bezdrátový vysavač Dual Force 2v1 RH6751WO s integrovaným ručním vysavačem pro lehký úklid bez námahy, bez kabelů a bez obtíží všude tam, kde je zapotřebí.

Získejte lepší viditelnost na špatně osvětlených místech a pod nábytkem pro účinný a snadný úklid všech typů podlah, při kterém nevynecháte žádný roh ani škvíru. Sací hubice s motorizovaným kartáčem a LED osvětlením se dodává s lithium-iontovým akumulátorem s dlouhou životností a její lehká konstrukce je zárukou rychlého úklidu bez námahy.

Mimořádně lehká konstrukce s vylepšeným ergonomickým tvarem vnáší do úklidu maximální komfort a promyšlené funkce, jako je vzpřímená poloha pro skladování a rukojeť pro snadný úchop. Velmi lehká konstrukce tohoto kompaktního bezdrátového ručního vysavače s hmotností pouze 2,5 kg umožňuje snadný úklid bez námahy.

Bezsáčkový vysavač Rowenta Cyclonic Silence Force 4A+

Vysavač Rowenta Cyclonic Silence Force RO7691EA je poháněn technologií Air Booster a pokročilou cyklonovou technologií, a nabízí tak nejlepší výkon při vysávání prachu na všech typech podlah ve své třídě.

Inovativní, vysoce účinná 2polohová sací hubice nabízí všestranný výkon a úklid s účinností A na každém povrchu od tvrdých podlah po koberce s nízkým i vysokým vlasem. Systém zámku nabízí robustní konstrukci, která brání náhodnému otevření, a zároveň zajišťuje jednoduché a intuitivní vysypávání zásobníku na prach. Pokročilá cyklonová technologie a vysoce účinné filtry zachytí 99,98 % prachu uvnitř vysavače.

Hlavice POWER AIR s dvoupolohovým systémem dokonale klouže po všech typech podlah – od choulostivých tvrdých podlah po koberce s nízkým i vysokým vlasem, které se mohou se standardním kartáčem vysávat obtížně. Velká rukojeť Ergo Comfort pro snadné přenášení s vylepšeným ergonomickým designem nabízí dokonale jednoduché použití a mimořádný komfort. Praktický a velkorysý objem 2,5 l nabízí delší provoz a vyžaduje méně častější vysypávání.

Všestranný žehlicí a napařovací systém Tefal IXEO

Tefal IXEO QT1020E0 nabízí komfortní a snadné použití díky vestavěnému žehlicímu prknu Smart Vertical Board Žehlicí prkno se třemi vertikálními a nakloněnými polohami, s vylepšenou ergonomikou pro snazší a účinnější použití, s maximálním pohodlím vestavěné konstrukce, díky kterému již nebudete potřebovat samostatné žehlicí prkno.

Technologie páry a vyhřívané žehlicí desky spolu s technologií Turbo Steam Technology o tlaku čerpadla 5 barů, parním rázem 35 g/min. pro vysoce účinné odstraňování záhybů a spolehlivé výsledky. Zcela nový design přináší uživatelský komfort a snadné žehlení žehlicí hlavicí, která váží polovinu hmotnosti tradiční napařovací žehličky.

Díky rychlému 45vteřinovému zahřátí je váš všestranný pomocník připraven vždy, když ho potřebujete, abyste byli během okamžiku dokonale připraveni na odchod. Velký objem odnímatelného zásobníku na vodu o objemu 1 l umožňuje dlouhé napařování a jeho plnění už nemůže být snazší.

Využijte výhody péče o oděvy, kterou můžete bezpečně použít na celý šatník, s možností napařování všech látek včetně těch nejjemnějších, jako je hedvábí. Intenzivní výkon likviduje až 99,9 % choroboplodných zárodků a bakterií, osvěží a odstraní zápach - pro svěží oblečení a dokonalou hygienu.

Otestujte vysavače Rowenta a žehlicí systém Tefal se svým partnerem, kamarádkou nebo třeba sestrou!

Chcete se přesvědčit o skvělých vlastnostech vysavačů Rowenta na vlastní oči? Pak se společně se svým doprovodem přihlaste do našeho Zážitkového testování, které se koná 24. října 2018 od 17 hodin v prostorách Futurama Business park (building A), Sokolovská 651/136a v Praze.

Dorazte společně se svou kamarádkou (maminkou, sestrou, kolegyní, ale třeba i svým partnerem či partnerkou) a vyzkoušejte výše popsané produkty!

Testerky i jejich doprovod od nás jako poděkování za jejich čas získají dárek!

Všechny vybrané testerky a jejich doprovod, jež se Zážitkového testování zúčastní, budou navíc zařazeny do soutěže o robotický vysavač Rowenta.

Testerky získají 40% slevu na testované produkty! Výrobky nelze koupit na místě.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 20 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, kdo by u nich v domácnosti nejčastěji vysává a jak by si představovaly ideální vysavač.
HLASTE SE DO 22. ŘÍJNA 2018.
Vybrané testerky budou pozvány na Zážitkové testování do Futurama Business parku v Praze, kde budou moci vyzkoušet vysavače Rowenta a zapojit se do soutěže o robotický vysavač.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Zatím nebylo hodnoceno

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Katahola

dnes 13:41

Tak já už postupně předávám vysavač dětem. Pomáhají mi doma s úklidem a zatím je to baví, tak snad jim to vydrží. A ideálního pomocníka bych se představovala tak, že by vysával a vytíral v jednom, to by byla velká úspora času.

Janasmutna29

dnes 13:27

Střídáme se se spolubydlící, tak to docela jde. A ideální vysavač... nejlépe žádný, kéž by se nemuselo luxovat vůbec :)

blaza.zahradkova

dnes 13:10

Doma vysávám jen já, nikom to nepůjčuji, upřímně spíš se k tomu nikdo doma moc nehlásí :) Líbil by se mi nějaký bezdrátový výkonný vysavač, tahám se vždycky s vysavačem do patra a ten kabel to je za trest.

erika.hronova

dnes 13:07

S luxováním se doma střídáme, ale už delší dobu pokukujeme po nějakém robotickém pomocníkovi. Musí to být příjemné přijít domů a mít uklizeno :) Akorát by mi zajímalo, jak by se sním skamarádila naše kočka :)

renatkalounova

dnes 13:05

Momentálně jsme doma bez vysavače, takže zatím jen zametám, než koupíme nový. Takže teď bych popravdě ocenila jakýkoliv, přeci jen vysávaní mi přijde efektivnější, než jen zametání.

RMBlanik

12.10.2018

Vysávání je na mě. :D A ideální vysavač, ten který zvládne jednoduše a rychle vše vysát.

Misula2115

11.10.2018

V luxování se střídáme se synem (10), ten vysává většinou přes týden, kdy je potřeba jen šup šup něco uklidit a při velkém úklidu já. Ideální vysavač? Asi takový, který vše doma uklidí, než člověk přijde domů z práce a čeká na Vás u dveří s voňavou kávou : Ale myslím, že by mi to stačilo i bez té kávy, hlavně aby to nebylo "z práce do práce"

tetabertaberta

11.10.2018

Ve vysávání jsme se doma vždycky tak nějak střídali. Ale co jsem po operaci kolene, tak je to všechno na manželovi a musím říct, že to zvládá skvěle. AKorát už by si zasloužil výkonnější stroj na vysávání.

alenkamalicka

11.10.2018

tak u nas je to takove "na koho to zbyde" a vetsinou to zbyva na me, protel se do vysavani moc nehrne. takze idealni vysavac by byl takovy, co vsechno udela za me a bez zbytecnych vzdechu)

romana1974

11.10.2018

Doma se u vysavače střídáme podle toho kdo má více času. Vysávám já, přítel a někdy se zapojí i naše 4 letá dcera. Máme i psa tak je o to co vysát neustále postaráno. Ideální vysavač by byl ten který to vše zvládne bez naší asistence, a my bychom se mohli v klidu věnovat sami sobě.

leuskaa

11.10.2018

S přítelem se střídáme, takže vysáváme oba stejně .Ideální vysavač bych si přestavovala tak, že mi alespoň něco vysaje (momentálně mám doma vysavač který mi sotva vezme chlupy po kočce) a barva by mohla být zlatá

Veravaj

11.10.2018

Ve vysávání se střídáme.Brzy se začneme přetahovat o vysavač i se synem Vysáváme každý druhý den, protože máme 3 kočky. Ideální vysavač pro nás je takový kterým můžeme vysát i chlupy z celého velkého škrabadla . Používáme vysavač na úklid bytu, vysátí chlupů ze škrabadla, úklid auta, ale i vysátí vzduchu z úložných pytlů.

Maggie.s

11.10.2018

U nás vysáváme třeba i dvakrát týdně, máme psa a samozřejmostí jsou chlupy v koberci apod. Vysává partner, jak jsme se domluvili Hodil by se ale robotický vysavač, který by práci dělal za nás i během dne a my přišli už do vsátého a čistého bytu.

voljaro

11.10.2018

Místnosti vysávám nejčastěji já. Schodiště v celém domě pak manžel, protože musí nosit těžký vysavač v ruce. Hodil by se nám tyčový vysavač. Ideální vysavač by byl pro mne robotický, který by se dokázal "přicucnout" k podlaze a uměl by vysát nejen rovné plochy, ale i svislé, např. na schodišti.

tynusa

10.10.2018

Doma vysávám převážně vždy já. Ideální vysavač bych si představovala, malý, skladný a tichý, hlavně však účinný na psí chlupy a v ideálním případě robotický, který vysává sám a mně by ušetřil spoustu času. Z důvodu pejska musíme vysávat denně a ne všechny vysavače dostanou účinně chlupy z koberce.

Danik42

10.10.2018

Doma vydáváme všichni a to i dvakrát denně, takže vysavač mam e pořád po ruce a v pohotovosti, nejlépe tyčový je super lehký a skvělý.

Ruzenka020

10.10.2018

Vysávám doma z 95%jen já. Ideální vysavač? Tichý,bezdrátový,schopen vysát psí chlupy... Nejideálšnější by bylo,kdyby byl samostatný😎

master268

10.10.2018

Doma vysávám jen já ideální vysavač si představuji jako tichého, účinného a dobře skladného pomocníka Bydlíme v bytě a máme dvojčata, takže výkonný vysavač je fakt potřeba

TerezaM

10.10.2018

Nejlépe aby byl dobre skladny, bezdrátový a denně použitelný jsem jediná kdo doma vysavač používá takže vím o čem mluvim a vyndavat každý den vysavac je opravdu k zblazneni🤪

Jancimor

10.10.2018

Doma vysávám jen já, přítel ani neví, kde vysavač je :) V domácnosti jinak ale pomáhá. Vzhledem k tomu, že mám doma dvě kočky, ideální vysavač by byl bez sáčků a bezdrátový, aby bylo co nejjednodušší vysávání na denní bázi.

anabel

10.10.2018

Domácnosti vysávání jen já a někdy nejsrarsi dcerka a ideální vysavač bych si prectavit tak který vysaje sám

mirka.prosecka

09.10.2018

Ne řekla bych, že se tak střídáme, možná já luxuju o něco častěji, ale mě to nevadí nemáme zas tak velký byt. Já určitě dávám přednost spíš menším vysavačům, které se dají snadno někam zašoupnout pod postel a nepřekážejí, nic většího by se nám teď domů určitě nevešlo.

tomaskova.petulka

09.10.2018

Nejčastěji vysávám já, to už musí být, když vysaje přítel. Ideální by bylo, kdyby se vysávat vůbec nemuselo, a doma by vždycky uklidil nějaký skřítek za mě :)

monik76

09.10.2018

Vysavani je u nas nekonecny pribeh, takze vytouzeny lux je takovy, ktery by pracoval uplne sam.

vladimira.svit

09.10.2018

Vysněný vysavač je takový, který by rád používal i partner :)

izabel.s

09.10.2018

Střídáme se.

sara.dvorkova

09.10.2018

S vysavacem musím já. Ale ráda bych testovala šikovného pomocnika, ktery mi praci usnadni.

petunka2415

09.10.2018

Někdy pomahají děti, ale stejne to po nich pak musim predělat. Idealní vysavač je pro mě ten, který vydrží útoky děti a neodejte mu po roce motor.

alexa1676

09.10.2018

luxuju ja, ale nejradeji bych to sverila svym chlupacum, protoze, to co z nich opada mi naplni sacek behem par dni.

sofiesofie

09.10.2018

Já bych si ideální vysavač představovala tak, že uklidí, když nejsem doma a když něco spadne na zem, tak to detekuje a vyrazí sám do akce! Do té doby ale asi budu muset vysávát sama

andrea.vran

09.10.2018

O vysávání většinou losujeme. Kdo vyhraje ale potom stejně vytírá. Takže je to prašť jako uhoď.

ladena.la

09.10.2018

Zpravidla to zustane na me. A idealni vysavac by byl ten, ktery by uklizel v noci, potichu a sam :)

Petamach

08.10.2018

U nás doma se poctivě střídáme, vysáváme všichni, i když já se teď kvůli zraněné noze trochu flákám a nechávám to na manželovi a dcerách Jak se tak doma povaluji, zjistila jsem, že potřebujeme robotický vysavač, aby nám s tím úklidem trochu píchnul

Ruverrl

08.10.2018

Doma vysávám sama. U nás je to nekonečný příběh... Jelikož máme kocoura, tak jsou neustále po celém bytě chlupy. Ideální vysavač si představuji tak, že by mě zbavil chlupů nejen na podlaze, ale zvládnul by vysát i sedačku.

marasto

08.10.2018

Doma nejčastěji vysávám já sama. Ráda bych měla robotocký vysavač, který by mě ulehčil práci.

janaro

06.10.2018

Doma u nas nejvice “vysava” 20 mesicni syn se svym malym vysavacem a v tesnem zavesu jsem za nim ja maminka s velkym vysavacem :)) Uvitala bych vysavac,ktery by byl tak tichy,ze bych mohla bez obav vysavat po obede,kdyz maly spinka a po vysati by sel vysavac slozit tam,aby zabiral minimalne mista v komore.

hanysek0401

05.10.2018

U nás se na vysávání podílíme oba dva - já i přítel.Ale ráda mu to skoro vždy přenechám.Já bych uvítala vysavač který je silný na výkon a nejlépe kdyby vysával úplně sám,bavilo by mě ho pozorovat.. Máme domácí zvířátka a malé děti,takže vysavač jede skoro nepřetržitě.Pěkná výhra,která by se nám hodila...

anca459

05.10.2018

Doma vysávám hlavně já, ocenila bych vysavač, který by nebyl moc hlučný a měl velkou sací sílu.

Varenka2

04.10.2018

u nás nejčastěji vysává náš skoro tříleťák. Vysavač snů by se mi měl pokaždý sám zjevit v ruce, když je potřeba :DDD

Milka9

03.10.2018

Vysávám já, protože mě vysávání baví, Jsem prý ale pomalá,tak bych uvítala možnost vidět rychlejšího pomocníka

Hedvikova

02.10.2018

Vysávám já. Nejlepší vysavač by byl ten, který by vysával sám v době, kdy bych nebyla doma

gabulka

02.10.2018

Nejčastěji vysávám já a již se snažím zapojovat i děti, jelikož dělají největší nepořádek. Manžela běžný vysavač nezajímá, je technik, tak si myslím, že by ho tento mohl zaujmout a tak nenápadně na něj skrz tu techniku převést luxování. A na představení vysavačů bych ho samozřejmě vzala s sebou!

ninuska279

01.10.2018

Ve vysávání se s přítelem střídáme. Máme zlatého retrívra, takže musíme luxovat obden. Nemám ráda, když jsou všude psí chlupy. Ideálním vysavačem by pro mě byl bezdrátový. Nesnáším zbytečné kabely, které mě omezují v pohybu. Luxování by tak bylo rychlejší.

filija

01.10.2018

Ve vysávání se střídáme, ale nového pomocníka bychom ocenili. Hlavně, když by nám ušetřil čas, s malým dítětem ho nemáme nazbyt.

Karolinenthal

01.10.2018

Vysavani nijak nemiluju, ale co jineho zbyva...moje kamaradka vzdy nenavidela slova vysavat, u nich se luxovalo...roboticky vysavac by byl pro me ideal, jen ho pozorovat jak si svoji praci pekne dela...a jde mu to od ruky...

Miluš

30.09.2018

U nás vysávám jen já. Ideální vysavač by měl sám vysávat. A ne abych ho nosila, tahala, zvedala apod.

Verdona

29.09.2018

U nás doma se ve vysávání střídáme, protože máme starší a těžký vysavač, se kterým to není vůbec jednoduché Pořád mluvíme o tom, že je čas už pořídit nový, ale vždycky se objeví něco jiného, co je potřeba zrovna víc. Ideální vysavač by měl být lehký a přitom velmi výkonný, neměl by dělat strašný rámus, aby se kočka nemusela pokaždé schovávat pod postelí...

holesovi

29.09.2018

Doma samozřejmě vysávám já, protože to není mužská práce a nejvíce by mi pomohl robotický vysavač, který by třeba uklidil než vyvenčím psy.

crazyslunicko

27.09.2018

Doma vysávám jenom já klasický ručním vysavačem a pak mám ještě jeden malý vysavač do ruky, kterým vysávám schodiště a drobné nedokonalosti v bytě. Líbil by se mi vysavač, který sám vysává, neodmlouvá a uklidí tak, abych po něm nemusela uklízet :)

lucky

26.09.2018

doma vysávám jenom já,docela mne to i baví,ale stejně si někdy přeju vysavač co se o to postará sám

Přihlaste se do
Klubu testerek Bety.cz

Nejčtenější články

Tip na večeři

Bramborový koláč

10 hlasů
1h a 20min 534kJ 70 Kč

Strouhané brambory zapečené s vejci.

Pestrý těstovinový salát

3 hlasy
50min 666kJ 60 Kč

Těstovinový salát se zeleninou.

Poradny

Jak dlouho musí být klíště přisáto, aby došlo k nákaze?

Dobrý den, Děkuji za Váš dotaz. K nákaze virem klíšťové encefalitidy může dojít už za dvě hodiny... Více

Jaká jsou rizika v případě očkování dětí?

Dobrý den, Děkuji za Váš dotaz. Očkování proti klíšťové ecefalitidě u dětí je prověřené již desí... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Budete si dělat zálusk na jistou osobu, která je o dost mladší než vy. I když byste rádi vyzkoušeli, jaké by to s dotyčným bylo, nakonec nejspíše poslechnete hlas rozumu a racionality. Uvědomujete si totiž, že vztah by nikdy neměl velkou perspektivu.

Více