Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

testerka

vlasakova.jarca | testerka

3205 / 3205 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Děkuji za toto testování. Vlhčený toaletní papír Linteo jsem testovala společně s manželem, který do té doby vlhčený papír nepoužíval. Za sebe jsem byla moc spokojená s jemnou strukturou a vlhkostí. A hlavně jsem moc ráda, že jsem přesvědčila i muže, který si papír moc pochvaluje a dál ho používá (dubový). Četla jsem, že je to i zdravé, takže u něj už zůstaneme. Vyhovuje nám i balení - je tak akorát na doma i na cesty. Dáváme 10 hvězdiček.

Zápory

Žádná negativní vlastnost mě nenapadá.

Moje hodnocení

Klady

DermoCollagen mě mile překvapil. Kdysi jsem zkoušela jeden z prvních podobných přípravků, co se tady na trhu objevil, už ani nevím co to bylo za značku a u něj jsem teda neměla pocit, že by nějak pomáhal a navíc úplně strašně chutnal, nakonec jsem ho musela vyhodit, protože jse ho nepozřela. Takže za je obrovské plus že Dermocollagen chutná jako nějaká limonáda nebo pomerančový džus, takže ani člověk neví, že něco takového pije. Zatím tedy pozoruji zleošení u nehtů, měla jsem s nimi vždycky potíže a přijde mi, že jsou pevnější. Také vlasy tolik nepadají. Pleť zatím výraznější změny nezaznamenala, ale na to je asi měsíc krátká doba.

Zápory

Musím zmínit cenu, i když je mi jasné že za kvalitu se prostě platí.

Moje hodnocení

Klady

Užívala jsem krémy celý měsíc a jsem naprosto nadšená! Krásně pleť vyhlazují a už po pár dnech je obličej vypnutý s méně vráskami. Za sebe mohu ostatním ženám jen doporučit oba liftingové krémy Novage Ultimate Lift!

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Miluji sladké. Nejvíc si moje srdce získaly karamelové bonbóny v čokoládě a měkké smetanové karamelky. Ty by měly být k dispozici v bezedných sáčcích :) Třetí v pořádí oblíbenosti jsou Werther’s Original Cream Candies, pamatuji si, že když jsme byli v zahraničí, tohle byl dárek pro děti bez kterého jsme se nikdy nemohli vrátit! Od té doby se paleta karamelových bonbónů Werther’s několikanásobně rozrostla. Za sebe můžu jen a jen doporučit!

Zápory

Mnou hodnocené produkty

Moje hodnocení

Klady

Syncare kosmetiku mi koupila snacha a jsem z ní nadšená. Už nejsem úplně nejmladší ročník, ale komu by neudělala radost taková věc! Mám od nich i šampon a je skvělý. Navíc je to česká firma. Určitě se vyplatí ji používat!

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Smac Ultra jsem kromě domácích kuchyňských spotřebičů použila i na starý zahradní plastový nábytek, který už nebyl zrovna v kondici, a tím si mě Smac získal. Zmizelo nepříjemné lepkání a i barva zase prokoukla. Jen, tak jako už některé testerky přede mnou, bych určitě doporučila při používání nosit rukavice – odmastí totiž i pokožku.

Zápory

Nemám žádné výhrady.

Moje hodnocení

Klady

Koupila jsem se sprchový gel Borotalco Fresh, příjemně mě překvapili svou vůni. Má krémová konzistence, která dost pění a příjemně vstřebá do pokožky. Pleť je po něm krásně hebká. Určitě si ho zase koupím. Za mě super.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Já jsem s konzistencí Match Protect naprosto spojená. Nemám ráda tuhé make-upy, co se mi táhnou po obličeji a nechávají skvrny. Za mě naprostá spokojenost a můžu jen a jen doporučit ostatním čtenářkám!

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Díky za inspiraci, díky tomuhle testování jsem se dozvěděla o nové stavebnici. Pořekadlo zlaté české ručičky se sem hodí s přehledem. Osobně podporuju české výrobce a i proto jsem si to nemohla nechat ujít. Pořídili jsme malou policejní stanici a vnuk si vyhrál celý den, nejvíce si zamiloval lva policistu. Určitě budeme dokupovat další kousky.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Překvapila mě příjemná vůně, která není nijak silná a výrazná. Během poslední doby jsem použila oba přípravky. Ráda si pujdu koupit další, na léto je to opravdu skvělá úleva od ženských problémů.

Zápory