Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zarostlí muži se více hodí pro dlouhodobý vztah

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

26.04.2019 | Vztahy

Chcete mít svazek, kterým jen tak něco neotřese? Nechte si poradit od zkušených žen. Ty tvrdí, že když to dáte dohromady s „vousáčem“, čeká vás šťastná budoucnost plná harmonie, lásky a bezbřehé romantiky!

Už nějaký ten pátek je v kurzu nedbalá elegance, takže pánové pod silným vlivem módních trendů hrdě nosí vousy. Vracíme se snad zpátky do minulosti, kdy různě tvarovaný „porost“ na jejich tváři jasně vyjadřoval politickou příslušnost či společenské postavení? To asi ne, nicméně vědci připouštějí, že vousy deklarují mužnost a fyzickou sílu majitele, což na příslušnice něžného pohlaví funguje jako magnet. A to pořádně ovlivňuje dnešní milostná soužití!

Pěna na holení jako nepotřebné zboží? Zřejmě

Americká studie, jejíž poznatky publikoval magazín Journal of Evolutionary Biology, odhaluje skrytá zákoutí moderního seznamování. Odborníci oslovili přes osm tisíc žen, kterým poskytli k posouzení několik stovek fotografií. Respondentky po jejich prohlédnutí hodnotily fyzickou přitažlivost zvěčněných mužů, přičemž je řadily do skupin. Zatímco první kategorie patřila krátkodobým známostem, do druhé mířily podobizny chlapíků, o nichž si dotyčné myslely, že se hodí pro stabilní a perspektivní vztah. Zbývalo jen nashromáždit všechna data a vynést očekávaný ortel…

Krakonoš? To je partie snů!

Při finální analýze vyšla najevo dost zajímavá fakta. Porota v sukních za nejatraktivnější typy hodnotila v drtivé většině případů odpůrce holení. Navíc je na základě svých dosavadních zkušeností označila za vhodné adepty pro manželství! Naopak vyznavači hladkých obličejů padli v nemilost, protože podle zúčastněných adeptek jsou dobří jen na krátké flirty. Jak je to s odstraňováním chlupů na jiných částech těla? To zjišťoval zase další výzkum, jenž si na situaci řádně posvítil.

Problematika odhalených nohou jako téma k zamyšlení

Celosvětově oblíbený časopis Women’s Health zjišťoval u svých čtenářek, co si myslí o těch „z Marsu“, kteří hygienu berou z gruntu a žiletkou zabrousí i ke svým dolním končetinám. V rámci této ankety jich 50 % uvedlo, že je to ohavné a nepřípustné. Dalších 30 % nositelek podpatků se vyslovilo, že hladké pánské nohy v nich vzbuzují rozporuplné pocity. Našlo se však i zbylých 20 %, kterým něco takového přišlo normální a vcelku atraktivní. A jak to vidíte vy?

Jak poznat, že jste obětí emočního zneužívání

Pórek plněný klobásovou směsí

Pórek plněný klobásovou směsí

18 hlasů
60min 537 kJ 106 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Roštěnky se zeleninou

6 hlasů
1h a 20min 416kJ 170 Kč

Plátky masa dušené se zeleninou.

Rychlý zeleninový boršč

1 hlas
1h a 15min 75kJ 95 Kč

Rychlá polévka z červené řepy-boršč bez masa.

Poradny

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Může se milenec matky dítěte domáhat popření otcovství?

Dobrý den,předpokládám, že otcovství vůči dítěti je již určeno a jako otec dítěte je v rodném lis... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více