Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zarostlí muži se více hodí pro dlouhodobý vztah

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

26. 4. 2019 | Vztahy

Chcete mít svazek, kterým jen tak něco neotřese? Nechte si poradit od zkušených žen. Ty tvrdí, že když to dáte dohromady s „vousáčem“, čeká vás šťastná budoucnost plná harmonie, lásky a bezbřehé romantiky!

Už nějaký ten pátek je v kurzu nedbalá elegance, takže pánové pod silným vlivem módních trendů hrdě nosí vousy. Vracíme se snad zpátky do minulosti, kdy různě tvarovaný „porost“ na jejich tváři jasně vyjadřoval politickou příslušnost či společenské postavení? To asi ne, nicméně vědci připouštějí, že vousy deklarují mužnost a fyzickou sílu majitele, což na příslušnice něžného pohlaví funguje jako magnet. A to pořádně ovlivňuje dnešní milostná soužití!

Pěna na holení jako nepotřebné zboží? Zřejmě

Americká studie, jejíž poznatky publikoval magazín Journal of Evolutionary Biology, odhaluje skrytá zákoutí moderního seznamování. Odborníci oslovili přes osm tisíc žen, kterým poskytli k posouzení několik stovek fotografií. Respondentky po jejich prohlédnutí hodnotily fyzickou přitažlivost zvěčněných mužů, přičemž je řadily do skupin. Zatímco první kategorie patřila krátkodobým známostem, do druhé mířily podobizny chlapíků, o nichž si dotyčné myslely, že se hodí pro stabilní a perspektivní vztah. Zbývalo jen nashromáždit všechna data a vynést očekávaný ortel…

Krakonoš? To je partie snů!

Při finální analýze vyšla najevo dost zajímavá fakta. Porota v sukních za nejatraktivnější typy hodnotila v drtivé většině případů odpůrce holení. Navíc je na základě svých dosavadních zkušeností označila za vhodné adepty pro manželství! Naopak vyznavači hladkých obličejů padli v nemilost, protože podle zúčastněných adeptek jsou dobří jen na krátké flirty. Jak je to s odstraňováním chlupů na jiných částech těla? To zjišťoval zase další výzkum, jenž si na situaci řádně posvítil.

Problematika odhalených nohou jako téma k zamyšlení

Celosvětově oblíbený časopis Women’s Health zjišťoval u svých čtenářek, co si myslí o těch „z Marsu“, kteří hygienu berou z gruntu a žiletkou zabrousí i ke svým dolním končetinám. V rámci této ankety jich 50 % uvedlo, že je to ohavné a nepřípustné. Dalších 30 % nositelek podpatků se vyslovilo, že hladké pánské nohy v nich vzbuzují rozporuplné pocity. Našlo se však i zbylých 20 %, kterým něco takového přišlo normální a vcelku atraktivní. A jak to vidíte vy?

Šťastný životní partner je zárukou na dlouhý život

Cizrnové placičky s cuketou

Cizrnové placičky s cuketou

15 hlasů
50min 628 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Špagety s dýní

12 hlasů
60min 417kJ 110 Kč

Špagety s dušenou dýní.

Telecí frikasé s houbami

6 hlasů
3h a 35min 642kJ 295 Kč

Telecí maso se sušenými houbami.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více