Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Na večerní chutě lze vyzrát i bez hladovění

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

1. 4. 2019 | Zdraví a životní styl

Zase jste se v noci nemohli udržet a spořádali všechno, co vám přišlo pod ruku? Mějte příště po ruce bylinky a kartáček na zuby. Chutím předejdete i tak, že nebudete podceňovat vyváženou večeři!

Jsou noční útoky na ledničku či spižírnu vaším zlozvykem? Pak jste si asi dobře vědomi, že se nebezpečně vystavujete riziku tloustnutí. Ovšem pozor, hrozí vám i pálení žáhy, které vašemu klidnému spánku může zatnout tipec, z čehož koukají další problémy. Chcete se naučit pozdnímu labužnictví předcházet? Není to tak těžké, jak to vypadá. Držte se těchto chytrých triků a nezřízené chutě vás nechají na pokoji!

Dopřejte si uspokojující večeři

Vynechávání večeře jen proto, že chcete shodit nějaké to kilo, vám ve finále může všechny dietní snahy jenom sabotovat. No vážně, večer vám možná bude „hej“, ale až přijde čas na spánek, prázdný a kručící žaludek se bude hlasitě dovolávat stravy – a vy ho budete chtít uspokojit. Právě z tohoto důvodu si po setmění vždy vychutnejte vyvážené a výživné jídlo, které vás zasytí.

Zaměstnejte hlavu nějakou aktivitou

Nemůžete přestat přemýšlet o tom pytlíku brambůrek, který máte schovaný na dně šuplíku v kuchyni? A co teprve ta kobliha, co zbyla od snídaně! Potřebujete přijít na jiné myšlenky. Zkuste se začíst do knihy, luštěte křížovku nebo se vrhněte na třídění rodinných fotografií. Všechno, co vás nějak zaměstná, se počítá! A hlavně minimalizuje počet návštěv ve spíži…

Mějte po ruce bylinky

Jsou chvíle, kdy vás něco teplého do žaludku dokáže od mlsání spolehlivě odradit. A naprosto neškodné jsou v tomto případě bylinky. Obsahují totiž minimum kalorií, ale za to vám nabídnou působivé výhody pro zdraví. Pokud navíc trpíte nespavostí, můžete vyřešit dva problémy najednou. Co říkáte na šálek heřmánkového, meduňkového či levandulového čaje?

Důkladně si vyčistěte zuby

Když jde do tuhého, proveďte důkladnou ústní hygienu se všemi náležitostmi, od běžného čištění zubů až po použití mezizubních kartáčků a speciálních nití. Čím větší si s tím dáte práci, tím lépe. Kdo by přece chtěl ten pocit dokonalé čistoty v dutině ústní kazit nějakým jídlem? Uznejte sami, že tohle má logiku…

Chcete také zhubnout? Sledujte naše testerky ve speciálu Hurá do plavek!

Dvě sklenice dietní coly denně zvýší riziko úmrtí na infa...

Kuřecí játra s bazalkou

Kuřecí játra s bazalkou

22 hlasů
1h a 5min 502 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rychlé gnocchi s krůtím masem

14 hlasů
35min 579kJ 150 Kč

Recept na rychlý a chutný oběd.

Špagety se zeleninou

16 hlasů
60min 568kJ 80 Kč

Podzimní recept na špagety se zeleninou a česnekem.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více