Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Na večerní chutě lze vyzrát i bez hladovění

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

01.04.2019 | Zdraví a životní styl

Zase jste se v noci nemohli udržet a spořádali všechno, co vám přišlo pod ruku? Mějte příště po ruce bylinky a kartáček na zuby. Chutím předejdete i tak, že nebudete podceňovat vyváženou večeři!

Jsou noční útoky na ledničku či spižírnu vaším zlozvykem? Pak jste si asi dobře vědomi, že se nebezpečně vystavujete riziku tloustnutí. Ovšem pozor, hrozí vám i pálení žáhy, které vašemu klidnému spánku může zatnout tipec, z čehož koukají další problémy. Chcete se naučit pozdnímu labužnictví předcházet? Není to tak těžké, jak to vypadá. Držte se těchto chytrých triků a nezřízené chutě vás nechají na pokoji!

Dopřejte si uspokojující večeři

Vynechávání večeře jen proto, že chcete shodit nějaké to kilo, vám ve finále může všechny dietní snahy jenom sabotovat. No vážně, večer vám možná bude „hej“, ale až přijde čas na spánek, prázdný a kručící žaludek se bude hlasitě dovolávat stravy – a vy ho budete chtít uspokojit. Právě z tohoto důvodu si po setmění vždy vychutnejte vyvážené a výživné jídlo, které vás zasytí.

Zaměstnejte hlavu nějakou aktivitou

Nemůžete přestat přemýšlet o tom pytlíku brambůrek, který máte schovaný na dně šuplíku v kuchyni? A co teprve ta kobliha, co zbyla od snídaně! Potřebujete přijít na jiné myšlenky. Zkuste se začíst do knihy, luštěte křížovku nebo se vrhněte na třídění rodinných fotografií. Všechno, co vás nějak zaměstná, se počítá! A hlavně minimalizuje počet návštěv ve spíži…

Mějte po ruce bylinky

Jsou chvíle, kdy vás něco teplého do žaludku dokáže od mlsání spolehlivě odradit. A naprosto neškodné jsou v tomto případě bylinky. Obsahují totiž minimum kalorií, ale za to vám nabídnou působivé výhody pro zdraví. Pokud navíc trpíte nespavostí, můžete vyřešit dva problémy najednou. Co říkáte na šálek heřmánkového, meduňkového či levandulového čaje?

Důkladně si vyčistěte zuby

Když jde do tuhého, proveďte důkladnou ústní hygienu se všemi náležitostmi, od běžného čištění zubů až po použití mezizubních kartáčků a speciálních nití. Čím větší si s tím dáte práci, tím lépe. Kdo by přece chtěl ten pocit dokonalé čistoty v dutině ústní kazit nějakým jídlem? Uznejte sami, že tohle má logiku…

Chcete také zhubnout? Sledujte naše testerky ve speciálu Hurá do plavek!

Správnou stravou proti nedostatku energie

Pikantní kotlety

Pikantní kotlety

9 hlasů
1h a 20min 728 kJ 105 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Pikantní kuřecí křídla

19 hlasů
1h a 5min 536kJ 90 Kč

Kuřecí křídla jsou vděčným pokrmem, který lze připravi...

Zelný salát s grepem

12 hlasů
20min 808kJ 50 Kč

Recept na netradiční, ale velmi chutnou kombinaci čers...

Poradny

Má trvalý pobyt vliv na daňovou slevu na dítě?

Dobrý den,výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) činí 70% redukovaného denního vy... Více

Mám nárok na přídavky na děti za práci ve Skotsku?

Dobrý den, paní Glížová, z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konrkétně Vás zajímá. Pokud si chc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více