Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyšvihané břicho není zadarmo

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

07.08.2020 | Zdraví a životní styl

Chcete mít vypracované břišní svaly, které u bazénu přitáhnou spoustu obdivných pohledů? Co vám brání? S jejich rýsováním pomůže tanec, cyklistika nebo kickbox. Je jen na vás, čemu dáte přednost.

Mít pevné břicho, na němž jsou viditelné svaly, je snem mnoha lidí. Patříte mezi ně i vy? Jenže co když už od školy bytostně nenávidíte sklapovačky i další cviky, které oblast okolo pasu posilují? V tom případě máte dvě možnosti. Buď „pekáč buchet“ prostě oželíte, nebo si k němu dopomůžete jinak. Co třeba tyhle činnosti, osloví vás?

Tanec jako efektivní fitness

Tanec má mnoho překvapivých účinků. Někteří lékaři tvrdí, že doslova omlazuje mozek, reguluje hladinu cholesterolu, zlepšuje činnost kardiovaskulárního systému, tlumí stres a předchází osteoporóze. Nedá se mu ale upřít ani to, že je skvělým břišním cvičením s famózními výsledky. Rytmické pohyby nohou, boků i otočky a záklony, to všechno pomáhá budovat štíhlou a zpevněnou siluetu. Navíc tímto způsobem lze spálit i 500 kilokalorií za hodinu. To je srovnatelné s lekcí svižnému aerobiku.

Jízda na kole se také počítá

Cyklistika může podstatně zmenšit nejen měsíční výdaje za benzin, ale i obvod pasu. I když to vypadá, že v zápřahu jsou při ní jen dolní končetiny, opak je pravdou. Abyste šlápli do pedálů, musíte zapojit svaly skoro celého těla, což se na tělesných křivkách brzy projeví. Tedy zejména za předpokladu, že tomuto „dopravnímu prostředku“ dáte přednost před autem. Mimochodem, některé studie naznačují, že ti, kteří do práce dojíždějí na kole, jsou v zaměstnání mnohem produktivnější a spokojenější.

Bojová umění jsou přínosem z více důvodů

Cvičení, při kterém se kope, skáče, uhýbá do všech směrů a šermuje rukama, je dalším způsobem, jak si „pořídit“ ploché břicho. O vynaloženém úsilí i energii na zachování rovnováhy ani nemluvě! Jestli vás láká kickbox, box, karate nebo judo, směle do toho. Dokážete se snáze ubránit nejen nepříteli, ale i tukovým zásobám okolo bránice. Těžko říct, které z těchto pozitiv je lepší, viďte?

Pohodlné sezení s nohu přes nohu s sebou nese zdravotní r...

Platýz s fenyklem

Platýz s fenyklem

9 hlasů
50min 456 kJ 159 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Penne salát

13 hlasů
40min 564kJ 98 Kč

Lehký těstovinový salát se žampiony a cherry rajčaty.

Kuřecí guláš

20 hlasů
1h a 5min 289kJ 170 Kč

Ostřejší guláš z kuřecího masa s rajčaty.

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více